• Imię: Nazwisko:
 • Wiek: --l.Miejscowość:
 • Płeć: KobietaGadu-Gadu:
 • Z nami od: 2013-04-26 13:33:36 Dodał wierszy: 6
 • O sobie: :)

  Jestem osobą szczerą, otwartą na sugestie czytających moje wiersze, ponieważ to co nam się wydaje dobre, w rzeczywistości może dobrym nie być i dopiero czytelnik pozwala nam to sobie uświadomić.Nie twierdzę przy tym, że jestem jakimś guru :)
  Jestem tylko matką, żoną, kochanką,babcią,kucharką, praczką, sprzątaczką w wolnym czasie romantyczną wierszo-kletką z ponad 20 letnim stażem pisarskim, która ciągle chłonie wiedzę od mądrzejszych i bardziej wykształconych poetów, która stara rozwijać swój warsztat w miarę upływu czasu, którego niestety ubywa w zastraszającym tempie. A swoją wiedzą staram się dzielić z innymi nie zmuszając do zmiany kierunku pisania tylko jego polepszenia , a przy tym jestem otwarta na nowe perspektywy i nie trzymam się kurczowo wytyczonych ram :)
  Uwielbiam i piszę w rożnych stylach mam wiersze białe, rymowane, pisane prozą, romantyczne , filozoficzne, mroczne i oczywiście wesołe, a nawet wiersze dla mojej wnuczki pisane Częstochową :)
  Tak więc jestem osobą wszechstronną otwartą na ludzi i nowe trendy, która chciała podzielić się wiedzą z raczkującymi wierszokletami, pokazać nowe horyzonty, ale to nie na tym portalu :) Ja wychodzę z takiego założenia, że nic nie jest na tyle doskonałe , aby nie mogło być jeszcze lepsze :)


  A moim mottem są takie słowa >>>

  Nie żałuję żadnej znajomości,
  bo nawet fałszywe mordy,
  mnie czegoś nauczyły :):)

  Niestety ta strona jest tylko dla narcyzów zaślepionych blaskiem swojej twórczości, a jakakolwiek krytyka lub minimalna sugestia zmiany w utworze jest źle odbierana mogę powiedzieć nawet wrogo.
  Kółko wzajemnej adoracji liże sobie tyłki piąteczkami i pławi się w samozachwycie :( Jeżeli odstajesz od wytycznych to jesteś oceniana słabo albo ignorowana

  Ja tak nie potrafię Jeżeli coś mi się podoba piszę i oceniam, ale jak coś mi nie gra, to wyłożę kawę na ławę , bo takie jest moje zasrane prawo tak jak wystawić ocenę adekwatną do utworu .
  Jeżeli komuś się nie podoba, to niech nie wystawia wierszy do publicznego oceniania, tylko czyta babciom , ciociom i reszcie rodziny , a będą achać... i ochać... , poklepywać po ramieniu i mówić jaki z ciebie samorodny talent. Tylko czy to pozwoli rozwinąć skrzydła nie. Od tego jest obiektywna, sensowna krytyka, która wytknie błędy, ale i nakieruje na dobre tory, tylko w taki sposób można się rozwijać, a oprócz tego pokora i jeszcze raz pokora jest kluczem do sukcesu i samozadowolenia w przyszłości :) Czego wszystkim życzę :)
 • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


chciałabym jedynie uwagę zwrócić,że to nie jest portal dla poetöw chcących się rozwijać i szlifować-WIĘKSZOŠĆ PISZE DLA SIEBIE BY PODZIELIĆ SIE UCZUCIAMI A NIE WYDAWAĆ TOMIKI więc to uszanuj. I ja i Ty dobrze wiemy gdzie szukać portali rozwijających i my sobie tam siedźmy,a tutaj daj innym odetchnąć dobrze? :) To naprawdę kosztuje mniej niż nerwy. Akurat tutaj nikt nie oczekuje od nas poprawiania gramatycznych rymów,nieskładnych sformułowań czy haotycznej treści. Amator który sam chce się uczyć wyfrunie z tąd bez pomocy takich osób-znudzony monotonnią ocen poszuka porady gdzieindziej...tak jak ja. Pozdrawiam

Kurcze...teraz zobaczyłem...już znikła...no tak...towarzystwo wzajemnej adoracji...znam to...miło było...dziękuję!!!

 • Autor: Arco70 Zgłoś Dodany: 03.05.2013, 11:22

Za sam opis 5+5..reszta nie wymaga komentarzu...zrobiłaś to perfekcyjnie:)))w opisie swojego profilu:)))

 • Autor: Arco70 Zgłoś Dodany: 03.05.2013, 11:19

Klea!!!...czytając opis Twojego profilu uległem:)...opisać ideał zwykłego człowieka to było coś nieosiągalne dla mnie...ty zrobiłaś to bez patosu ...w sposób iście idealny...ufff
Dziękuję za komentarze...zagłębiam się w Twoją twórczość:)

PS.
Trochę oszukałem ...mam już prawie 43 wiosny...natura oszczędziła i tyle:))

 • Autor: Arco70 Zgłoś Dodany: 03.05.2013, 11:18

Nie wiem jakie ma pani predyspozycje do oceniania w ten sposób wierszy..w jaki Pani to robi...przecież nie da sie wyczerpująco powiedzieć czym jest wiersz.W najwiekszym skrócie można by rzec..- wiersz jest bezustannym dobieraniem się do sedna słowa, jako, że to właśnie wiersz jest najbardziej aktywnym stosunkiem do mowy, do języka.Wszyscy tutaj starają sie...więc nie ingerujmy w ich pisanie tak inwazyjnie..niech cieszy ich forma i treść w jakiej pisza...pozdrawiam..

 • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 13:46

dziękuje za komentarz:)...nie usuwaj wierszy,cóż to ma za znacznie ,że ktoś złosliwy?-jego problem:)

Trzymaj się :) Pa pa. Pozdrawiam :)

 • Autor: Jary Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 10:39

:)

 • Autor: Inclusus Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 08:19

Witam i uprzedzałem przed takim obrotem spraw :) ja nie zagrzeje nigdzie miejsca ponieważ tutaj mogę pisać to co chce pisać a gdzie indziej muszę pisać tak jak chcą czytać - zdobyć uznanie by się nie narażać na krytykę bo dopiero z uznaniem w parze można być kreatywnym poetą gdyż bez uznania jest się abstrakcyjny, surrealistyczny.

resztę wyślę na PM.

Zegnam kilka naprawdę nieoszlifowanych diamentów, które niestety marnują się na tej stronie, a które przyjemnie było mi poznać :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 06:46

Z przykrością stwierdzam, że nie ma tu dla mnie miejsca
żegnam !

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 06:21

Szczerością na tym portalu zbruka Pani profil do oceny 2-3.

mad niu ascet masz rację :)

Niestety ta strona jest tylko dla narcyzów zaślepionych blaskiem swojej twórczości, a jakakolwiek krytyka lub minimalna sugestia zmiany w utworze jest źle odbierana mogę powiedzieć nawet wrogo.
Kółko wzajemnej adoracji liże sobie tyłki piąteczkami i pławi się w samozachwycie :( Jeżeli odstajesz od wytycznych to jesteś oceniana słabo albo ignorowana

Ja tak nie potrafię Jeżeli coś mi się podoba piszę i oceniam, ale jak coś mi nie gra, to wyłożę kawę na ławę , bo takie jest moje zasrane prawo tak jak wystawić ocenę adekwatną do utworu .
Jeżeli komuś się nie podoba, to niech nie wystawia wierszy do publicznego oceniania, tylko czyta babciom , ciociom i reszcie rodziny , a będą achać... i ochać... , poklepywać po ramieniu i mówić jaki z ciebie samorodny talent. Tylko czy to pozwoli rozwinąć skrzydła nie. Od tego jest obiektywna, sensowna krytyka, która wytknie błędy, ale i nakieruje na dobre tory, tyka w taki sposób można się rozwijać, a oprócz tego pokora i jeszcze raz pokora jest kluczem do sukcesu i samozadowolenia w przyszłości

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 06:13

Dziękuję za odwiedziny.Pozdrawiam

 • Autor: feniks62 Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 06:05

Dziękuję za komentarz:))pozdrawiam serdecznie:)))

 • Autor: Inclusus Zgłoś Dodany: 30.04.2013, 00:56

:D :D :D

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 14:55

Dziękuję za wszystkie miłe słowa,pozytywną energię i ciepło:).Pozdrawiam:)

Nie ma za co :) robię to z przyjemnością :) :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 14:10

Dziękuje bardzo za komentarze :)

 • Autor: Wilczur Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 14:08

Dziękuję mimo wszystko za ciepłe przyjęcie! Dzięki Pani może uda mi się napisać coś wesołego w najbliższym czasie :)

 • Autor: alenn Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 14:04

No tak czasami można mylnie odebrać przekaz autora :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 14:00

Witam! Dziękuję za komentarz, bo zrozumiałam, że muszę mój opis troszkę zmodyfikować... Ponieważ dotyczy on bardziej mojej "twórczości" niż życia. :D

 • Autor: alenn Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 13:38

To prawda pisze cudne erotyki, a ostatnio wydała tomik " Sztuka jedzenia jabłek " Byłam na przed-premierze :) Rewelacja :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 13:01

No tak, mamy wspólną znajomą Izunię :)
Pozdrawiam serdecznie

 • Autor: KaeN1 Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 12:44

:) :) :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 11:24

Nie ma za co kochana :) cmokaski :)

 • Autor: Judyta Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 11:05

witaj
dzięki za poprawkę, pozdrawiam:)

 • Autor: lalamido Zgłoś Dodany: 29.04.2013, 05:52

Jeżeli pod wierszem daję jakieś sugestie to nie znaczy, że autor musi się do nich bezwzględnie zastosować :) To jego wybór :) A ja mam prawo pokazać moją wizję ;)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 28.04.2013, 13:40

Fajnie ze czytałaś "Danse Macabre" ale ja mam własny styl i nie mam zamiaru zmieniać wiersza. Twoje zmiany nijak nie podchodziły pod mój rytm. Mimo iż niewiele zmieniłaś

 • Autor: sakuja Zgłoś Dodany: 28.04.2013, 13:08

Dziękuję, miło to słyszeć ;)

Oj tak :) Ewolucja zrobiła z nas potwory :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 09:42

Co do wierszu "Ewolucja?"-tam miał być w sumie pytajnik, to prawda. Cytując znanego pisarza: "Przestaliśmy szukać potworów pod łóżkiem,gdy odkryliśmy je w sobie" ;)

Nie ma za co. Jestem uczulony na niesprawiedliwość. :)

 • Autor: Jary Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 09:25

Jary dziękuję za słowa otuchy :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 07:45

To prawda, nie wolno skreslac z góry, to mało inteligentne :)

 • Autor: Jary Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 07:28

Nie boję się już na niejednym portalu widziałam jak ludzie za czwórkę skakali sobie do oczu :) Ja nie przejmuję się oceną , dla mnie ważne jest ,aby wiersz wyzwalał emocje jakiekolwiek po za obojętnością :)

Co innego ocenianie mnie jako osoby. Jeżeli ktoś wcale mnie nie znając, na dzień dobry daje 1 to troszkę boli, ale bardziej wkurza i wyzwala wewnętrzny bunt :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 07:15

Szczerością na tym portalu zbruka Pani profil do oceny 2-3. Ważne aby się tym nie przejmować i być sobą lub dołączyć do kółka wzajemnej adoracji - palcami nie będę wytykał.

Wstydzić?
Kochana nie masz czego:))))
pisz
pisz
pisz:))))

O dziękuję bardzo :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 06:38

to 5 ode mnie :) na dobry początek :)

 • Autor: Jary Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 06:32

pozdrawiam..

 • Autor: Deyvi Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 06:30

A czym sobie zasłużyłam na jedynkę ;) Kogoś musiała zaboleć krytyka i to bardzo :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 05:00

Nie ma za co :) Jestem szczera choć czasami do bólu :)

 • Autor: klea Zgłoś Dodany: 27.04.2013, 04:56

Dziękuje za odwiedziny i szczere słowa

 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Ocena: 3.86 (7 głosów)


 • Autor: klea. 288 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 29.04.2013, 21:36

Ocena: 3.86 (7 głosów)


 • Autor: klea. 281 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 29.04.2013, 19:48

Ocena: 3.67 (6 głosów)


 • Autor: klea. 306 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 29.04.2013, 11:45

Ocena: 4.33 (12 głosów)


 • Autor: klea. 403 razy wyświetlony i 11 skomentowany. Dodany: 27.04.2013, 17:05