_Niespotykana_
[ Dodane wiersze ] [ Dodaj do ulubionych ]

  • Imię: WiktoriaNazwisko: B.
  • Wiek: 24l.Miejscowość:
  • Płeć: KobietaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2018-06-09 19:38:16 Dodał wierszy: 30
  • O sobie: Chciałabym być zdrowym drzewem, które mogłoby kiedyś spłonąć trawione mocnym ogniem. [Barbara Rosiek]
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Pięknie piszesz. Bardzo przeżywam Twoje wiersze... Wszystkiego dobrego i dużo weny!

Pozdrowienia słoneczne ślę.

  • Autor: Wino Zgłoś Dodany: 15.01.2019, 17:35

Dzięki za ocenę :)

  • Autor: jaa7 Zgłoś Dodany: 03.11.2018, 22:44

Dziękuję za odwiedziny i miłe słowo :3 Pozdrawiam Cię również :D

;D ;D ;D

  • Autor: Abyss Zgłoś Dodany: 09.09.2018, 00:35

Ślicznie dziękuję...pozdrawiam również cieplutko:))

  • Autor: bukmar Zgłoś Dodany: 04.09.2018, 20:14

Wiktorio,moja Wiktorio. Dlaczego mam Cię tyko w snach. ;) Dzięki za kom i podzrawiam :)

Dziękuję bardzo za komentarz oraz serdecznie pozdrawiam.

  • Autor: aney1975 Zgłoś Dodany: 30.08.2018, 22:02

Dziękuję za czytanie ******:)

Dziękuję Niespotykana ☺️

Swoją drogą, Wiktoria piękne imię, mam siostrę Wiktorię :)

  • Autor: Saphirra Zgłoś Dodany: 16.08.2018, 19:51

Pozdrawiam dziękuję za czytanie 5 zostawiam i życzę wenny *****:)

Bardzo dziękuję za komentarz i pozdrowienia :) No i pozdrawiam również cieplutko :)

  • Autor: Saphirra Zgłoś Dodany: 16.08.2018, 18:13

dziękuję i 5 do profilu :D

  • Autor: Abyss Zgłoś Dodany: 07.08.2018, 19:03

Wybacz że tak późno składam podziękowanie
Za komentarz, jednak lepiej późno niż wcale
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy
Zostawiam 5 do profilu..

Ciesze się, że znowu jesteś i na twoje nowe wiersze :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 03.08.2018, 15:34

Dziękuję:)
Pozdrawiam:)

Piękna jest twoja poezja .. Pmimo bólu i tęsknoty, które przekazuje, jest w niej też zawsze twoja wewnętrzna siła, siła która walczysz o nadzieję i lepsze, "nowe" życie .. Pozdrawiam :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 21.07.2018, 18:41

Dziękuję ci za miłe odwiedziny pod moimi wierszami, zawsze mnie cieszą :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 21.07.2018, 18:18

Miło mi że czytasz,pozdrawiam serdecznie:))

  • Autor: bukmar Zgłoś Dodany: 20.07.2018, 18:45

Pozdrowionka :)

Dzięki że zaglądasz. :) Pozdrawiam.

  • Autor: artur s Zgłoś Dodany: 13.07.2018, 22:50

ładne wiersze***** ale dużo smutku w nich, życzę radosnych wakacji.

  • Autor: acha Zgłoś Dodany: 06.07.2018, 16:23

Wikuś, dzięki za miłe słowa. Serdeczne pozdrówko :)

  • Autor: acha Zgłoś Dodany: 06.07.2018, 16:05

Jest coś takiego w Twoim pisaniu, co sprawia mi przyjemność. Więc pisz...Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: artur s Zgłoś Dodany: 05.07.2018, 20:56

:)6***!

  • Autor: hera41 Zgłoś Dodany: 01.07.2018, 22:06

Dziękuję za komentarze i pozdrawiam :)

  • Autor: ddt Zgłoś Dodany: 28.06.2018, 22:24

Ślicznie dziękuję za wszystkie komentarze i pozdrawiam cieplutko :))

Bardzo ładnie piszesz :-) Ciepło pozdrawiam :-)

(*)
IIII
IIII
IIII

Płomień w Tobie !

Dziękuję i przytulać gorąco

 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

,, Cierpienie.. " Ocena: 5.00 (5 głosów)

Zdusiłam w sobie resztki miłości,
pozostałości wspólnych chwil.

  • Autor: _Niespotykana_. 407 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 03.11.2019, 09:18

"Zostaniesz ty.." Ocena: 4.43 (7 głosów)

Zegar tyka
każdego dnia.

  • Autor: _Niespotykana_. 311 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 28.04.2019, 14:21

"Nie zachowa się.." Ocena: 4.80 (5 głosów)

Nie zostanie po nas
nic.

  • Autor: _Niespotykana_. 295 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 24.04.2019, 02:04

".. Schronić się.." Ocena: 4.43 (7 głosów)

Skrawek duszy
nocny pomruk burzy.

  • Autor: _Niespotykana_. 310 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 20.02.2019, 18:04