Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Może już dość odpoczywania
Pora wracać piórem Przyjacielu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 22.01.2018, 00:46
Pomyślności i szczęśliwych chwil w Nowym Roku :)
- Autor: szenandu
Dodany: 31.12.2017, 21:42
Najlepszego 2018 :)
- Autor: polianna
Dodany: 31.12.2017, 21:06
,,NOWY,,
Szybkim krokiem, ten gość idzie
Nowinę wyczekiwaną nam niesie
Zagładę niosąc smutkom i krzywdzie
Postanowienia, zrealizuje wreszcie
Plany będą spełnione
Marzenia się ziszczą
Znajdziesz w nim to co upragnione
A niepowodzenia znikną
Wiec życzę Ci radości
Na ten Nowy 2018 Rok
Zdrowia, spełnienia i ludzkiej czułości
Niech Ci szczęście towarzyszy krok w krok
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.12.2017, 15:55
Spełnienia marzeń, wspaniałego nastroju, pogodnych dni i weny twórczej..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 31.12.2017, 12:50
Cudownych Świąt, niech będą niezapomnianymi chwilami..Pozdrawiam najserdeczniej..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 25.12.2017, 17:02
Dziekuję za życzenia i też przesyłam gorące pozdrowienia z okazji Bożego Narodzenia , szczęścia zdrowia i jak najmniej narzekania, marudzenia i lepszego punktu widzenia.
- Autor: wariatka
Dodany: 23.12.2017, 22:47
Zdrowych i Wesołych Świąt Przyjacielu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 21:30
Wesołych Zdrowych i Spokojnych Świąt!!!!:)
- Autor: hera41
Dodany: 23.12.2017, 07:45
Wesołych Świąt!!!!!
- Autor: Edyta37
Dodany: 22.12.2017, 22:11
Dziękuję bardzo! Tak czułam, że jeszcze się tu pojawisz :) Tobie również życzę serdeczności i samych słusznych wyborów w roku 2018. Świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze i ciepła domowego ogniska, choć nie tylko w święta - zawsze. :)
P.S
Wpadaj częściej :)
- Autor: Ulek003
Dodany: 22.12.2017, 21:14
Życzę również wspaniałych, radosnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym, góry prezentów i spełnienia najskrytszych marzeń oraz dalszego rozwoju na tym portalu ^-^.
Serdecznie dziękuję za wpis na moim profilu :)
- Autor: Natalia1607
Dodany: 22.12.2017, 15:02
Dziękuję Przyjacielu i ja Tobie życzę wspaniałości
Niech szczęście u Ciebie gości
I nie tylko tak od święta
Zawsze niech o Tobie pamięta
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 22.12.2017, 14:26
Dziękuję za miłą niespodziankę :) Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 21.12.2017, 08:22
Czemu.. tak bardzo mnie podtrzymywałeś w moich byle jakich wierszach, one były tylko z serca,, ale jak daleko im do poezji.. Piszę, bo to pozwala mi jeszcze istnieć, cieszyć się zyciem, które .. jeszcze trwa i próbuję łapać to co mi jeszcze moze dać.. Życzę radosnych świat, szczęśliwych dni w Nowym Roku i pozwól czasami przeczytać Twój wiersz.. Poeto potrzebuje takich jak Ty.. Teraz .. jest jakies inne.. chociaz tutaj był mój start do ludzi ..(w szerokim znaczeniu)
Proszę.. wpadaj tu czasami.. z Tobą..nie wiem czemu ale jakoś jasnieje szary dzień.. Tak to czuję, a tylko pisać umiem uczuciami.. Pozdrawiam najserdeczniej.. Napisz co u Ciebie.. Łucja//
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 20.12.2017, 20:16
Wiesz, brakuje Ciebie tutaj..
- Autor: Ulek003
Dodany: 16.12.2017, 10:21
Karma zawsze wraca i nie mam nic przeciwko, aby wracała w tak pięknej poezji!
- Autor: lukasz83
Dodany: 03.11.2017, 18:32
Dziękuję za wizytę i komentarz. Pozdrawiam :)
- Autor: alice.
Dodany: 26.10.2017, 11:49
Witaj. Pieknie dziekuje za niezwykle mily i pochlebny komentarz. Moc serdecznosci:)
- Autor: Donna
Dodany: 23.10.2017, 18:28
Tylko mi się nie waż kasować więcej Swoich wierszy!!!
(wytrzymaj chociaż do weekendu,ok?) Pozdrawiam :D
- Autor: OPAL
Dodany: 22.10.2017, 18:48
Miło mi witać ponownie :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 15.10.2017, 06:30
Lubię Twoje powroty..wtedy czuję, ze po cos jestem..Pozdrawiam najcieplej jak tylko umiem, bo po prostu lubie Ciebie.. Uśmiech posylam.. Dobrych sn ow..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 14.10.2017, 19:54
A jednak..! Bardzo się cieszę!!
- Autor: Ulek003
Dodany: 14.10.2017, 10:46
Witam serdecznie ! :D ^^
- Autor: Natalia1607
Dodany: 13.10.2017, 14:15
Witaj:)***
- Autor: hera41
Dodany: 13.10.2017, 08:38
Bardzo lubię jak Karma wraca. Pozdrawiam :-)
- Autor: Edyta37
Dodany: 12.10.2017, 18:28
:)Pozdrawiam ****i chcemy :)
- Autor: amelia.aniol
Dodany: 12.10.2017, 17:40
Czekam, kiedy dolecą Twoje następne Papierowe Samoloty, i czekam... Mam nadzieję, że nie masz takich kłopotów jak Raynair :D I nie przejmuj się kontrolerami lotów;)
- Autor: OPAL
Dodany: 06.10.2017, 17:42
To prawda Karmo! bardzo Ciebie tu brakuje...wiesz co? usunęłam również moje wiersze, ale zaczynam żałować, bo to tylko pokarm dla złośliwych, niech tam...zaczynam od nowa!!
Serdecznie pozdrawiam i mimo wszystko spodziewam się, że jeszcze będę mogła Cię czytać :)))
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 25.09.2017, 15:12
No cóż.... powinno się uszanować twoją decyzję, ale... szkoda. Będzie cię tu brakowało... i kto będzie czytał moje wiersze... :) Szkoda... lubiłam tu zaglądać
- Autor: Monika125
Dodany: 22.09.2017, 19:43
Nie chce mi się wierzyć
Więc poczekam mam czas..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.09.2017, 15:21
Dzięki Twoim wpisom u mnie, zajrzałam tu z powrotem. Nagle przypomniało mi się, co pisałeś. Otrząsnęłam się. Zrozumiałam, że nie warto rezygnować z tego portalu. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam po powrocie tu, to odwiedzenie Twojego profilu i...wszystko usuniete...szkoda, bo piszesz cudownie i oryginalnie. Wróć jeszcze do Nas!
Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego weekendu oraz duuuużo weny tworczej! ;)
- Autor: Ulek003
Dodany: 08.09.2017, 14:46
Życzę udanego wieczoru i więcej weny twórczej!!! :)
- Autor: Natalia1607
Dodany: 07.09.2017, 17:42
Chciałam dzisiaj przeczytać Twój wiersz i...ogromne rozczarowanie...wielka szkoda...zauważyłam, że usunęło wiersze kilku moich ulubionych autorów...kto tu pozostanie? heiterzy?
Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 04.09.2017, 15:42
Dziękuję bardzo, że odwiedzasz mój profil
ja również czynię to samo :)
Chętnie czytam co tam stworzysz ;)
Hm..ogólnie jestem szczera do bólu,
a hejterow pier** w ch** :)
przepraszam za wulgaryzmy ale one pokazuja
szczere intencje a nie kur** zaklamana, sztuczna na pokaz ludzkość.
Życzę udanego dnia ^^
- Autor: Natalia1607
Dodany: 31.08.2017, 07:28
Bardzo, bardzo dziękuję za odwiedziny. Miło, że pamietasz o mnie. ;) Aktualnie mam powody do przerwy, ale na pewno jeszcze tu wrócę.
Życzę miłej soboty i.. weny twórczej!
Powodzenia, pozdrawiam!;)
- Autor: Ulek003
Dodany: 25.08.2017, 20:14
Pozdrówko Przyjacielu i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.08.2017, 21:04
Młody? xD
- Autor: Rafdab
Dodany: 23.08.2017, 18:27
Dzięki i pozdrowionka.
Miłego tygodnia życzę.
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 21.08.2017, 14:12
dziękuję ślicznie i pozdrawiam serdecznie
- Autor: midźka
Dodany: 20.08.2017, 10:51
Dziękuję za pozytywne przesłanie jak i obecność pod moimi wierszami :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 20.08.2017, 09:48
Gorące podziękowania za
mądrości ludzkiej wzajemnej
dbałości. Miłej niedzieli i
niemniej miłe pozdrowienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 20.08.2017, 09:38
Dzięki piękne Przyjacielu za adekwatną refleksję
Pozdrówko serdeczne i udanego weekendu życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 19.08.2017, 10:23
To Twój pomysł faktycznie,
ten Światek - poetkowie stąd
napisałam na powitanie tej
*księżniczki*. Przyznaję, że
jesteś bardzo zabawny.
Dziękuję za ładne słowa
pod wierszem i miłe pozdro-
wienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 18.08.2017, 14:59
Dziękuję za najpiękniejszy komentarz. Nie spodziewałam się... Dobrej nocy
- Autor: Edyta37
Dodany: 17.08.2017, 19:39
Pozdro serdeczne Przyjacielu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 16.08.2017, 18:25
Dobiegł do mnie ten głos... jest mi miło i pozdrawiam życząc bardzo przyjemnego nowego tygodnia :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 13.08.2017, 12:57
Boję się tyle szczęścia naraz, ale jestem pod wrażeniem życzeń i wogóle.
Dziękuję i też życzę dużo słońca.
- Autor: wariatka
Dodany: 13.08.2017, 11:43
Najpiękniej dziękuję za wytrwałość w komentowaniu, wielką życzliwość ..i za to, że tu jesteś..
Pozdrawiam najserdeczniej i uśmiech posylam w niedzielny poranek..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 13.08.2017, 07:46
dziękuję i nawzajem...
- Autor: midźka
Dodany: 12.08.2017, 19:34
Dziękuję Ci...
- Autor: asper
Dodany: 12.08.2017, 16:40
Dziękuję ślicznie:))))))Pozdrawiam cieplutko i oczywiście z uśmiechem inaczej przecież być nie może:))))) Miłego i udanego weekendu:)
- Autor: Haneczka
Dodany: 12.08.2017, 13:23
Dziękuję za ładne życzenia
nie wiem czy trudne czy łatwe do spełnienia
ale jedno jest łatwe dla każdego
uśmiechać się z serca całego
do wszystkich.
Uśmiech posyłam :)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 12.08.2017, 12:08
No pięknie dziękuję za tak cudowne słowa:)**
I Tobie miłego weekendu:)**
- Autor: hera41
Dodany: 12.08.2017, 08:00
Witam Cię karmo tak odwdzięczyć Ci się mogę,
Choć czasem mnie złapać próbujesz,
To Twoje komentarze szczerze szanuję,
Miłe słówko na portalu niesiesz,
Doceniasz i cieplutko rozgrzewasz poetyckie serca,
Życzę Ci dobrej nocki i gorącego łóżeczka. :)
- Autor: miki161197
Dodany: 10.08.2017, 16:35
Bardzo lubię Twoje komentarze. Dziekuję. :)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 10.08.2017, 15:51
Witam Cię Karmo i serdecznie pozdrawiam :)
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 10.08.2017, 15:00
Słodziutko i milutko. Pozdrawiam.
- Autor: wariatka
Dodany: 07.08.2017, 18:22
Bardzo dziękuję i pozdrawiam cieplutko
- Autor: midźka
Dodany: 06.08.2017, 18:02
Życzę uśmiechu na cały tydzień.
Miłe jest to co piszesz, dziękuję.
- Autor: krysta
Dodany: 06.08.2017, 18:01
Dziękuję za miłe słowa które wiele znaczą.
- Autor: wariatka
Dodany: 06.08.2017, 14:11
Dziękuję:) Również miłej Niedzieli***
- Autor: aneta45
Dodany: 06.08.2017, 13:59
Ja również ;) masz bardzo składne wiersze :)
Pozdrawiam, miłej Niedzieli ^^
- Autor: Natalia1607
Dodany: 06.08.2017, 11:32
Doceniam, dziękuję, serdecznie pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 06.08.2017, 11:09
I ja czytam, lubię i pozdrawiam:))
- Autor: hera41
Dodany: 05.08.2017, 17:34
Dzięki Przyjacielu i ja Tobie życzę wspaniałego
weekendu i pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 05.08.2017, 17:33
Bardzo dziękuję za czytanie i komentarze
Twój entuzjazm pozytywnie nastraja.:)
Serdecznie pozdrawiam.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 05.08.2017, 14:25
Ja też czytam, też lubię i też szanuję. Lubię czekać na Twoje wiersze. Pozdrawiam :-)
- Autor: Edyta37
Dodany: 05.08.2017, 12:38
;)pisz dalej tak pięknie:)
- Autor: asper
Dodany: 05.08.2017, 12:35
Bardzo bardzo miłe słowa. Do ponownego poczytana :)
- Autor: wiola115
Dodany: 05.08.2017, 12:32
Dzięki za odwiedziny.
Pozdrowionka i miłego weekendu.
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 04.08.2017, 16:14
Pozdrawiam Cię Karmo serdecznie...a może? masz jakieś imię?
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 02.08.2017, 12:23
pozdrawiam Cię;)
- Autor: asper
Dodany: 01.08.2017, 16:40
Dziękuję pięknie:))))Urlop był udany:)))Pozdrawiam serdecznie:))))
- Autor: Haneczka
Dodany: 01.08.2017, 16:06
Dziękuję za miły wpis :) pozdrawiam
- Autor: Kosogłos
Dodany: 31.07.2017, 16:39
;)) dziękuję ogromnie również...
- Autor: asper
Dodany: 31.07.2017, 15:49
Pięknie dziękuję za miły wpis! trudno Cię nie odwiedzać...Twoje wiersze mają duszę i zawsze je czytam z ogromną przyjemnością...zatrzymują na dłużej :)
Serdecznie pozdrawiam :)))
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 31.07.2017, 06:08
dziękuje i pozdrawiam :-)
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 31.07.2017, 01:47
Ja również dziękuję za miłe komentarze :) pozdrawiam
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 30.07.2017, 14:22
Cała przyjemność po mojej stronie, pozdrawiam i dziękuje
- Autor: midźka
Dodany: 30.07.2017, 13:40
Dziękuję***********
Miłej niedzieli:)
- Autor: hera41
Dodany: 30.07.2017, 12:59
Ja również przeczytałam twoje wiersze i powiem ci, że spodobały mi się bardzo ^^
Tworzysz piękne rymy, tzn. ładnie wpasowane w zdaniach
.a całość brzmi naprawdę prześlicznie!
5**! :)
- Autor: Natalia1607
Dodany: 30.07.2017, 12:30
I ja dziękuję:)**
Miłej niedzieli**
- Autor: aneta45
Dodany: 30.07.2017, 10:43
Bardzo dziękuję za miłe
pozdrowienia. Czytamy się
nawzajem. Czynię to z
przyjemnością i szczerością.
Życzę przyjemnej niedzieli
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 30.07.2017, 07:06
Także serdecznie pozdrawiam autora wierszy pisanych duszą.
Wszystkiego najlepszego. :)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 30.07.2017, 06:57
Dziękuję bardzo i odwazajemniam życząc dużo słońca i pogody ducha :)
- Autor: wiola115
Dodany: 30.07.2017, 06:37
Dziękuję za cudne życzenia :-)))). Pozdrawiam cieplutko, miłego popołudnia
- Autor: Edyta37
Dodany: 25.07.2017, 12:14
''Codziennie ubieram się w nadzieję,
najchętniej w jedwab, by lekko mnie otulał.
Na szyi zapinam brylanty przyjaźni,
na białym złocie znajomych uśmiechów.
Na stopach sznuruję pewność siebie,
by lekko było mi iść.
Maluję usta kolorem miłości
i jeszcze tylko odrobina pachnącej wiary w ludzi i wychodzę, świat przecież czeka.''
Pozdrawiam serdecznie i weny życzę:)
- Autor: Haneczka
Dodany: 25.07.2017, 08:29
Lubię Twoje wiersze.. nieraz się w nich zatracam..
Pozdrawiam bardzo cieplutko..Pisz..ale chcę, żebyś złapał
chociaż mały promyk szczęścia.. Zasługujesz na nie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 22.07.2017, 20:38
Dziękuję za miłe komentarze i odwiedziny. Pozdrawiam
- Autor: Edyta37
Dodany: 22.07.2017, 15:22
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)))
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 19.07.2017, 10:18
pozdrawiam Cię:)
- Autor: asper
Dodany: 16.07.2017, 08:45
Piszesz swoim stylem, o czymś, dobitnie - lubię takie wiersze Pozdrawiam, wrócę :))
- Autor: OPAL
Dodany: 16.07.2017, 02:46
Pozdrawiam serdecznie. Odpowiem ze szczerością że, czytałam wiecej :) I jeszcze z chęcią przeczytam
- Autor: wiola115
Dodany: 14.07.2017, 15:21
Wspaniałego weekendu życzę Przyjacielu
Czas odetchnąć niecierpliwością pióra..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 14.07.2017, 08:44
Dzięki Druhu mój..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 13.07.2017, 20:47
Bardzo mile dziękuję za
za miłe słowa, serdeczne
pozdrowienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 12.07.2017, 17:03
:D
- Autor: asper
Dodany: 12.07.2017, 07:00
Wspomnienie hehee
Lubię ten utwór i często gram
Mimozami jesień się zaczyna
Pozdro Przyjacielu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 11.07.2017, 20:49
Cieszy Twoja obecość i dobre słowo
Pozdrawiam Przyjacielu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 11.07.2017, 16:02
Dzięki bardzo..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.07.2017, 13:22
Jestem zaskoczona Twoim komentarzem, myślałam że nie lubisz erotyków ;-). Z całego serducha dziękuję, życzę miłego poniedziałku.
- Autor: Edyta37
Dodany: 10.07.2017, 03:26
Dziękuję.:)
Przeczytam więcej.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 09.07.2017, 18:20
Pozdrawiam:)
- Autor: amelia.aniol
Dodany: 09.07.2017, 17:08
Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 09.07.2017, 13:56
Dziękuję
- Autor: wariatka
Dodany: 09.07.2017, 10:08
już nadrabiam zaległości ;P
- Autor: asper
Dodany: 09.07.2017, 08:40
Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.
- Autor: wariatka
Dodany: 08.07.2017, 19:03
Witam Cię Karmo serdecznie! zapewniam, że to nie będzie tylko jeden utwór, który przeczytam :)
Pozdrowienia cieplutkie i podziękowania :)
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 08.07.2017, 15:10
W końcu znalazłem chwile na poczytanie.
5* pozdrawiam.
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 08.07.2017, 14:46
I Tu Cię zaskoczę, bo przeczytałam wszystkie wiersze, nie tylko jeden, jak sugerujesz ;-). Życzę miłego weekendu
- Autor: Edyta37
Dodany: 08.07.2017, 14:38
Nadrobię ...mam problemy techniczne i nie moge sie wczytać:)gwiazdy dostałeś juz:)pozdr
- Autor: polianna
Dodany: 08.07.2017, 14:08
Jestem przygotowany na to, że nie ma odpowiedzi...
- Autor: Szuiram
Dodany: 08.07.2017, 05:00
Dziekuje A*
- Autor: polianna
Dodany: 08.07.2017, 04:36
Dzięki dobrej nocy
I wspaniałego weekend życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 07.07.2017, 21:56
Dzięki bardzo..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 06.07.2017, 20:36
I ja dziękuje:)**
5*
- Autor: aneta45
Dodany: 06.07.2017, 16:08
Dzięki za wizytę .
Pozdrawiam.
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 06.07.2017, 10:38
dziękuję i serdecznie pozdrawiam:)
- Autor: Anna G.
Dodany: 06.07.2017, 08:22
dziękuję za bardzo miły komentarz i już lecę do Twoich tekstów;) pozdrawiam ciepło
- Autor: asper
Dodany: 06.07.2017, 07:58
Dziękuję za komentarze!
Serdecznie pozdrawiam, piąteczkę zostawiam! :)
- Autor: Ulek003
Dodany: 06.07.2017, 07:40
Jakoś znajomo piszesz..Dobrze, ze jesteś tu,
ożywiłeś komentarzami ..Za te dla mnie dziękuję..
Pozdrawiam cieplutko..5/
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 06.07.2017, 05:23
:)Ja również pozdrawiam:)
6* za poezję:)pewnie to nie Twój debiut:)))
To widać:)
- Autor: hera41
Dodany: 05.07.2017, 19:37
Dziękuję za czytanie mojej grafomani...szaczun ! Pozdrawiam !
- Autor: Arco70
Dodany: 05.07.2017, 17:29
Dziękuję za komentarz. Przyjemnego wieczoru.
- Autor: wiola115
Dodany: 05.07.2017, 15:51
dobrze rozumujesz
- Autor: Gabrys
Dodany: 04.07.2017, 18:17
Zapowiada się ciekawie...pozdrawiam
- Autor: midźka
Dodany: 03.07.2017, 20:33
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
NA PSA UROK VII (2026) Ocena: 5.00 (2 głosów)
Dziś ponownie patrzysz na mnie tym wzrokiem,
gdy podchodzę powoli, czworonożnym krokiem.
- Autor: Karma. 50 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 28.02.2026, 12:38
NIEBO I PIEKŁO Ocena: 5.00 (2 głosów)
Niebo wciąż jest tak bardzo oddalone,
bilety zapomniane albo przewalone.
- Autor: Karma. 165 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 12.03.2023, 15:25
PAPIEROWE SAMOLOTY Ocena: 5.00 (6 głosów)
Wspaniałe wieżowce odbijają niebo pastelami,
nie trzeba się ukrywać, ani wychodzić tunelami.
- Autor: Karma. 175 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 05.03.2023, 17:37

Karma
Paula.s.edzia