Akacja
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: Nazwisko:
- Wiek: --l.Miejscowość:
- Płeć: 0Gadu-Gadu:
- Z nami od: 2011-08-22 00:08:43 Dodał wierszy: 345
-
O sobie: Akacja z mżystych kniei
Jestem Akacją z mżystych kniei
Nie parasolem na sawannie
W wilgotnym wybrzeża deszczu
Przyszło mi rosnąć marząc o słońcu
Krzaczkiem co rośnie w cieniu brzóz sióstr
Wysmukle sięgając po swój skrawek nieba
Nastraszam kolce drżę, cedrowe skrzynie
Jak tam-tamy, wzywają mnie
W przestrzeń Wielkiego Ducha
- Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Dziękuję, że zaglądasz do mnie:) pozdrawiam:)
- Autor: jesienna70
Dodany: 23.07.2022, 16:23
Uwielbiam Akacje - dają tę wyjątkową i tkliwą pewność że kiedy przytulisz się i delikatnie przyłożysz ucho do pnia - usłyszysz wszystko o czym można tylko pomarzyć ...
- Autor: Tomasz44
Dodany: 20.05.2022, 12:23
Miło że wpadłaś...pozdrawiam cieplutko,wszystkiego
dobrego Alicjo :))
- Autor: bukmar
Dodany: 13.10.2021, 21:54
Każdy Twój wiersz, to dla mnie cudne święto...
Pozdrawiam:)
- Autor: jesienna70
Dodany: 01.09.2021, 15:15
Muszę się przywitać :) Wróciłem ! Pozdrawiam cieplutko ( na razie :)
- Autor: cogito13
Dodany: 30.06.2021, 10:46
... jak Ty mnie znalazłaś??
Twoje słowo balsamem
jak akacjowo-gryczany miód
na serce złamane...
- Autor: yna
Dodany: 05.06.2021, 02:39
WESOŁEGO ALLELUJA radosnego świętowania
pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: bukmar
Dodany: 04.04.2021, 10:10
Alicjo , życzę Ci pięknych Świąt i wspaniałego Nowego Roku:)
- Autor: bukmar
Dodany: 25.12.2019, 14:13
Cieszą mnie zawsze Twoje odwiedziny,pozdrawiam najmilej :)
- Autor: bukmar
Dodany: 31.10.2019, 17:26
Dotknęłaś ciepło mojego serca tą modlitwą, Akacjo... Ślicznie dziekuję i pozdrawiam :)
- Autor: polana
Dodany: 13.10.2019, 23:51
WESOŁEGO ALLELUJA , życzę radosnego świętowania
i wszystkiego najlepszego Akacjo :)
- Autor: bukmar
Dodany: 20.04.2019, 18:47
To raczej wychodzenie z tarapatów, Akacjo, bo choc bolesne, to oczyszczające i uwalniające mnie od wewnętrznego "lodu". Pozdrawiam :)
- Autor: polana
Dodany: 08.08.2018, 08:48
Pod akacją to bym sobie
siadła ale kto Ty jesteś
nigdy bym nie zgadła.
Miłe pozdrowienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 10.05.2018, 16:31
Przechyl dzban widzisz
daleko jeszcze do dna...
- Autor: Szuiram
Dodany: 16.04.2018, 07:34
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Miło że Zaglądasz..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 08.04.2018, 15:24
Pięknych Świąt życzę Akacjo..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 29.03.2018, 23:21
Dziękuję za miły komentarz Alicjo, życzę Ci
WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
i dużo słońca za oknem i w sercu :)))
- Autor: bukmar
Dodany: 29.03.2018, 13:24
Miło że wpadłaś , pozdrawiam ciepło :))
- Autor: bukmar
Dodany: 18.01.2018, 16:38
,,NOWY,,
Szybkim krokiem, ten gość idzie
Nowinę wyczekiwaną nam niesie
Zagładę niosąc smutkom i krzywdzie
Postanowienia, zrealizuje wreszcie
Plany będą spełnione
Marzenia się ziszczą
Znajdziesz w nim to co upragnione
A niepowodzenia znikną
Wiec życzę Ci radości
Na ten Nowy 2018 Rok
Zdrowia, spełnienia i ludzkiej czułości
Niech Ci szczęście towarzyszy krok w krok
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.12.2017, 16:12
Z okazji Bożego Narodzenia
składam Ci serdeczne życzenia
Niech Ci święta miłe będą
z dźwiękiem śpiewu i kolędą
z wigilią tuż po zmroku
i w radosnym Nowym Roku
życzy Gabriela:)
- Autor: literka
Dodany: 23.12.2017, 20:20
Wesołych Szczęśliwych Świąt
W rodzinnej atmosferze życzę Ci z serca..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 18:55
Tak, zaklęcie, Akacjo! Ja chyba częściej takie pisze .. Dziekuję, że mi to uświadomiłaś i pozdrawiam cieplo :)
- Autor: polana
Dodany: 08.11.2017, 07:25
Dziękuję ślicznie , serdeczności przesyłam :))
- Autor: bukmar
Dodany: 26.10.2017, 10:05
Akacjowa Siostro, gdzieżby tam, najzwyklejszy drapak
Amatorszczyzna w czystej postaci
Dziękuję jednak za pamięć i pozdrawiam serdecznie
Życząc wspaniałego weekendu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 02.09.2017, 06:51
Witaj:) dawno Cie nie było dziękuje za odwiedzinki:))
- Autor: literka
Dodany: 14.08.2017, 06:39
Strasznie miło zobaczyć cię pod moim wierszem,nawet nie wiesz jak się ucieszyłam:) buziaki i duuuużo słońca coby twoje listki były bardziej zielone:)
- Autor: polianna
Dodany: 17.07.2017, 06:12
Serdeczności posyłam
Akacjo -wa Siostro..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.07.2017, 19:42
Dziękuję ślicznie za miłe słowa ,pozdrawiam serdecznie:))
- Autor: bukmar
Dodany: 02.07.2017, 17:40
Pozdrowienia z Rotterdamu Akacjo ...
- Autor: Tomasz44
Dodany: 28.06.2017, 17:16
Pozdrowienia serdeczne Akacjo-wa Siostro
Dziękuję że Jesteś..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 26.06.2017, 08:21
Pozdrawiam Akacjo i pragnę wyjaśnić iż mieszkam w specyficznym miejscu mianowicie na barce... Dziękuję za miłe słowa :)
- Autor: Tomasz44
Dodany: 26.06.2017, 05:28
Pięknych Świąt, Akacjo!:)
- Autor: lilidae
Dodany: 15.04.2017, 10:42
Wszystkiego dobrego! :)
- Autor: smokjerzy
Dodany: 15.04.2017, 10:39
Wesołego Alleluja ! :))) pozdrawiam cieplutko :)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 15.04.2017, 04:58
a ja tak skromnie...Wesołych świąt :)))))
- Autor: polianna
Dodany: 22.12.2016, 08:46
Na te Święta życzenia ślę liczne
Błogosławieństwa od Bożej Dzieciny
w te święta magiczne
dużo gości i szczęśliwej rodziny
pachnącej jodły kolęd melodii
pod obrusem sianka za oknem bałwanka
całusków pod jemiołą i sutego stołu
WESOŁYCH ŚWIĄT!
życzy Gabriela:)
- Autor: literka
Dodany: 21.12.2016, 06:33
Dawno tu nic nowego nie było ,pozdrawiam serdecznie .
- Autor: farfalla
Dodany: 06.10.2016, 15:02
Serdeczne pozdrówko..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 08.08.2016, 13:27
* pozdrawiam
- Autor: Sylvan
Dodany: 08.08.2016, 01:34
$ posdrawiam;
- Autor: Sylvan
Dodany: 08.08.2016, 01:34
Dziękuję za czytanie i ciekawy komentarz
Cieszę się że wszystko jest ok
Pozdrawiam cieplutko :)))))))))))))
- Autor: Miraż
Dodany: 02.08.2016, 15:38
:-)
- Autor: Outressy
Dodany: 30.07.2016, 04:37
hi hi pośpiewaj mi jeszcze:))))) pozdr Akacjo:)
- Autor: polianna
Dodany: 24.07.2016, 12:29
kolega pod moimi komentarzami tutaj np :))))bardzo lubi elfiki|:)))
- Autor: polianna
Dodany: 23.07.2016, 14:32
ej nie ha ha:) ja póżniej to napisałam:) a Elfy ostatnio wszędzie to i u mnie zagościły:) buziaki:)
- Autor: polianna
Dodany: 23.07.2016, 11:57
Ślicznie Tu Ciebie
- Autor: Tomasz44
Dodany: 21.07.2016, 14:40
O jak fajnie,jak zazdraszczam....odpoczywaj zatem koleżanko,niech ci słońce skórkę opali:) )))
- Autor: polianna
Dodany: 14.07.2016, 01:33
a gdzie się podziewa?:)
- Autor: polianna
Dodany: 12.07.2016, 11:17
Piękna praca, którą przeczytałem sprawiła.. że mam ochotę zapoznać się z innymi :)
Z wolnym czasem zerknę i będę Cię śledził :)
5/5 :)
Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: SimpledroW
Dodany: 01.07.2016, 00:06
gdzie jest Bóg
zawsze to będzie głębia duszy
- Autor: zefir9
Dodany: 14.06.2016, 02:28
Dziękuję za miłe słowa :-)
- Autor: Outressy
Dodany: 29.05.2016, 11:07
Akacjo, pytałaś o krzycząc wiersz. To jest wiersz o człowieku którego znałam a który popełnił samobójstwo. Na początku wstydzę się moich niedawnych myśli, później piszę o tym że nikt nie miał pojęcia o problemie tego człowieka a na końcu pytam gdzie w tym wszystkim jest Bóg. Mam nadzieję że wyjaśniłam...
- Autor: audrey
Dodany: 21.05.2016, 01:03
Kwiatuszku Ty mój ulubiony,od rana mam uśmiech na twarzy przyklejony,dzięki tobie ☺ podziękowali ????
- Autor: polianna
Dodany: 21.05.2016, 00:52
dziękuję za odwiedziny:) miłego dnią Akacjo pachnąca
- Autor: polianna
Dodany: 19.05.2016, 01:39
Zdrowych i wesołych Świąt.:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 26.03.2016, 14:49
Wspaniałych i radosnych Świąt
Sytości przy stole w rodzinnym kole
Chwili zadumy nad człowieka losem
Świat dziś nadzieja ogarnia
Niech się każdy raduje
Alleluja!
- Autor: zibby77
Dodany: 26.03.2016, 12:54
Wesołego Alleluja :-) pozdrawiam:-)
- Autor: Inclusus
Dodany: 26.03.2016, 02:44
Wesołych Świąt Wielkanocnych
smacznego jajka
dyngusa zmoczeń :)
- Autor: szybowiec
Dodany: 25.03.2016, 12:07
Dziękuję za odwiedziny pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: bukmar
Dodany: 09.03.2016, 11:44
Dziękuję Akacjo za miłe słowa. Tym cenniejsze, że Twojego autorstwa. Serdecznie pozdrawiam. Darek
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 13.02.2016, 05:03
Diękuję ci za sloneczne słowa i pozdrawiam ciepło :)
- Autor: polana
Dodany: 12.02.2016, 05:18
Pozdrawiam Cię Akacjo serdecznie i dziękuję za zainteresowanie. Masz rację co do haiku.Wcale to nie jest
taka prosta forma,jak się wydaje. Trzeba strzelić i trafić :)
- Autor: hanka
Dodany: 01.02.2016, 06:40
Dziękuję za wizytę i pozdrawiam serdecznie
Ps.
Myślę że wszyscy to mają, tylko
Przyznać nie chcą bo z czasem nikt nie wygra..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.01.2016, 09:39
*
- Autor: szybowiec
Dodany: 30.01.2016, 18:02
Miło że czytasz i komentujesz ,pozdrawiam :)))
- Autor: farfalla
Dodany: 27.01.2016, 10:20
Nie mów, że mogło być inaczej
bo wtedy serce płacze....widocznie nie mogło.:(
Dziękuję za sympatyczne komentarze.:)
- Autor: gargamel
Dodany: 27.01.2016, 02:24
Dziękuję za odwiedziny.Najmilej pozdrawiam.:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 23.01.2016, 14:49
Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam cieplutko:))))
- Autor: Inclusus
Dodany: 23.01.2016, 11:09
Wzajemności Akacjo na ten Nowy Roczek
pomyślności,zdrówka i radości:)))))))))))))))))))
- Autor: literka
Dodany: 31.12.2015, 11:34
Życzę radosnych świąt Tobie
błogosławieństwa wszelkiego
zdrowia,miłości i domku pełnego gości:)
WESOŁYCH ŚWIĄT!:)
- Autor: literka
Dodany: 24.12.2015, 05:05
Akacjo, życzę pięknych Świat Bożego Narodzenia
a w Nowym Roku zdrowia i szczęścia
serdecznie pozdrawiam :))
- Autor: bukmar
Dodany: 22.12.2015, 15:29
Dziękuję za piękne słowa, cieszę się, że Ktoś rozumie. Twoje wiersze też do mnie przemawiają :)
- Autor: silverina
Dodany: 21.12.2015, 10:07
Dziękuję za tak ciepły i niesamowicie budujący komentarz....aż w środku zadrżało....
Pozdrawiam gorąco :))
- Autor: zwykła niezwykłość
Dodany: 20.12.2015, 09:22
Dziękuję za komentarz.Pozdrawiam cieplutko:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 17.12.2015, 17:23
Dzięki za sugestie mi też zgrzytało poprawiłam chyba nie jest lepiej .Jak byś powiedziała co myślisz będę wdzięczna,
pozdrawiam :)
- Autor: farfalla
Dodany: 16.12.2015, 20:14
Napisałem zaledwie kilka religijnych wierszy, w tym dwie kolędy. Nie jestem człowiekiem religijnym. przestałem nim być, obserwując życie. Nie chcę wnikać w szczegóły. Zawsze jednak osoba Jezusa była i jest mi bliska :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 06.12.2015, 09:10
Dzięki za zaglądanie...:))))))))
- Autor: literka
Dodany: 05.12.2015, 18:52
Twoje wiersze są jak Twój nick,pozdrawiam
- Autor: farfalla
Dodany: 05.12.2015, 18:32
Taki ten Twój wiersz..
a brzozy moje ulubione
i rady dobre..jakby dla mnie
Pozdrawiam najserdeczniej
- Autor: [email protected]
Dodany: 27.11.2015, 06:07
Dzięki za przeczytanie wiersza i za komentarz,pomiędzy niebieskim kolorem, a niebiańskim smakiem już blisko.PS.Zachęcam do zrobienia nalewki śliwkowej,jest ekstra,a roboty tyle co nic,no chyba,że już wyrabiasz takie specjały.Pozdrawiam.:)
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 22.11.2015, 16:28
Niech żyje!! :))))))
- Autor: Aja
Dodany: 22.11.2015, 15:15
Zawsze miłe Twoje odwiedziny , dziękuję :)
ślę serdeczne pozdrowienia :)
- Autor: bukmar
Dodany: 22.11.2015, 05:38
Hahaha, no to przypalamy ;))) Dziekuje za odwiedziny :)
- Autor: Aja
Dodany: 21.11.2015, 17:35
I tak w ogóle, to akacja jest moim ukochanym drzewem/krzewem z dzieciństwa:D. Często siłowałam się z kozą Julką o jej gałązki;P
- Autor: asper
Dodany: 16.11.2015, 14:53
Serdecznie dziękuje za cudny komentarz;D Ciepluchno pozdrawiam, bo wieje, że aż strachy na lachy XD:*
- Autor: asper
Dodany: 16.11.2015, 14:51
dziękuję za bardzo miłe słowa:)
serdecznie pozdrawiam:)
- Autor: babie-lato
Dodany: 16.11.2015, 10:25
Witaj Akacjo :) Dzięki za poczytanie.
- Autor: hanka
Dodany: 10.11.2015, 18:57
Dzięki za czytanie,pozdrawiam
- Autor: farfalla
Dodany: 10.11.2015, 18:07
Bardzo Ci dziękuję za przecudny komentarz;)
- Autor: asper
Dodany: 10.11.2015, 16:24
Cześć! Dziękuje za odwiedziny pod wierszem, jednak komentarz mało rozbudowany.Ja także uważam, że kochanie to najpotworniejsza, najbardziej niszcząca i bezwzględna choroba. Zatem popatrz ilu nie wiem jak to nazwać idiotów, debili (bo tak trzeba określać kogoś kto czeka na chorobę z taką potworną tęsknotą jest na świecie) jest nią owładniętych... i kurcze nie chcą się leczyć. Pozdrawiam Anja:)
- Autor: apinianska
Dodany: 08.11.2015, 07:38
Zostawiam 5 przy profilu...
Będę zaglądał!
Dobrze że jesteś
- Autor: Doctor Hrupkowski
Dodany: 08.11.2015, 00:08
dziękuję za piękny komentarz :)
nie znam poeto sprzed lat.. jestem tutaj "świeży" i najwyraźniej nieco inaczej patrzę na świat i kwestie przemijania.. mam nadzieję, że nie zrazi Cię to do mojej osoby.. wszak każdy się różni od siebie... :)
pozdrawiam!
- Autor: edward.unicki
Dodany: 02.11.2015, 04:40
Nie gniewaj się na mnie za tamten wiersz,
Zły dzień i nastrój miałem, przepraszam:)
- Autor: santee
Dodany: 29.10.2015, 17:20
Zawsze miłe Twoje odwiedziny. Pozdrawiam serdecznie!! :))))))
- Autor: jbw-u
Dodany: 26.10.2015, 16:56
dziękuję za odwiedziny i czytanie :)
- Autor: edward.unicki
Dodany: 25.10.2015, 11:47
Dziękuję Pani za ciepłe słowa,
Lecz diament, to nie ja,
To, co czytają oczy,
Nie opisuje tego, czego brak..
Pozdrawiam:) 5 za profil i twórczość
- Autor: santee
Dodany: 24.10.2015, 08:31
..urwało - myślę, że także Ci się spodoba :)
- Autor: edward.unicki
Dodany: 20.10.2015, 01:21
będę pamiętał - dziękuję :) może zerkniesz, a propos "teraz", na >przypomnij
- Autor: edward.unicki
Dodany: 20.10.2015, 01:07
Dziękuję Akacjo! Miłe Twoje słowa , budujące . Pozdrawiam serdecznie !!! Troszkę poczytałem twoich wierszy, wspaniałe, głęboka myśl, nie można obojętnie koło nich przejść. Miłego......:)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 22.08.2015, 01:04
5/ Witaj! Zauroczyłaś mnie tym wierszem, płynę z Tobą.
Nie znamy się ale ja już Ciebie znam.Za słowami wiersza ukryty jest piękny człowiek, radosny!Pozdrawiam z serca.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 21.08.2015, 23:49
Nareszcie mogę podziękować za doping
Objawiony oceną i komentami
Serdecznie dziękuję
I cieplutko pizdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 03.05.2015, 18:14
CIESZĘ SIĘ ŻE JESTEŚ
matka:)
- Autor: matka
Dodany: 11.04.2015, 07:11
Cieszy mnie Twoja wiara w mój optymizm :) Ratuje mnie medytacja, Praca nad emocjami, zainteresowania ( poezja, plastyka - możesz obejrzeć niektóre portrety na moim profilu na FB: Jan Bliźniuk ). Pozdrawiam serdecznie z Czerniewic :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 02.04.2015, 04:41
Cieszę się że się do mnie odezwałaś,brakowało mi ciebie.
zasyłam buziaki
matka
- Autor: matka
Dodany: 27.03.2015, 18:01
Dziękuję za komentarz pod wierszem, pozdrawiam :)
- Autor: herbaciany krzaczek.
Dodany: 26.03.2015, 17:03
^***^ pozdrawiam Akacjo
- Autor: Biała Woalka
Dodany: 20.03.2015, 06:43
Dziękuję i pozdrawiam :)
- Autor: Gawroszka
Dodany: 28.02.2015, 07:15
Jesteś kochana, Akacjo! :)
- Autor: polana
Dodany: 20.01.2015, 06:09
Udało mi się wydać tomik :) Można go zamówić w księgarni internetowej Wydawnictwa Astrum. Tytuł: "Weselszy namaluję świat". Pozdrawiam serdecznie :) :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 07.01.2015, 08:12
Pomyślności w nowym 2015 roku życzy Jan z Czerniewic :) :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 31.12.2014, 13:18
Ojej! Dziękuję bardzo. I ja Ciebie, Akacjo, chętnie poczytam...
- Autor: rozalka
Dodany: 09.11.2014, 18:15
Moimi łzami i głośnym wołaniem próbuję ją raczej w sobie obudzić, Akacjo, - bo taka gwarem świata zahukana ..
Dziękuję za wpis i pozdrawiam :)
- Autor: polana
Dodany: 09.11.2014, 07:31
Zauważyłam, że część tego bólu pochodziła ode mnie, moich przesadnych rozczarowań, Akacjo ..
Dziękuję za serdeczne wpisy :)
- Autor: polana
Dodany: 24.10.2014, 15:13
Witam, stary wiersz pod którym zostawiłaś komentarz. Długo mnie tutaj nie było jednak postanowiłem wrócić:)
- Autor: Pieczyzmc1
Dodany: 13.10.2014, 12:49
Akacjo, bardzo podoba mi się twój komentarz.Dziękuję ci za odwiedziny i gorąco pozdrawiam.:))
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 02.10.2014, 22:31
Pięknie piszesz: wrażliwie i głęboko, - z miłością. :)
- Autor: polana
Dodany: 02.10.2014, 01:09
Niestety Akacjo, wiersz nie jest personifikacją. Napisany jest dla kobiety z krwi i kości, ale interpretacja jest dowolna. Tak przy okazji, skoro już tu jestem, to chcę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem Twojej twórczości i w związku z tym zostawiam 5:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 30.09.2014, 00:21
:) dzięki za wizytę
- Autor: mama80
Dodany: 29.09.2014, 05:53
merci za czytanie .koment i oceny
- Autor: jordan
Dodany: 28.09.2014, 00:27
:))
- Autor: polana
Dodany: 27.09.2014, 12:50
merci merci beaucoup Szymborska ulubiona moja
- Autor: jordan
Dodany: 27.09.2014, 11:35
Dzięki za odwiedziny :-)
Ładnie piszesz , Akacjo .
/5/
;-)
- Autor: JOLKALA
Dodany: 15.07.2014, 14:16
Dziekuje za komentarz do mojego wiersza
serdecznie pozdrawiam
- Autor: bukmar
Dodany: 15.07.2014, 09:34
Dziękuję... postaram się mimo wszystko ;)
- Autor: TLU
Dodany: 12.07.2014, 17:19
Nie złożyłem jeszcze wpisu u Ciebie. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę!
- Autor: Alderon
Dodany: 12.07.2014, 03:32
Może posłucha... Nie masz rację, nie posłucha:) Dzięki za komentarz.
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 20.06.2014, 21:18
Twój komentarz do 'zagubiona' czytam sercem..tyle radości daje.. Dziękuję :)
- Autor: acha
Dodany: 18.06.2014, 23:46
ładne wiersze będę zaglądał do Ciebie - pozdrawiam
- Autor: witek
Dodany: 15.06.2014, 17:06
Dziękuję za odwiedziny :) Być może pomyśle o dalszym ciągu tego krótkiego wiersza :)
- Autor: Adelajda
Dodany: 29.03.2014, 17:39
ode mnie *****
pod urokiem Twoich wierszy :)
- Autor: acha
Dodany: 28.03.2014, 00:36
Pozdrawiam:)))
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 23.03.2014, 04:27
Dzięki za odwiedziny i komentarze:)
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 12.03.2014, 03:20
dzieki za wizyte i dobre slowo))) 5 zostawiam
- Autor: wiesz kto
Dodany: 11.03.2014, 03:09
Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam
- Autor: bezimienna_00
Dodany: 06.03.2014, 03:33
Dziękuję za czytanie moich wierszy , za ciepłe komentarze i zrozumienie :) Pozdrawiam ciepło :) 5
- Autor: ivonna
Dodany: 12.01.2014, 16:44
Dziękuję za odwiedziny i komentarze:)
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 08.01.2014, 00:54
Jesteś bardzo blisko interpretacji wiersza ;) Wędrówka w tym przypadku nawiązuje do życia przez które przechodzimy, zaś jej celem jest śmierć. Wiosna oznacza młodość, jesień zaś starość. Tafla marzeń, snów oznacza ich płytkość oraz to, że łatwo ulegają zniszczeniu, bo życie wiedzie inną drogą. Cienka nitka to nasze kruche życie, które łatwo jest przerwać tak jak ww. nić. A przyspieszając tempo życia powodujemy, że ono jest jeszcze bardziej narażone na rychłe zakończenie.
Ooo, ale poemat Ci tu napisałem w komentarzu :) Pozdrawiam serdecznie życząc wspaniałego tygodnia.
Mariusz Adam.
- Autor: numismus
Dodany: 06.01.2014, 05:56
Bardzo dziękuję :)
- Autor: Ghostwriter
Dodany: 05.01.2014, 07:13
Dziękuję serdecznie:))) Pozdrawiam cieplutko i Szczęśliwego Nowego Roku 2014:))))
- Autor: Inclusus
Dodany: 31.12.2013, 19:16
Zapewne inna to bajka. Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam.
- Autor: Adelajda
Dodany: 30.12.2013, 06:37
Akacjo, jak dobrze pójdzie to na wiosnę dostaniesz od nas mały tomiczek :)
- Autor: darkrain
Dodany: 29.12.2013, 05:25
Akacjo przyszłaś do mnie jak mgiełka - dziękuję
- Autor: slonzok
Dodany: 27.12.2013, 06:36
Dziękuję. Wpadaj częściej na poeto:)
- Autor: pora deszczowa
Dodany: 21.12.2013, 15:43
Dziękuję za komentarze i pozdrawiam;)
- Autor: Xnisorod
Dodany: 09.12.2013, 04:13
Miła była twoja wizyta przy moim wierszu -pozdrawiam slonzok
- Autor: slonzok
Dodany: 09.12.2013, 01:58
Co najwyżej zauroczony :)
- Autor: Czerwiec
Dodany: 12.10.2013, 13:18
Jesteś chyba jedyną Akacją w Kanadzie która nie zżuca listków i nie zasypia na zimę. I chwała ci za to!
- Autor: poeta1970
Dodany: 12.10.2013, 01:42
śliczna twa przyroda:)
- Autor: mimplant
Dodany: 08.10.2013, 02:03
śliczna twa przyroda:)
- Autor: mimplant
Dodany: 08.10.2013, 02:03
Może i racja może szczęście samo przychodzi gdy go nie szukamy ,może trzeba cieszyć chwilą która mamy wypić do dna kielich goryczy lub szczęcie Dziekuje i podrawiam
- Autor: ana81
Dodany: 08.10.2013, 00:57
"upadły anioł" dziękuje Panu,że go wyzwolił z pychy,pozwolił mu pokochać tak zwyczajnie po ludzku
- Autor: cogito13
Dodany: 04.10.2013, 10:10
Światła. Kamera. Ak(a)cja:). Tak daleko a taka nam bliska. Pozdrawiam
- Autor: poeta1970
Dodany: 28.09.2013, 14:46
dziękuję:)
- Autor: jesienna70
Dodany: 14.09.2013, 13:30
Źli ludzie nie lubią kolorów! W ogóle zło kolorów nie znosi - zwróć uwagę, że akcja brutalnych filmów dzieje się zawsze w ponurym, pozbawionym światła i kolorów otoczeniu. Już od dawna nie oglądam takich filmów :)
Tak naprawdę im więcej kolorów w otoczeniu, tym piękniej, a to przynosi szczęście!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 06.08.2013, 01:54
Dziękuję Akacjo za komentarz do mojego wiersza. Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: vitosh
Dodany: 30.07.2013, 12:16
Dziękuję za komentarz. Do tej pory jedyny spośród komentarzy pod tym wierszem, który mnie nie przeraził :)
Pozdrawiam cieplutko
- Autor: Malinka
Dodany: 21.07.2013, 13:28
Ta mała dziewczynka z bajki to moja kochana córeczka Nikola :)
Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze za komentarze :)))))
- Autor: mama80
Dodany: 04.07.2013, 02:13
Cieszę się, ze mój wiersz o czarnej sukience podobał się Tobie :)) Nie znam historii o chłopcu Black Boy :( Poszukam w internecie. Bardzo lubię baśnie i legendy, wzruszające historie :)) Pozdrawiam :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 04.07.2013, 00:15
Aki, jutro będzie wiersz o czarnej sukience :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 02.07.2013, 02:39
Dzięki za komentarz do bajki . To jest cała seria bajek o małej dziewczynce i przyjaciołach z lasu ja wstawiłam tylko tą :)
- Autor: mama80
Dodany: 30.06.2013, 12:18
Dziękuje za komentarz i pozdrawiam ;)
- Autor: informatyk
Dodany: 27.06.2013, 02:44
Moja ostatnia rymowanka powstała pod wpływem Twojego protestu:))) Dziękuję.
Pozdrawiam
- Autor: DA-nuta
Dodany: 26.06.2013, 14:32
Witam dziękuje pięknie .
- Autor: tancerka78
Dodany: 26.06.2013, 05:59
Tak jestem blisko a jednak daleko, wyciągam dłonie a to umyka....dzięki za komentarz.Miło mi poznać :))))
- Autor: feniks62
Dodany: 24.06.2013, 03:02
Pamiętam NN. Lubiłam ją czytać.
Pozdrawiam.
- Autor: Nitka
Dodany: 23.06.2013, 23:30
Akacyjko...i co -lepiej,czy jeszcze bardziej do bani?:))-napisz o tym,pozdrawiam:))
- Autor: joanna144
Dodany: 31.05.2013, 22:30
p.s. 5 :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 19.05.2013, 16:55
staram się być szczery :) pozdrawiam :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 19.05.2013, 16:55
Akacjo :) jestem mezczyzna :) lecz pewnie Twoja aluzja miała pokazac ze jestem ''erotomanem'' :) Moja droga chciałem pokazac to, za czym tesknie. Wszpolczesne kobiety nie noszą już korali, nie noszą rajstop teraz wszystko jest na wierzchu i takie ''odkryte'' kiedyś kobiety potrafiły spojrzeniem rozbudzić wyobraznie mężczyzny lepiej niż nie jeden skąpy strój. Oczywiście sa jeszcze kobiety z klasa, lecz niestety to jednostki :) pozdrawiam :)
- Autor: nieznajomy
Dodany: 04.05.2013, 13:09
Masz interesujący styl pisania
- Autor: sakuja
Dodany: 30.03.2013, 03:55
Dziękuję za ocenę pozdrawiam.
- Autor: baranisko1994
Dodany: 17.03.2013, 17:00
Dziękuję za rady mimo, że mi one nie w smak to wiem o co chodzi i szanuje je. :) Zostawiam ocenę na profilu, bo zasługujesz jako jedna z niewielu osób interesujących się innymi tutejszymi poetami. Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: Nenke
Dodany: 15.02.2013, 19:02
Dobry i bardzo mądry. Pozdrawiam :-)
- Autor: bjedrysz
Dodany: 24.01.2013, 17:08
Akacjo, bardzo dziękuję za cenną radę, nie ma to jak kobieta wspierająca kobietę, solidarność przede wszystkim :))
- Autor: malwina1213
Dodany: 20.01.2013, 17:58
Bardzo ładne wiersze, zapraszam do mnie i serdecznie pozdrawiam. :):)
- Autor: emileczkaa
Dodany: 30.12.2012, 10:35
I dziękuję za ocenę
- Autor: mironiek
Dodany: 28.12.2012, 19:37
Nie rzecz w tym, że boję się szczerości, ale jej nadużywam i przez to często ranię innych
- Autor: mironiek
Dodany: 28.12.2012, 19:37
Maciejka to pięknie pachnące wieczorem kwiaty,napisałam bo pamiętam czasy z dzieciństwa kiedy zabieraliśmy babci nasionka i sadziliśmy na łące!!!Dziwne pomysły ale tak było,chciałyśmy mieć taki magiczny ogród wśród polnych łąk.To było piękne,i dlatego chwile zapisałam w tym skromnym wierszu Akacjo;-)
- Autor: Aramena12
Dodany: 27.12.2012, 17:09
Uwielbiam Twoje wiersze !!!!!Czytam przed zaśnięciem..
- Autor: stokrotka800
Dodany: 21.11.2012, 16:07
Smutne ale prawdziwe :(dzięki za komentarz:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 17.11.2012, 17:48
Po miesiącach nieobecności "dorwałam" się dzisiaj do Twoich wierszy.Wspinasz się na coraz wyższe i wyższe szczyty poezji.Pozdrawiam cieplutko.
- Autor: myszkabasia
Dodany: 14.10.2012, 09:40
Cieszy mnie bardzo, że mój wiersz ci się podoba. Piszę w moim ulubionym stylu. Jeśli mieszkasz w Dolinie Ludzi Milczących znanej z powieści Curwooda, mojego ulubionego pisarza, to wkrótce przeczytasz wiersz o Marette i jej ukochanym. Zapraszam.
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 11.09.2012, 09:50
Kłaniam się nisko
- Wracam
- Lubię,czytać
Kłaniam się nisko
- Autor: jerzyChlopiec
Dodany: 29.08.2012, 22:02
lubię czytać Akację, tak po prostu lubię:-)
- Autor: bozka181
Dodany: 15.08.2012, 05:53
:)
- Autor: sibafketjow
Dodany: 13.08.2012, 01:12
Moja ulubiona Pani Akacja :) Zawsze znajdę w Twoich wierszach coś dla siebie i cieszę się, że Ty czasem zajrzysz do moich :D
- Autor: Nocturna
Dodany: 03.08.2012, 09:20
Szacunek dla Twoich wierszy. Pozdrawiam.
- Autor: Pawłoski
Dodany: 02.08.2012, 14:53
Cieszę się, że poświęcasz uwagę na czytanie moich wierszy, ale niestety nie jestem w stanie obiecać więcej - takie moje tempo, jeden na miesiąc lub rzadziej, ale za to pisany jak najlepiej ;)
P.S. odpowiedziałem na Twój komentarz pod "Żołdakiem", należały się wyjaśnienia.
- Autor: marrek13
Dodany: 01.08.2012, 15:14
Akacja, pamiętam jak mnie pocieszałaś kiedy potrzebowałem tego, zawsze szczera i... Zmienna. Tajemnicza ta nasza Akacja!
- Autor: moonraavi
Dodany: 19.07.2012, 12:22
Akacjo, Twoje wiersze są piękne!:) lubię Cię czytać:)
- Autor: najmilej
Dodany: 17.07.2012, 06:50
Czytanie Twoich wierszy jest dla mnie jak spotkanie z najlepszą przyjaciółką z którą można o wszystkim :) Nigdy nie będę miała dosyć :*
- Autor: Dana
Dodany: 13.07.2012, 02:41
Akacja pachnąca slodko,ale i uzbrojona w kolce,
tajemnicza-"...lubi ,szanuje...nie chce...żartuje":)
Piękna,urozmaicona poezja:)
- Autor: joanna144
Dodany: 08.07.2012, 02:17
Niech Ci się szczęści w pięknym pisaniu... lubię czytać Twoje wiersze!
- Autor: Leo53
Dodany: 04.07.2012, 14:51
Bardzo w Tobie Poezja. Szczęść Boże!
- Autor: Poetkiewicz
Dodany: 03.07.2012, 18:05
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Oby nie Ocena: 5.00 (9 głosów)
Zdjął mnie lęk,
że każdy skraweczek ziemi
- Autor: Akacja. 66 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 02.06.2026, 09:10
Wrocław Ocena: 4.89 (9 głosów)
Dach ratusza jak łuska smoka
Złoto amaranty miedź brązy splendor
- Autor: Akacja. 276 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 24.07.2022, 12:20
Haiku z wybrzeży Pacyfiku Ocena: 4.50 (12 głosów)
srebrzyste bystrze
łosoś w pysku misia
- Autor: Akacja. 523 razy wyświetlony i 7 skomentowany. Dodany: 08.11.2021, 07:39
pomiędzy dwoma mostami na Skeenie Ocena: 4.50 (8 głosów)
srebrne tafle
powierzchnie śliniące
- Autor: Akacja. 392 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 03.09.2021, 06:46

Paula.s.edzia