Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Pięknie piszesz. Bardzo przeżywam Twoje wiersze... Wszystkiego dobrego i dużo weny!
- Autor: auropisowy
Dodany: 28.12.2021, 18:23
Pozdrowienia słoneczne ślę.
- Autor: Wino
Dodany: 15.01.2019, 17:35
Dzięki za ocenę :)
- Autor: jaa7
Dodany: 03.11.2018, 22:44
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowo :3 Pozdrawiam Cię również :D
- Autor: PiotRomantyk
Dodany: 07.10.2018, 16:23
;D ;D ;D
- Autor: Abyss
Dodany: 09.09.2018, 00:35
Ślicznie dziękuję...pozdrawiam również cieplutko:))
- Autor: bukmar
Dodany: 04.09.2018, 20:14
Wiktorio,moja Wiktorio. Dlaczego mam Cię tyko w snach. ;) Dzięki za kom i podzrawiam :)
- Autor: kamil4237
Dodany: 02.09.2018, 19:33
Dziękuję bardzo za komentarz oraz serdecznie pozdrawiam.
- Autor: aney1975
Dodany: 30.08.2018, 22:02
Dziękuję za czytanie ******:)
- Autor: tancerka78
Dodany: 30.08.2018, 20:20
Dziękuję Niespotykana ☺️
- Autor: [email protected]
Dodany: 26.08.2018, 06:23
Swoją drogą, Wiktoria piękne imię, mam siostrę Wiktorię :)
- Autor: Saphirra
Dodany: 16.08.2018, 19:51
Pozdrawiam dziękuję za czytanie 5 zostawiam i życzę wenny *****:)
- Autor: tancerka78
Dodany: 16.08.2018, 19:43
Bardzo dziękuję za komentarz i pozdrowienia :) No i pozdrawiam również cieplutko :)
- Autor: Saphirra
Dodany: 16.08.2018, 18:13
dziękuję i 5 do profilu :D
- Autor: Abyss
Dodany: 07.08.2018, 19:03
Wybacz że tak późno składam podziękowanie
Za komentarz, jednak lepiej późno niż wcale
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy
Zostawiam 5 do profilu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.08.2018, 00:02
Ciesze się, że znowu jesteś i na twoje nowe wiersze :)
- Autor: polana
Dodany: 03.08.2018, 15:34
Dziękuję:)
Pozdrawiam:)
- Autor: zagubiona7
Dodany: 24.07.2018, 16:45
Piękna jest twoja poezja .. Pmimo bólu i tęsknoty, które przekazuje, jest w niej też zawsze twoja wewnętrzna siła, siła która walczysz o nadzieję i lepsze, "nowe" życie .. Pozdrawiam :)
- Autor: polana
Dodany: 21.07.2018, 18:41
Dziękuję ci za miłe odwiedziny pod moimi wierszami, zawsze mnie cieszą :)
- Autor: polana
Dodany: 21.07.2018, 18:18
Miło mi że czytasz,pozdrawiam serdecznie:))
- Autor: bukmar
Dodany: 20.07.2018, 18:45
Pozdrowionka :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 20.07.2018, 18:34
Dzięki że zaglądasz. :) Pozdrawiam.
- Autor: artur s
Dodany: 13.07.2018, 22:50
ładne wiersze***** ale dużo smutku w nich, życzę radosnych wakacji.
- Autor: acha
Dodany: 06.07.2018, 16:23
Wikuś, dzięki za miłe słowa. Serdeczne pozdrówko :)
- Autor: acha
Dodany: 06.07.2018, 16:05
Jest coś takiego w Twoim pisaniu, co sprawia mi przyjemność. Więc pisz...Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: artur s
Dodany: 05.07.2018, 20:56
:)6***!
- Autor: hera41
Dodany: 01.07.2018, 22:06
Dziękuję za komentarze i pozdrawiam :)
- Autor: ddt
Dodany: 28.06.2018, 22:24
Ślicznie dziękuję za wszystkie komentarze i pozdrawiam cieplutko :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 28.06.2018, 15:00
Bardzo ładnie piszesz :-) Ciepło pozdrawiam :-)
(*)
IIII
IIII
IIII
Płomień w Tobie !
- Autor: Biały Płomień
Dodany: 24.06.2018, 18:22
Dziękuję i przytulać gorąco
- Autor: Nocny poeta
Dodany: 22.06.2018, 08:49
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
,, Cierpienie.. " Ocena: 5.00 (5 głosów)
Zdusiłam w sobie resztki miłości,
pozostałości wspólnych chwil.
- Autor: _Niespotykana_. 407 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 03.11.2019, 09:18
"Zostaniesz ty.." Ocena: 4.43 (7 głosów)
Zegar tyka
każdego dnia.
- Autor: _Niespotykana_. 311 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 28.04.2019, 14:21
"Nie zachowa się.." Ocena: 4.80 (5 głosów)
Nie zostanie po nas
nic.
- Autor: _Niespotykana_. 295 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 24.04.2019, 02:04
".. Schronić się.." Ocena: 4.43 (7 głosów)
Skrawek duszy
nocny pomruk burzy.
- Autor: _Niespotykana_. 310 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 20.02.2019, 18:04

_Niespotykana_
Paula.s.edzia