Zefir
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: BartekNazwisko: Kumor
- Wiek: --l.Miejscowość: Rzeszów
- Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
- Z nami od: 2014-08-27 12:46:13 Dodał wierszy: 226
-
O sobie: Obrazki, nagrania i praca na bieżąco, zapraszam serdecznie:
https://www.facebook.com/tacitocesares
https://www.instagram.com/tacito.cesares
https://soundcloud.com/bartek-kumor
https://www.youtube.com/channel/UCP63tIPah9jEf3Q20XfY0gw?
(Zamieszczone utwory stanowią własność autora, czyli moją, ze wszystkimi tego konsekwencjami) - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Pozdrawiam :)
- Autor: Biblioteka
Dodany: 12.07.2019, 13:37
Pozdrawiam, Zefir, wracam do niektórych twoich "kawałków" z chęcią ;)
- Autor: Ciuciek94
Dodany: 14.06.2019, 01:23
Dziękuję:)*
- Autor: hera41
Dodany: 08.06.2018, 23:27
Ziemia dla Norwida
- Autor: Szuiram
Dodany: 06.04.2018, 06:14
Najlepszego najbardziej w nowym roku :)
- Autor: polianna
Dodany: 31.12.2017, 21:15
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę :))
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 24.12.2017, 01:11
Zdrowych i Wesołych Świąt Bartku..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 22:29
Pozdrówko Bartku i dzięki za to poniekąd
Najlepszego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 20.12.2017, 00:10
Pozdrawiam cieplutko i bardzo
dziękuję za komentarz..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 12.09.2017, 07:22
Pozdrówko serdeczne Bartku..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 03.09.2017, 18:46
Dzięki serdeczne Bartku pozdrawiam
I dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 28.08.2017, 21:46
Pozdrawiam Bartku serdecznie i dobrej nocy życzę
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.08.2017, 20:54
Dziękuję za ocenę wiersza. Miłe pozdrowienia z piękną
majową przyrodą.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 27.05.2017, 18:57
Moglbys przyczepic sie polskich slow .
Dzieki za komentarz!
- Autor: Agnieszka.N
Dodany: 03.05.2017, 04:07
Dzięki Bartku za refleksję..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 30.04.2017, 16:10
Patrzę im w oczy, chcę znać ducha czasów.
Potem śnię o przeszłości - wszystko było.
Jak Dante, w głębi ciemnego znalazłem się lasu
I nie wiem co się naprawdę zdarzyło...
- Autor: Szuiram
Dodany: 10.04.2017, 10:41
Niecałe dwie dekady na karku
A wiem tyle co nic
Od zawsze za murem z żartu
Trudno poważnie żyć...
- Autor: Szuiram
Dodany: 10.04.2017, 10:32
Pozdrawiam serdecznie..Fajnie piszesz..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 04.04.2017, 18:03
Skoro tak mówi:)również pozdrawiam:)
- Autor: aneta45
Dodany: 29.03.2017, 14:31
Miło, że wpadłeś. Pozdrawiam ;)
- Autor: Rafdab
Dodany: 26.02.2017, 18:26
Witaj, komórka w moim wierszu niekoniecznie odnosi się do urządzenia mobilnego, miałam tu na myśli trochę głębsze znaczenie :)
- Autor: raven2810
Dodany: 05.01.2017, 06:39
Dziękuję, wszystkiego dobrego ;)
- Autor: Rafdab
Dodany: 24.12.2016, 23:18
Wspaniałych Świąt, wszelkiego szczęścia w 2017 roku//
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.12.2016, 21:37
Wesolych Świat :))
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 23.12.2016, 06:33
Wiele radości w rodzinnym gronie
chwil pełnych wzruszeń
w świąteczny czas
i dobrego 2017
życzę ja :)
- Autor: Miraż
Dodany: 23.12.2016, 06:19
a ja tak skromnie...Wesołych świąt :)))))
- Autor: polianna
Dodany: 22.12.2016, 08:44
Te lampy w deszczu już śmieją się podle,
Gdy widzą, że pióro odtykam zębami.
Krople w ich świetle wirują jak Broadway...
- Autor: Szuiram
Dodany: 23.11.2016, 15:07
dziękuję za miłe odwiedziny i pozdrawiam :)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 08.11.2016, 15:55
Dziękuje za opinię i za czas poświęcony na cokolwiek, również zostawiam ocenę, pozdrawiam
- Autor: The Riddler
Dodany: 20.10.2016, 10:08
Gratuluję również 150 wiersza !!! i 5 - do profilu.
- Autor: strzelec
Dodany: 25.09.2016, 08:12
Dziękuję za obecność pod ,,Na życzenie,,
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: strzelec
Dodany: 25.09.2016, 08:10
Wszystko git :)
- Autor: MatronaCienia
Dodany: 05.09.2016, 14:07
Dzięki za nutę, ekipa QueQuality dobrze znana ;)
- Autor: Rafdab
Dodany: 03.09.2016, 10:43
Polecam :) pozdrawiam :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 01.09.2016, 10:41
Do zobaczenia :)
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 29.08.2016, 15:13
Dziękuję za komentarz :)
- Autor: Naiko
Dodany: 27.08.2016, 07:30
Dziękuję pięknie i pozdrawiam :)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 26.08.2016, 13:22
Dziękuję za miłą wizytę :)
- Autor: Miraż
Dodany: 19.08.2016, 12:11
dzięki serdeczne Zefirku za dobre słowo, wszystkiego dobrego, wpadaj częściej jak masz ochotę, do miłego ...
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 18.08.2016, 13:11
:D Pozdrawiam serdecznie i bajecznie :D
- Autor: asper
Dodany: 18.08.2016, 11:17
jakoś tak się złożyło, że to wiersz z lipca :)
dziękuję.
- Autor: Kristopferek
Dodany: 17.08.2016, 06:42
nie chodzę na skarpę już dawno z niej wyrosłem ... nie wiadomo nawet kto tam teraz z nożem lata ;)
tak czy siak - kto wie ... może się spotkamy ;)
pozdrawiam
- Autor: J-tkaczyk
Dodany: 13.08.2016, 05:46
Wybacz literówkę Zefir
- Autor: Rafdab
Dodany: 11.08.2016, 09:29
Dziękuję FlameOFchaos i Zafir za sprowadzenie mnie na ziemię :) Dzięki wam mogę tworzyć dalej
- Autor: Rafdab
Dodany: 11.08.2016, 01:08
Dziękuje za komentarz, dał mi do myślenia
- Autor: Rafdab
Dodany: 10.08.2016, 23:21
Pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.08.2016, 14:13
Dziękuję.Bardzo mi miło.:)
Serdecznie pozdrawiam.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 06.08.2016, 14:11
Dzięki i pozdro serdeczne..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 02.08.2016, 17:37
Pięknie dziękuję za komentarz..
Rozmawiać lubię..serdecznie pozdrawiam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 19.07.2016, 12:35
Świetny profil. :-)
- Autor: Phoebe7
Dodany: 17.07.2016, 16:21
Dziękuję za odwiedziny i słowa uznania :)
Również jestem zauroczona Twoją twórczością i z chęcią będę obserwowała twoje poczynania w tym obszarze :)
Pozdrawiam.
- Autor: MłodaGniewna
Dodany: 10.07.2016, 11:12
Serdeczne dzięki i pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 06.07.2016, 16:35
Z chęcią będę zaglądać i w miarę możliwości czasowych zapoznam się z Twoimi pracami :)
Pozdrawiam :)
- Autor: SimpledroW
Dodany: 04.07.2016, 14:00
Dzieki i pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 19.06.2016, 15:38
Dziękuję za miłe odwiedzinki-:-)Pozdrawiam serdecznie
- Autor: Haneczka
Dodany: 31.05.2016, 10:13
Za komentarz dziękuję ,pozdrawiam :)
- Autor: farfalla
Dodany: 29.05.2016, 10:32
Nie ma za co i dziękuję za zaproszenie;), nieco już zerkałam ...:D
- Autor: asper
Dodany: 01.04.2016, 10:24
Dokładnie Zefirku z tą czernią ;D świetnie wyczułeś sens treści. Dziękuję za odwiedziny i zostawiam piąteczkę:>
- Autor: asper
Dodany: 31.03.2016, 10:51
Dziękuję i pozdrawiam :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 22.03.2016, 16:46
Czekam z zainteresowaniem...
Powodzenia !!:))
- Autor: jbw-u
Dodany: 22.03.2016, 15:19
Życzę sukcesów.
- Autor: zoja61
Dodany: 03.03.2016, 10:47
* powodzenia w twórczości, i dzięki że zaglądasz do moich wierszy :)
- Autor: biała brew
Dodany: 29.02.2016, 12:15
Również pozdrawiam:)
- Autor: Haneczka
Dodany: 25.02.2016, 14:36
Pozdrawiam serdecznie:)Dziękuję za miłe odwiedzinki:)
- Autor: Haneczka
Dodany: 20.02.2016, 18:37
Fajnie piszesz !
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 12.02.2016, 22:12
No i masz tu swe dziewczyny ;)
- Autor: Miraż
Dodany: 04.02.2016, 18:29
Dziękuję za odwiedziny :))
- Autor: Miraż
Dodany: 04.02.2016, 18:12
Podobają mi się Twoje wiersze.Czytam czytam.:)Przy okazji dzięki za wizytę u mnie.Pozdrawiam.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 04.02.2016, 17:52
Aktualnie zaczytuję się i na pewno kupiłabym Twój tomik.Bo do niektórych wierszy chętnie wróciłabym kartkowo.Czekam na nowe.
- Autor: NiebieskaNasturcja
Dodany: 31.01.2016, 13:39
Dziękuję za podpowiedź.Ty jako Zefir wiesz najlepiej....:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 30.01.2016, 16:37
Bard kojarzy mi sie z Jaskierem :) pozdrawiam
- Autor: Jakub Albert
Dodany: 27.12.2015, 18:50
Spodobał mi się Twój wiersz;
Masz do siebie dozę krytycyzmu
i dobrze..Tak trzymaj
.Pozdrawiam i wszystkiego
co dobre z Nowym Rokiem..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 27.12.2015, 16:34
Dziękuję za poczytanie i za uśmieszki.Pozdrawiam.:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 07.12.2015, 16:13
Dziękuję za poczytanie i pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 17.11.2015, 20:27
Nie żałuję, że do Ciebie zajrzałem
Kawał dobrych wierszy TU przeczytałem
Nie przeczytałem jeszcze wszystkiego
ale "Mając kłamstwem obrzękłe wargi"
To niemal mistrzostwo kolego :))
5. i do ulubionych aby Cię "śledzić"
Dzięki za komenta.
- Autor: Ciuciek94
Dodany: 31.10.2015, 21:09
Pozdrawiam Cię Bartoszu i dzięki za dowcipne odwiedziny pod wierszem... Miłego weekendu i pogodnych dni!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 24.10.2015, 06:10
Dziękuję za przeczytanie wiersza i za ocenę.Miło mi,że się podobał.:)Ela
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 22.10.2015, 12:55
I jeszcze raz gratuluję setki, powodzenia na poetkowie i dlaczego by nie 5!! Pozdrawiam serdecznie!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 19.10.2015, 12:04
Bardzo dziękuję za komentarz.
Pozdrawiam.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 14.10.2015, 16:30
Ta ballada wzruszyła i w serce wpadła..Piękna i świetnie się czyta i to więcej niż jeden raz.Pozdrawiam najserdeczniej. 5/
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 29.08.2015, 01:35
Dziekuje
- Autor: FeliksKCH
Dodany: 31.07.2015, 18:04
Dzięki za komentarz pozdrawiam
- Autor: dejbi
Dodany: 27.07.2015, 13:17
Serdecznie pozdrawiam i 5 zostawiam :)
- Autor: Nikola1954
Dodany: 16.07.2015, 12:10
5 i pozdrawiam.
- Autor: Wino
Dodany: 24.05.2015, 07:28
Czytałem już kilka Twoich wierszy i twierdzę, że zasługują na +5 :-)
Pozdrawiam :-)
(*)
IIII
IIII
IIII
Płomień w Tobie !
- Autor: Biały Płomień
Dodany: 16.05.2015, 09:59
5 ;) Zostawiam.Pozdrawiam;)
- Autor: tancerka78
Dodany: 17.03.2015, 15:01
Ktoś wstawił Ci 1? Mi też, i to jeszcze zanim wstawiłam pierwszy wiersz. Ale to nic, bo nieuzasadnione oceny są tylko śmieszne. (; (;
Zostawiam 5. (: (:
- Autor: Wika Agni
Dodany: 29.08.2014, 15:21
5. (: Fajnie się czyta. (;
- Autor: Wika Agni
Dodany: 29.08.2014, 15:19
witam jeśli jesteś zaiteresowany kto postawil ci jedynkę to bezimienna00. wiem że to jest bez znaczenia ale .....zawsze jest jakieś ALE - sprawdziłem - pozdrawiam
- Autor: witek
Dodany: 29.08.2014, 08:48
Świetny debiut :) 5 na dobry początek :) Pozdrawiam
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 28.08.2014, 00:23
powiem, że wspaniały :))
powodzenia :)
- Autor: samotnicadono
Dodany: 27.08.2014, 15:14
Świetny debiut. Oby więcej takich głębokich tekstów na tym portalu tego życzę i piątkę zostawiam.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 27.08.2014, 13:25
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
W. Akt I, Scena XXI Ocena: 5.00 (3 głosów)
Niech mnie Rachela o wiersze nie prosi,
wszak oddać jej serce gotowych tu wielu,
- Autor: Zefir. 108 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 30.10.2023, 23:23
arka Ocena: 5.00 (3 głosów)
Byłem w tym mieście, co leży przy Gnieźnie,
lecz nie znam granic poznania.
- Autor: Zefir. 432 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 26.11.2021, 10:21
Peter Ocena: 5.00 (2 głosów)
Zrozum, Wendy, że nikt nie zapytał mnie,
czy chcę dorosnąć, czy dzieckiem zostać chcę.
- Autor: Zefir. 372 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 30.08.2021, 12:47
deszczowa piosenka Ocena: 5.00 (5 głosów)
Idą ciemne chmury. Odłóżmy na potem podróże,
zatańczmy w deszczu, skoczmy boso w kałuże,
- Autor: Zefir. 298 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 14.07.2021, 11:44

Paula.s.edzia