Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
nie śmiej się PTAKU tylko zgaduj! :)
- Autor: idealny-kochanek
Dodany: 13.10.2016, 16:07
dzięki za odwiedzinki ... pozdrawiam zbyt małą ...
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 05.10.2016, 08:25
Z czasem mam nadzieję, że niebo pojaśnieje...
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: jbw-u
Dodany: 23.09.2016, 05:49
dziekuje za miły kom
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 17.08.2016, 13:43
Po co to ciśnienie? :) Po prostu uważam, że takich tekstów jest w dzisiejszej kulturze na pęczki. Nie bądź wtórna, bądź sobą ;)
- Autor: nieumiempisac
Dodany: 10.04.2015, 03:30
Wesołych Świąt
I mokrego dyngusa
Życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.04.2015, 08:21
Bycie skromne, z prostych składników,
lecz jaką moc owe mają?
***
Jakim jest byt ptaka?
- Autor: Tavi
Dodany: 28.03.2015, 16:09
Dzięki piękne za wizytę i wpis
Samotny ptaku na niebie
Dziwnie jakoś nie widziałem
Dotąd Ciebie...
Sorry nadrobię...pozdro..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 18.03.2015, 17:12
I cóż to ptak na korze drzewa robi? Jakie myśli nim szarpią?
- Autor: Tavi
Dodany: 15.03.2015, 17:24
Wiatr nieba berłem,
Czy ptaki zdane tylko na srogość sklepienia?
- Autor: Tavi
Dodany: 12.03.2015, 17:25
Czy martwe niebo ma właściwości,
przenosić ptaka lekkie kości?
- Autor: Tavi
Dodany: 08.03.2015, 08:30
Jakiego koloru jesteś, ptaku?
- Autor: Tavi
Dodany: 06.03.2015, 17:42
radę dać dobrą -sorry za literówkę
- Autor: Daniel Zalewski
Dodany: 17.01.2015, 19:13
Czasem trudno pomóc i radę dać fobrą.
Dzięki za wizytę i komentarz.
- Autor: Daniel Zalewski
Dodany: 17.01.2015, 18:50
:)
- Autor: brzoza2015
Dodany: 11.12.2014, 16:14
hahah... w odwecie za nazwę natchnełaś mnie na napisanie deklamacji
*samotny ptak na czarnym niebie*
samotny ptak na czarnym niebie,
rząda w pewności przestrzeni dla siebie,
cicha woda, brzegi rwie...
a ptak wolno patrzy się,
na siłę, pogardę i nudność świata,
Czy jakieś zalety chociaż posiada?
ależ owszem, aniołowie też przebywają,
lecz NIEsamotnie po niebie latają...
- Autor: PorzadajacyCie
Dodany: 23.10.2014, 14:03
witam :) samotny ptak na czarnym niebie w ciszy usiadł
tak swobodnej...snując swą melodie... :) dzieki za kom. ;)
- Autor: Cosmoledo_R
Dodany: 24.09.2014, 14:58
Dziękuję za komentarze. Za wszystko dziękuję:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 20.09.2014, 08:38
Świetne wiersze i dzięki za kom pod moim :D
- Autor: sweet_dreams
Dodany: 18.09.2014, 13:41
To dlatego , że bardzo ciekawie piszesz i trafiasz w moją tematykę najczęściej. Świetne wiersze , oby takich jak najwięcej. Zasługujesz na 5 do profilu.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 17.09.2014, 13:35
zawsze wlewam uczucia pomiędzy wersy... dziękuje za odwiedziny u samotnego poety... pozdrawiam cieplutko ;)
- Autor: Arior
Dodany: 17.09.2014, 13:16
Dziękuję bardzo! :-)
- Autor: Careless Whisper
Dodany: 17.09.2014, 12:57
Moja interpretacja zmieniła bardzo sens myśli. Dlatego wybacz, że pozwoliłem sobie to napisać...
Dziękuję za wszystkie wpisy i życzę dobrej weny ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 12.09.2014, 15:26
Dziękuję bardzo za miłe słowa i odwiedziny , pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego :)
- Autor: lawliett
Dodany: 12.09.2014, 12:46
Dziękuję za inspirujący komentarz :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 05.09.2014, 15:07
Dziękuję za miłe słowa. Raduje mnie, że moja poezja kogoś potrafi uradować, kogoś przed czymś przestrzec, a jeszcze kogoś innego pobudzić do działania i samodzielnego toku myślenia. Twojej twórczości również niewiele brakuje:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 04.09.2014, 03:01
dziękuję za ciepłe słowa :)
- Autor: Lafia
Dodany: 03.09.2014, 18:16
To miłe :-) dziękuję ja się przyjrzeć muszę tobie
- Autor: piotrex00
Dodany: 03.09.2014, 15:42
ZAJEBISTE WIERSZE 1/10
- Autor: JARMARKSŁOWNY
Dodany: 03.09.2014, 15:00
Lenko bardzo ładnie piszesz,lubię klimat twoich wierszy. duże 5 i pozdrowienia.
- Autor: Wino
Dodany: 03.09.2014, 11:56
Dziękuję Lenko za wszystko :))
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 27.08.2014, 13:01
Zostawiam uśmiech :))
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 26.08.2014, 15:39
Super twórczość. (5) Pozdrawiam! :)
- Autor: shujin
Dodany: 26.08.2014, 14:16
Wujek Władek daje 5 i życzy natchnienia:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 24.08.2014, 23:45
Bardzo fajne wiersze, daję 5 :)
- Autor: Wakinka
Dodany: 22.08.2014, 13:16
Dziekuje i pozdrawiam ;)
- Autor: Odchodzę wraz ze słowem
Dodany: 22.08.2014, 09:34
Oj Lenka :)))
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 21.08.2014, 13:28
Nie pozwalam ci tego robić, jak możesz zabierać światu tak niesamowity kolor najpiękniejszy w tęczy choć nie każdy go dostrzega tak piękną nutę którą tylko nieliczni potrafią usłyszeć
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie
Dodany: 21.08.2014, 13:16
Lenko, czasem jednak mam ochotę odejść...
w cień
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 21.08.2014, 13:14
bardzo fajne wiersze pozdrawiam 5 za całą twórczość
- Autor: witek
Dodany: 21.08.2014, 12:18
Nie ma za co dziękować drogi Cieniu, za szczerość się nie dziękuję ;)
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie
Dodany: 21.08.2014, 11:19
Dziękuję za komentarze...
To miłe...
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 20.08.2014, 16:57
5 :)
Zasługujesz :))
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 20.08.2014, 16:50
Również witam :)
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie
Dodany: 20.08.2014, 16:29
Witam :)))
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 20.08.2014, 14:09
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Upadek Ocena: 5.00 (3 głosów)
Cierpię w milczeniu
Pochylam głowe
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie. 602 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 07.01.2017, 14:55
Szlak moich blizn Ocena: 5.00 (4 głosów)
Bądź mym Romeo zgin ze mną w pocałunku
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie. 607 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 05.01.2017, 11:22
Skrzynia wspomnień Ocena: 4.83 (6 głosów)
Każdego dnia gdy nie będzie mnie
Wyszepcze ci słowa
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie. 528 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 30.11.2016, 20:18
1000 twarzy Ocena: 4.90 (10 głosów)
Tysiące twarzy mam
Proszę powiedz mi
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie. 618 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 13.10.2016, 23:44

Samotny ptak na czarnym niebie
Paula.s.edzia