• Imię: DominikNazwisko: Kunze
  • Wiek: 27l.Miejscowość: Poznań
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2012-07-29 15:09:47 Dodał wierszy: 217
  • O sobie: Nie pytaj o mnie, co robię, kim jestem.
    Poczytaj mnie, to co robię.
    Dowiesz się kim jestem...
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


I ja pozdrawiam serdecznie !! Miłego weekendu !! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 16.01.2016, 09:52

Ciekawe wiersze podobają mi się *****
Pozdrawiam serdecznie :)

  • Autor: bukmar Zgłoś Dodany: 13.01.2016, 05:27

Dzięk za miły wpis,życzę wszystkiego dobrego w 2016 roku :)

  • Autor: bukmar Zgłoś Dodany: 13.01.2016, 05:15

Dzięki wielkie za ocenę :)

  • Autor: Naiko Zgłoś Dodany: 22.09.2015, 11:17

Pozdrawiam również gorąco (tego pana daruj sobie , to mnie odmładza - po prostu ty) Miłego jeszcze wekendu!! :)))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 12.09.2015, 13:23

Pozdrawiam i tu. Powodzenia!!! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 01.09.2015, 10:24

Dziękuję za komentarz, tak właśnie...Serdecznie pozdrawiam 5/

Jestem pod wrażeniem Twoich wierszy. Normalnie mnie zatkało!! Brawo!! Pozdrawiam serdecznie!! :)))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 15.08.2015, 03:21

dzięki za komentarz :)

  • Autor: jaa7 Zgłoś Dodany: 19.05.2015, 09:22

Dominik pozdrowienia i znikam :)

Myślałam, że jesteś dziewczyną... Ale i tak 5 gwiazdeczek

  • Autor: rozalka Zgłoś Dodany: 23.11.2014, 13:00

fajnie piszesz:)

  • Autor: acha Zgłoś Dodany: 29.03.2014, 13:55

Dziękuję i pozdrawiam 'D

aleś Ty zdolniacha, biorę Cie do ulubionych :)*****

  • Autor: laamba Zgłoś Dodany: 18.03.2014, 19:24

Twoje wiersze urzekają szczerością

  • Autor: acha Zgłoś Dodany: 18.03.2014, 15:56

ode mnie*****

  • Autor: acha Zgłoś Dodany: 18.03.2014, 15:47

Już dawno tutaj miałem przyjść :) Domo pozdrawiam i 5 za wiersze :) podobają mi się

Szacuneczek 'D

Świetne wiersze Dominiku. Pozdrawiam serdecznie.:)5

  • Autor: mondo1 Zgłoś Dodany: 31.12.2013, 20:09

Dziękuję Ci Dominiku za komentarz i pozdrawiam cieplutko.

Dziękuję i pozdrawiam :)

  • Autor: ana81 Zgłoś Dodany: 11.12.2013, 12:28

dziękuję - pozdrawiam :) 5:)

  • Autor: ivonna Zgłoś Dodany: 19.11.2013, 18:41

fajny profil świetne wiersze pozdrawiam i 5 zostawiam :)

  • Autor: ana81 Zgłoś Dodany: 05.11.2013, 13:13

Dzięki za miły komentarz. Pozdrawiam :)))

Pozdrawiam ,zapraszam do mnie. ;)

5 za wiersze.

  • Autor: Wino Zgłoś Dodany: 01.09.2013, 09:26

Pięknie dziękuję za komentarz :)

Witam, dziękuję za komentarz :)
Zostawiam dużą piąteczkę :)
Pozdrawiam cieplutko :)

Dziękuję za twój wpis ..

witam serdecznie ,dziękuje za komentarz,
5- do profilu tu zostawiam,
pozdrawiam,
życzę miłego dnia i tygodnia,
pozdrawiam
:):):)

  • Autor: MARTIN Zgłoś Dodany: 22.07.2013, 02:43

Nie masz za co-przymnij oko na to jak reagują na wiek i twórz rozwijaj się-bo już jest dobrze.

Jestem na tak-poobserwuje z nadzieją na możność podziwiania na przestrzeni lat.

Jak na swój wiek piszesz bardzo dojrzale

Nie idę po drodze
wnoszę się na skrzydłach stworzonych z mych wypowiedzianych słów
lecę na wietrze stworzonym z mojej poezji

nie możesz mieć 14 lat. jeśli masz to współczuję utraty młodości, twoje wiersze jak na roztraja dróg ciągle nie znają tej prawidłowej - ta którą muszę, ta którą chcę.
wybierz tą trzecią praktyczną i dobrą.

dobrze piszesz..pozdrawiam cie..

  • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 12.03.2013, 20:15
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Umieranie Ocena: 5.00 (2 głosów)

Gdy umarł Adolf H.
"Firer kaput!"

  • Autor: corella10. 623 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 22.01.2016, 13:41

12 wersów niepotrzebnych Ocena: 5.00 (3 głosów)

1. Twoje ciągłe marudzenie
2. Z czasem mnie już przytłacza

  • Autor: corella10. 791 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 16.01.2016, 13:03

A gdybym zapragnął... Ocena: 5.00 (3 głosów)

A gdybym zapragnął Cię kochać?
Jakim sercem

  • Autor: corella10. 626 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 06.12.2015, 19:40

Lekcja życia w prosektorium Ocena: 4.57 (7 głosów)

Oto denat
mężczyzna lat 27

  • Autor: corella10. 646 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 25.10.2015, 13:56