Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Czytam twoje wiersze i bardzo je lubie
- Autor: Pomagier
Dodany: 24.02.2023, 13:01
Widzę, że również jak i ja wróciłaś tutaj po latach.
Naprawdę bardzo dobry wiersz napisałaś. Tak powinna wyglądać współczesna poezja. Dziękuję za ocenę i komentarz do wiersza i profilu. Bardzo doceniam każdy rozsądny i konstruktywne komentarz. Widać, że naprawdę poezja jest Ci bliska i warto żebyś ja rozwijała.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 23.06.2020, 10:37
Na tak. Pozdrawiam :)
- Autor: ddt
Dodany: 30.08.2018, 22:47
No i bezsenność nostalgię poruszyła
Tęsknota do wtóru się drze
Żeby Madzia piórem tu Wróciła
Bo mnóstwo ludzi wygląda Cię...
Gdzie kolwiek Jesteś
Co kolwiek Robisz, Wiedz że Zostałaś
Zapamiętana sercem wierszoklety
Który zamiast tworzyć, smarzy kotlety
A co lepsze, tłuczne flaszką
Może i tak być?, skoro, życie jest fraszką...
Najlepszego Kumplu mój..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.07.2018, 02:56
Pięknych Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci M.
Niech będą fraszką..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 30.03.2018, 16:47
,,NOWY,,
Szybkim krokiem, ten gość idzie
Nowinę wyczekiwaną nam niesie
Zagładę niosąc smutkom i krzywdzie
Postanowienia, zrealizuje wreszcie
Plany będą spełnione
Marzenia się ziszczą
Znajdziesz w nim to co upragnione
A niepowodzenia znikną
Wiec życzę Ci radości
Na ten Nowy 2018 Rok
Zdrowia, spełnienia i ludzkiej czułości
Niech Ci szczęście towarzyszy krok w krok
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.12.2017, 16:11
Jakże bym mógł inaczej
Przyjaciół się nie zapomina
Szczęśliwego Nowego Roku M.
Dożo zdrówka, powodzenia
Spełnienia się w zamiarach..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 30.12.2017, 03:07
Wesołych i Szczęśliwych Świąt
W rodzinnej atmosferze życzę Tobie Madziu
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 19:01
Madziu radość mi Sprawiłaś wizytą
Jakże bym chciał Byś Wróciła piórem
Stworzyć wers choćby własnej fraszki
Dla uciechy starszego brata
Pozdrówko serdeczne dla Ciebie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.07.2017, 17:39
Wiem że wszystko jest fraszką
A słowo rzecze człowiek przecie
Więc niech jest taką igraszką
Bez paszportu gnaną po świecie
Dla naszych potomnych
Dla nas samych także
Poezją głów pijanych
Sławiących słowo, a jakże !..
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, dobrej nocy..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 14.06.2017, 20:53
Jakaś jutrzenka błysnęła po oczach
I zaraz znikła, deja Vu to, czy fraszka ?
Pozdrawiam serdecznie M..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.06.2017, 19:23
Gdzież te fraszki M..
Pozdrówko serdeczne
Brak jest odczuwalny
Choś odległość wielka..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 07.05.2017, 17:06
dziękuję!;)) hehe i przytulam
- Autor: asper
Dodany: 04.04.2017, 21:00
Cudownych, białych, miłych, radosnych,
pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt
upływających we wspaniałej atmosferze
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 22.12.2016, 18:48
Znam ciszę, tej nie rozumiem
Cibie serdecznie pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 06.08.2016, 15:30
5 zostawiam:) dawno cię nie było:)
- Autor: polianna
Dodany: 18.07.2016, 11:32
Dziękuję za wizytę, cieszę się, że Ci się podobało :P
- Autor: Zefir
Dodany: 18.07.2016, 01:48
A witam i pozdrawiam cieplutko..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 14.07.2016, 02:48
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Madziu !! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 13.07.2016, 12:49
Również pozdrawiam serdecznie:)
5 zostawiam:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 13.07.2016, 11:37
Dziękuję pięknie i życzę dobrej nocy..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 12.07.2016, 16:57
Dobranoc..
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 12.07.2016, 16:12
To dobrze :)
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 11.07.2016, 14:09
,D, upadło i wstać nie może, Pomożesz ??..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.07.2016, 00:21
Miło że Owiedzasz starego rymiarza, dziękuje
Może Staw czoło przeciwnościom i Wróć piórem
Uduchowinym twórczością nieprzeciętnej Poetki
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.07.2016, 00:19
Wróć na poeto :(
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 21.06.2016, 14:49
Uwielbiam fraszki i aforyzmy. Twoje są super! :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 07.01.2016, 16:11
Greckie imię żeńskie, pochodzi od słowa oznaczającego „jasna, gwieździsta, czysta”.
Ładne, tajemnicze Imię.
Pozdrawiam.
- Autor: Swiergotek
Dodany: 03.01.2016, 14:01
Fziękuję.:) Piękny wiersz na *****. :)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 02.01.2016, 15:40
Inteligentny Twój komentarz.:)Podoba mi się.:)
Pozdrawiam noworocznie.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 02.01.2016, 14:27
to ja jeszcze raz,pięknie dziękuję za czytanie,miło mi że się podobał.Pozdrawiam serdecznie.)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 07.12.2015, 15:01
Dziękuję za wpis.Pozdrawiam
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 21.11.2015, 15:50
Dziękuję za wpis.Pozdrawiam
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 21.11.2015, 15:50
zapraszam
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 19.11.2015, 18:13
Dziękuję za poczytanie i pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 17.11.2015, 20:25
Dziękujępieknie.ela*))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 10.10.2015, 15:11
***** :)
- Autor: santee
Dodany: 06.10.2015, 12:17
Tutaj Jurek lub Jerzy jestem i niech tak zostanie. To mnie trochę odmładza:))) Ciepełka!!!
- Autor: jbw-u
Dodany: 17.06.2015, 15:14
Podobają mi się Twoje wiersze, i tyle . Pozdrawiam serdecznie. :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 17.06.2015, 10:53
Przeczytałam trochę Pani wierszy- bardzo mi spodobały. " Choroba" 125/ 5 możliwych :) pozdrawiam. A i jestem oboistką - odpowiadając na pytanie. ;)
- Autor: Grzecha
Dodany: 30.01.2015, 07:31
dziękuję.
- Autor: Shinda
Dodany: 01.01.2015, 22:35
Wesołych Świąt.Bożego Narodenia!
Pozdrawiam:}
- Autor: Roksolana
Dodany: 24.12.2014, 04:13
Dziękuję bardzo za wpis
choć z treścią bym polemizował :)
pozdrawiam :)
- Autor: ddt
Dodany: 05.08.2014, 14:31
Malowanych pisanek
szynki i kiełbasy wianek
żółtych kurczaczków
ślicznych zajączków
mazurka pysznego
jajeczka smacznego
dyngusa mokrego
życzę spokojnych i radosnych świąt
Wesołego Alleluja!
- Autor: literka
Dodany: 19.04.2014, 15:40
Wielkanocnych Świąt radosnych i kolorowych smacznego śniadanka wielkanocnego i polewanego dyngusa życzy Jacek
- Autor: jacek74
Dodany: 19.04.2014, 13:26
Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy a wszystkie nasze życzenia aby okazały się do spełnienia aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godnościa i niech symbol Boskiego Odrodzenia będzie dla nas celem do spełnienia
- Autor: Pan Prezes Bocian
Dodany: 18.04.2014, 23:36
Dziękuję Madziu, życzę Tobie cudnych Świąt i natchnienia :) Pozdrawiam.
- Autor: bezimienna_00
Dodany: 18.04.2014, 12:26
Madziu stu kolorowych jajek i miliona pomysłów na wspaniałe wiersze)))
- Autor: wiesz kto
Dodany: 18.04.2014, 09:43
Wesołych świąt Wielkiej Nocy, Madziu, smacznego jajka i mokrego dyngusa :)))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 18.04.2014, 09:06
Dziękuję serdecznie i również życzę wesołych i spokojnych świąt
- Autor: Adelajda
Dodany: 18.04.2014, 05:09
Niech to co najlepsze
przyniesie świąteczne powietrze!
Dziękuję za życzenia i pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 18.04.2014, 04:35
a to koszyk wielkanocny dla Madzi
radosną niespodziankę tu znajdzie
dary obfite od Zmartwychwstałego
buziaka na promyku słońca przesłanego :)*
- Autor: acha
Dodany: 18.04.2014, 04:14
Dziękuję. Pogodnych dni :)
- Autor: Alderon
Dodany: 18.04.2014, 04:12
Wielkanocną pieśń
chcę ci podarować
mazurków sześć
byś żyła do końca
smacznego jajeczka
mokrego poniedziałku
darów od serca
od groma całusów
Wesołych :))
- Autor: piotrex00
Dodany: 17.04.2014, 12:15
Pozdrawiam i Wesołego Alleluja:))) życzę )
- Autor: Inclusus
Dodany: 17.04.2014, 12:14
No i prawidłowo WT najlepsze! :)
- Autor: mironiek
Dodany: 15.04.2014, 14:04
Ja również pozdrawiam Cię bardzo serdecznie . Piszesz bardzo ciekawe wiersze na 5
- Autor: jacek74
Dodany: 15.04.2014, 12:48
Ciesze sie ze sie podobaja
serdecznie pozdrawiam :)
- Autor: bukmar
Dodany: 08.04.2014, 11:13
Madziu, pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: Alderon
Dodany: 05.04.2014, 15:53
Z poślizgiem, dziękuję :)
- Autor: bezimienna_00
Dodany: 02.04.2014, 11:13
fajnie piszesz :)
- Autor: acha
Dodany: 31.03.2014, 03:52
Dziękuję za odwiedziny
- Autor: Adelajda
Dodany: 29.03.2014, 15:15
dziękuję za wizytę a za całokształt 5 zostawiam)))
- Autor: wiesz kto
Dodany: 29.03.2014, 14:17
to prawda :) masz talent i pisz bo naprawdę potrafisz :)
pozdrawiam M
- Autor: cogito13
Dodany: 27.03.2014, 17:14
Madziu, masz talent, rozwijaj go :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 22.03.2014, 07:51
Dzięki piękne ;)
- Autor: Phoebe7
Dodany: 23.02.2014, 11:31
Dziękuję za komentarz ;)
- Autor: Adelajda
Dodany: 15.02.2014, 20:42
Super wiersze ;>
- Autor: XXPsychiX
Dodany: 15.02.2014, 20:12
Mądre wiersze ;)5
- Autor: piotrex00
Dodany: 14.02.2014, 08:39
Pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 13.02.2014, 04:54
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Lament Ocena: 4.00 (8 głosów)
- Autor: Phoebe7. 264 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 24.02.2023, 11:15
Puszka Pandory Ocena: 3.67 (3 głosów)
- Autor: Phoebe7. 340 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 05.07.2020, 22:56
Powietrze Ocena: 4.91 (11 głosów)
- Autor: Phoebe7. 418 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 23.06.2020, 13:57
Nie bój się Ocena: 5.00 (4 głosów)
Brunatnozłote osocze
- Autor: Phoebe7. 353 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 22.06.2020, 23:24

Paula.s.edzia