lukasz83
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: ŁukaszNazwisko:
- Wiek: 43l.Miejscowość: Lubartów ([email protected])
- Płeć: MężczyznaGadu-Gadu: 2259232
- Z nami od: 2011-07-11 09:24:19 Dodał wierszy: 163
-
O sobie: Jestem zwiewnie meandrycznym
Koziorożcem flegmatycznym,
tak złożenie schematyczny,
nieswój w świecie nielirycznym,
z podziurawioną karoserią zmysłów,
w ślepym zaułku domysłów,
w ogniu dwuznaczności płonę.
Jestem lakonicznie bezszelestnym
Koziorożcem archaicznym,
tak melancholijnie śmieszny,
żywotny w świecie niespiesznym,
od nieforemnej ściany-pułapki,
w ciemnym pokoju bez lampki,
oślepiony perfekcją, odbijam się.
Jestem ufnym w wyobraźni
Koziorożcem niewyraźnym,
tak aksamitnie pochmurny,
skotłowany w myśleniu bzdurnym,
w szarej tęczy baśniowych marnowań,
w mrozie zaniechanych odezwań,
w labiryncie strof odżywam.
Jestem krystalicznie zagubionym,
Koziorożcem uwstecznionym,
tak koślawo wypłaszczony,
jak słodka cytryna skwaszony,
w dobrobycie ukrytych przekazów,
w wulkanie skażonych uśmiechów,
jasnością melancholii faluję.
Jestem pozornie zamkniętym
Koziorożcem niezaborczym,
smutkiem innych zatroskany,
wianuszkiem samotności otoczony,
utytłany wrażliwości bakcylem,
zastygły dinozaur w azylu,
po mieliźnie życia żegluję.
Jestem romantycznie filozoficznym
Koziorożcem nielogicznym,
pasjonat dziwnych idiomatów,
król moralnych dylematów,
powiernik sekretów wierny,
marzyciel po wielokroć bierny,
gwiazdy szczęścia wciąż szukam.
https://www.facebook.com/wlabirynciestrof/ - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
:)
- Autor: BlueRiver
Dodany: 22.08.2018, 06:00
Dzięki :)
Mam nadzieję, że jeszcze do mnie wpadniesz :)
Pozdrawiam serdecznie
- Autor: BlueRiver
Dodany: 17.08.2018, 23:33
Ciepło pozdrawiam Łukaszu :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 23.07.2018, 19:42
Zachwycają Twoje wiersze
metaforą rytmem stylem
lecz 'NIECZYSTA' bije wszystkie
atuty poetyckie *****
pozdrówko :))
- Autor: acha
Dodany: 17.07.2018, 15:03
Pozdrówko Łukaszu
Wspaniałego weekendu
Tobie życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 29.06.2018, 14:39
Dziękuję za ciągłą obecność wśród moich wierszy :-). Fantastyczny opis mężczyzny Koziorożca. Pozdrawiam serdecznie Łukaszu.
- Autor: Edyta37
Dodany: 08.04.2018, 19:44
W rzeczy samej Łukasz
Masz słuszność
O wiele łatwiej niż się zdaje...
Dzięki Przyjacielu że Zaglądasz
Trafiając komentarzem w sedno zamysłu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 27.03.2018, 23:44
Dzięki Łukasz
Pozdrówko serdeczne..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 26.03.2018, 21:55
Kłaniam się Łukaszu
Przyjacielu mój..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 19.03.2018, 20:00
niezatapialność marzeń...
Harem myśli
- Autor: Szuiram
Dodany: 14.03.2018, 18:14
Serdeczne dzięki Łukaszu za wizyty i komentarze
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 07.03.2018, 22:41
*****
- Autor: polianna
Dodany: 04.03.2018, 00:03
Łukasz, wielkie dzięki za miłe słowa. czasem sa bardzo potrzebne..Miło czytać Twoje komentarze, bo po nich umiem się usmiechać..Milutkiego wieczoru..Piątkę zostawiam, bo warto..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 02.03.2018, 18:55
Dziękuję za komentarze i życzę Tobie dużo weny twórczej:-D cieplutko pozdrawiam
- Autor: szenandu
Dodany: 03.02.2018, 10:47
Dziękuję za życzenia, troszkę nieprzytomna ostatnio:) dużo szczęścia i weny Łukaszu:)
- Autor: polianna
Dodany: 14.01.2018, 00:12
Udanego weekendu Łukasz..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 13.01.2018, 00:46
Pozdrówko serdeczne Łukaszu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 05.01.2018, 22:01
Najlepszego 2018 :)
- Autor: polianna
Dodany: 31.12.2017, 21:06
Szczęśliwego Nowego Roku 2018 :-)
- Autor: jaa7
Dodany: 31.12.2017, 14:15
Wszystkiego dobrego w 2018r:)
- Autor: zagubiona7
Dodany: 31.12.2017, 11:51
Dziękuję! Udanych ostatnich godzin świąt życzę!
- Autor: lukasz83
Dodany: 26.12.2017, 19:04
Wesołych Świąt:)
- Autor: zagubiona7
Dodany: 26.12.2017, 16:56
Wesołych Świąt!!!
- Autor: Edyta37
Dodany: 24.12.2017, 00:14
Dziękuję i Tobie Łukaszu
Radosnych Świąt życzę
W rodzinnej atmosferze
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 18:46
Dzięki Łukaszu i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 00:31
Dzięki Łukaszu i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 00:30
Bardzo dziękuję za miły komentarz :) Piąteczka na profil!
- Autor: Ulek003
Dodany: 16.12.2017, 18:02
dziękuję za życzenia,pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 16.12.2017, 11:58
Dziękuję bardzo!
- Autor: lukasz83
Dodany: 13.12.2017, 17:22
Łukasz z tą koroną to dziwna sprawa
Szukasz, kombinujesz wytężając siły
A któregoś dnia przechodząc obok lustra
Patrzysz, Masz ją na głowie !, niczym Pan Hilary
Życzę więc, Byś ujrzał tę koronę teraz
Pozdrawiam serdecznie i dzięki
No i zostawię ślad na profilu 5 ..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 13.12.2017, 15:32
Dziękuję za odwiedziny! :)
- Autor: Miraż
Dodany: 09.12.2017, 18:37
Dzięki a odwiedziny i za trafny komentarz, pozdrawiam serdecznie :))))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 09.12.2017, 17:58
Dzięki za rzeczowy komentarz
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 07.12.2017, 19:25
Bardzo dziękuję za miły komentarz.
Pozdrawiam :)
- Autor: Nothingness
Dodany: 04.12.2017, 07:36
witaj miło ,mi za serdeczne słowa pod wierszem,pozdrawiam
- Autor: DanMur
Dodany: 03.12.2017, 16:36
Na skrzydłach miłości
dla lepszego świata..
Miłe pozdrowienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 03.12.2017, 16:34
Jeszcze raz pozdrawiam i miłej Niedzieli życzę :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 02.12.2017, 18:22
Dziękuję za odlotowy komentarz..
Uśmiech cieplutki posyłam.
Miłego wieczoru..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 27.11.2017, 17:29
Podziękowania z ciepłymi pozdrowieniami :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 17.11.2017, 08:38
Dziekuje bardzo za komentarz!
- Autor: Naiko
Dodany: 12.11.2017, 17:15
Dziękuję..po prostu wzruszyłeś mnie..
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 06.11.2017, 07:05
Dziękuję Łukaszu za piękny komentarz. Zaskoczyłeś mnie. Powiem Ci, że odkrywam Twoje wiersze i każdy jest świetny. Będę tu wracać po odrobinę zadumy. Pozdrawiam
- Autor: Edyta37
Dodany: 03.11.2017, 19:44
Łukaszu, piszesz wspaniałe wiersze.
Nie są przepełnionę beznazieją, ale klasą.
Nie mówię tego dlatego, że ty odwiedzasz mój profil,
lecz dlatego, że naprawdę mnie się podobają.
Jak dla mnie należysz do grona jednych z lepszych wierszytutaj. Życzę powodzenia w kontynuacji pracy i weny oczywiście :)
Pozdrawiam.
- Autor: Natalia1607
Dodany: 03.11.2017, 16:59
Tutaj jeszcze nie byłem, zostawię po sobie gwiazdki i podziękowania za wizytę u mnie :)
Pozdrawiam.
- Autor: Karma
Dodany: 24.10.2017, 12:21
Dziękuję za wizyty
Też czytam u Ciebie i przyznam, czytam z zaciekawieniem
5
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 24.10.2017, 04:21
Polecam tę stronę moi drodzy poeci! https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzy-Wierszami-1839278599673754/
- Autor: lukasz83
Dodany: 23.10.2017, 16:12
Dziękuję za komentarze i ten ostatni.. Pozdrawiam z uśmiechem, chociaż lubię zawyć..Dobrej nocki..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 19.10.2017, 15:45
Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam :-)
- Autor: Edyta37
Dodany: 17.10.2017, 12:45
:)
- Autor: truskaweczka2005
Dodany: 13.10.2017, 16:06
Dziękuję:)* pozdrawiam***
- Autor: hera41
Dodany: 13.10.2017, 10:33
Dziękuję bardzo!
- Autor: lukasz83
Dodany: 05.10.2017, 17:29
Pozdrawiam serdecznie..Wiersz zainteresował..Poranek zawsze rozplątuje myśli..promyk wpadnie i do Ciebie..5/
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 04.10.2017, 21:22
Dodałem wiersz Zagubiony, nad którym pracowałem od paru tygodni. Ciągle mi czegoś w nim brakowało, ale chyba w końcu udało mi się go poskładać. Wiersz ten odzwierciedla mój aktualny stan ducha.
- Autor: lukasz83
Dodany: 04.10.2017, 16:27
Dziękuję za opinię oraz za dodanie moich wierszy do ulubionych. Bardzo mi miło, że moja poezja Ci się podoba. Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: kwasna
Dodany: 23.09.2017, 20:57
Dziękuję za miły komentarz. Pozdrawiam
- Autor: Edyta37
Dodany: 22.09.2017, 09:50
Witajcie moi drodzy poeci! Jestem, żyję. Coś tam znowu zacząłem pisać, ale na razie tego nie upubliczniam. Pozdrowienia przesyłam!
- Autor: lukasz83
Dodany: 14.09.2017, 19:34
Łukaszu, Kiedy powrót?
- Autor: carmen11051979
Dodany: 14.01.2015, 19:53
Wiem, że niektórzy czekają na moje wypociny. Nie mogę obiecać kiedy będą kolejne, po prostu wena gdzieś uciekła.
- Autor: lukasz83
Dodany: 19.12.2014, 09:24
Dziękuję , że zawsze o mnie pamiętasz ;)
- Autor: Holiness
Dodany: 18.09.2013, 10:45
fajnie sie czyta
- Autor: natala113
Dodany: 13.05.2013, 01:37
Dziękuję za miłe komentarze...:))
- Autor: ivonna
Dodany: 18.04.2013, 03:28
trafiłam przypadkiem, zostanę na dłużej - pięknie ;))
- Autor: Bajeczna
Dodany: 15.02.2013, 16:51
Dziękuje Ci za komentarze i proszę o opinie dla moich nieprzemyślanych z głowy pisanych wypocin :) Pozdrawiam :)
- Autor: kadoel
Dodany: 02.09.2012, 06:21
Haha, na razie może marzeniem pozostać... Marysiu droga jeszcze nigdy nie miałem przyjemności trzymać rakiety w ręku, póki co opisuję dokonania zawodowców. Również pozdrawiam cieplutko Ciebie i wszystkich, którzy mnie komplementami obsypują, a ja nie wiem czym sobie na to zasłużyłem...
- Autor: lukasz83
Dodany: 22.08.2012, 13:34
Łukaszku! Łączysz wspaniałe pasje....od tenisa....po pióro!!! Bardzo dobre pióro i natchnienie, ale zobaczyć Ciebie na korccie....to....marzenie:)
Pozdrawiam jednostajnie- bardzo gorąco!!!
- Autor: Leo53
Dodany: 22.08.2012, 11:31
:) lubię Cię czytać;)
- Autor: najmilej
Dodany: 17.07.2012, 09:23
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Jezus cię kocha Ocena: 5.00 (3 głosów)
- Autor: lukasz83. 165 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 10.01.2025, 20:14
Nie zamykaj się w przeszłości Ocena: 5.00 (3 głosów)
- Autor: lukasz83. 146 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 09.01.2025, 19:26
Cztery pory roku Ocena: 5.00 (4 głosów)
- Autor: lukasz83. 405 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 05.02.2019, 22:58
Fale ognia Ocena: 5.00 (5 głosów)
- Autor: lukasz83. 460 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 03.01.2019, 22:57

Paula.s.edzia