Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
I ja pozdrawiam serdecznie !! Miłego weekendu !! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.01.2016, 09:52
Ciekawe wiersze podobają mi się *****
Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: bukmar
Dodany: 13.01.2016, 05:27
Dzięk za miły wpis,życzę wszystkiego dobrego w 2016 roku :)
- Autor: bukmar
Dodany: 13.01.2016, 05:15
Dzięki wielkie za ocenę :)
- Autor: Naiko
Dodany: 22.09.2015, 11:17
Pozdrawiam również gorąco (tego pana daruj sobie , to mnie odmładza - po prostu ty) Miłego jeszcze wekendu!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 12.09.2015, 13:23
Pozdrawiam i tu. Powodzenia!!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 01.09.2015, 10:24
Dziękuję za komentarz, tak właśnie...Serdecznie pozdrawiam 5/
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 17.08.2015, 06:19
Jestem pod wrażeniem Twoich wierszy. Normalnie mnie zatkało!! Brawo!! Pozdrawiam serdecznie!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 15.08.2015, 03:21
dzięki za komentarz :)
- Autor: jaa7
Dodany: 19.05.2015, 09:22
Dominik pozdrowienia i znikam :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 26.04.2015, 12:30
Myślałam, że jesteś dziewczyną... Ale i tak 5 gwiazdeczek
- Autor: rozalka
Dodany: 23.11.2014, 13:00
fajnie piszesz:)
- Autor: acha
Dodany: 29.03.2014, 13:55
Dziękuję i pozdrawiam 'D
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 19.03.2014, 18:50
aleś Ty zdolniacha, biorę Cie do ulubionych :)*****
- Autor: laamba
Dodany: 18.03.2014, 19:24
Twoje wiersze urzekają szczerością
- Autor: acha
Dodany: 18.03.2014, 15:56
ode mnie*****
- Autor: acha
Dodany: 18.03.2014, 15:47
Już dawno tutaj miałem przyjść :) Domo pozdrawiam i 5 za wiersze :) podobają mi się
- Autor: piotrex00
Dodany: 14.03.2014, 17:29
Szacuneczek 'D
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 22.01.2014, 16:17
Świetne wiersze Dominiku. Pozdrawiam serdecznie.:)5
- Autor: mondo1
Dodany: 31.12.2013, 20:09
Dziękuję Ci Dominiku za komentarz i pozdrawiam cieplutko.
- Autor: [email protected]
Dodany: 30.12.2013, 10:24
Dziękuję i pozdrawiam :)
- Autor: ana81
Dodany: 11.12.2013, 12:28
dziękuję - pozdrawiam :) 5:)
- Autor: ivonna
Dodany: 19.11.2013, 18:41
fajny profil świetne wiersze pozdrawiam i 5 zostawiam :)
- Autor: ana81
Dodany: 05.11.2013, 13:13
Dzięki za miły komentarz. Pozdrawiam :)))
- Autor: marzycielka 1
Dodany: 21.10.2013, 09:47
Pozdrawiam ,zapraszam do mnie. ;)
- Autor: jestestwo
Dodany: 02.09.2013, 07:49
5 za wiersze.
- Autor: Wino
Dodany: 01.09.2013, 09:26
Pięknie dziękuję za komentarz :)
- Autor: niebieska róza
Dodany: 26.07.2013, 12:51
Witam, dziękuję za komentarz :)
Zostawiam dużą piąteczkę :)
Pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: [email protected]
Dodany: 26.07.2013, 06:39
Dziękuję za twój wpis ..
- Autor: tancerka78
Dodany: 25.07.2013, 17:31
witam serdecznie ,dziękuje za komentarz,
5- do profilu tu zostawiam,
pozdrawiam,
życzę miłego dnia i tygodnia,
pozdrawiam
:):):)
- Autor: MARTIN
Dodany: 22.07.2013, 02:43
Nie masz za co-przymnij oko na to jak reagują na wiek i twórz rozwijaj się-bo już jest dobrze.
- Autor: rebeliantkaksm
Dodany: 20.06.2013, 15:05
Jestem na tak-poobserwuje z nadzieją na możność podziwiania na przestrzeni lat.
- Autor: rebeliantkaksm
Dodany: 20.06.2013, 14:38
Jak na swój wiek piszesz bardzo dojrzale
- Autor: GOSIACZEK
Dodany: 23.05.2013, 16:32
Nie idę po drodze
wnoszę się na skrzydłach stworzonych z mych wypowiedzianych słów
lecę na wietrze stworzonym z mojej poezji
- Autor: corella10
Dodany: 17.04.2013, 12:53
nie możesz mieć 14 lat. jeśli masz to współczuję utraty młodości, twoje wiersze jak na roztraja dróg ciągle nie znają tej prawidłowej - ta którą muszę, ta którą chcę.
wybierz tą trzecią praktyczną i dobrą.
- Autor: mad niu ascet
Dodany: 16.04.2013, 14:00
dobrze piszesz..pozdrawiam cie..
- Autor: Deyvi
Dodany: 12.03.2013, 20:15
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Umieranie Ocena: 5.00 (2 głosów)
Gdy umarł Adolf H.
"Firer kaput!"
- Autor: corella10. 623 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 22.01.2016, 13:41
12 wersów niepotrzebnych Ocena: 5.00 (3 głosów)
1. Twoje ciągłe marudzenie
2. Z czasem mnie już przytłacza
- Autor: corella10. 791 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 16.01.2016, 13:03
A gdybym zapragnął... Ocena: 5.00 (3 głosów)
A gdybym zapragnął Cię kochać?
Jakim sercem
- Autor: corella10. 626 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 06.12.2015, 19:40
Lekcja życia w prosektorium Ocena: 4.57 (7 głosów)
Oto denat
mężczyzna lat 27
- Autor: corella10. 646 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 25.10.2015, 13:56

corella10
Paula.s.edzia