lobizka
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: BarbaraNazwisko:
- Wiek: --l.Miejscowość: Katowice
- Płeć: KobietaGadu-Gadu:
- Z nami od: 2014-10-04 13:58:49 Dodał wierszy: 0
-
O sobie: "Znów piszę
Woda na herbatę
Wygotowała się."
..William J. Higginson..
Gałczyński Konstanty Ildefons
Koncert fortepianowy
Preludium
Już motyle rozkwitają -
to rzeźbione są sekundy;
bije muzyka od ziemi
wielokształtna i nadmierna -
i muzyka jak powietrze
ponad domem pięknych kobiet
falą słoną, szumem gniewnym
spada, cieknie i zastyga.
Tylko, że znów,
tylko, że im -
cieniom drzew leżącym jak flety,
jest mało.
https://www.youtube.com/watch?v=Ezc4HdLGxg4#t=10
"Życie to nieuleczalna choroba." Abraham Crowley
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."
Gabriel García Márquez
https://www.youtube.com/watch?v=tdQ_z6LgzMQ
https://www.youtube.com/watch?v=cnYKvx4Lmxo
https://www.youtube.com/watch?v=lVjy80d_SQs - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
:) ?
- Autor: Doctor Hrupkowski
Dodany: 02.10.2017, 18:47
dawno mnie tu nie było...
przypominam się ;)
- Autor: Doctor Hrupkowski
Dodany: 10.08.2017, 21:12
pozdrowienia serdeczne :)
- Autor: santee
Dodany: 11.07.2016, 12:43
Serdecznie pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 09.07.2016, 15:53
Pięknie dziękuję za wizytę i miłe słowa
Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 09.07.2016, 14:47
Pozdrawiam serdecznie Basiu
Miło Cię gościć..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 07.07.2016, 13:58
Dziękuję Basiu i miłej nocy bez demonów..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 06.07.2016, 16:34
Pozdrawiam.. :)
- Autor: jbw-u
Dodany: 06.07.2016, 07:13
dzięki śliczne :)
- Autor: edward.unicki
Dodany: 30.10.2015, 07:06
Dziękuję ślicznie. Ja tylko trzymam długopis,wiersze pisze Ktoś inny. :-)
- Autor: zbynio518
Dodany: 17.10.2015, 06:18
Pozdrawiam serdecznie Basiu..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 19.08.2015, 16:40
Przepraszam!! Za to tu zostawiam pozytyw!!
- Autor: jbw-u
Dodany: 09.08.2015, 15:50
Wesołych Świąt Basiu :-)
Życzę Ci Boga w serduszku, uśmiechu dla bliźnich i szczęścia dla Ciebie:-)
- Autor: skorpion
Dodany: 05.04.2015, 16:06
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
Mokrego dyngusa
I dużo zdrówka życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.04.2015, 08:16
Dziękuję bardzo
Pozdrowienia serdeczne
Posyłam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 25.03.2015, 05:02
Tak... to miło mi :)
- Autor: lobizka
Dodany: 15.03.2015, 15:35
Dziękuję Tymoteuszu :)
buziaki wyłapane i odwzajemniam ...
- Autor: lobizka
Dodany: 15.03.2015, 15:34
Teraz skojarzyłem, byłem tu wcześniej:)
- Autor: Tymoteusz
Dodany: 15.03.2015, 15:33
Dziękuje za miłe odwiedziny, buziaczki ślę :)
- Autor: Tymoteusz
Dodany: 15.03.2015, 15:31
Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę :-)
- Autor: skorpion
Dodany: 25.12.2014, 05:30
Dziękuję Basiu :)))) Życzę Pogodnych i Radosnych Świat:))))Pozdrawiam serdecznie :))))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 22.12.2014, 11:27
Dziękuję ślicznie Basiu za komentarz i cieplutko pozdrawiam
- Autor: januszek
Dodany: 18.12.2014, 14:01
Hej:)) Dzięki za odwiedziny:) Pozdrawiam :))
- Autor: Inclusus
Dodany: 09.12.2014, 05:29
Ślicznie dziękuję. Są to najczęściej wierszyki chwili, która trwa...
Pozdrawiam cieplutko ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 07.12.2014, 19:48
wyrazy uznania za twórczość, z mojej strony
pozdrawiam ciepło:)
~~5~~
- Autor: WOJTEK444
Dodany: 30.11.2014, 06:03
Dziękuję za wizytę i cieplutko pozdrawiam:)
- Autor: iwonazaborowska
Dodany: 27.11.2014, 18:30
miłe słowa mam od Ciebie i uśmiech, dzięki:)
serdeczne pozdrówko:)
- Autor: acha
Dodany: 20.11.2014, 18:50
Dziękuję, jest mi bardzo miło... Pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 19.11.2014, 13:12
Dzięki za wizytę i wpis,pozdrawiam i 5 zostawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 16.11.2014, 18:34
Witaj Basiu na Poeto:)
Co serce przemilczy, to w śmiałości napisze pióro.
Więc pisz swoje wiersze, jak ptak rozwiń skrzydła.
Pozdrawiam serdecznie i po sąsiedzku:)
- Autor: skorpion
Dodany: 09.10.2014, 16:18
Witaj :)
Życzę wszystkiego co naj na tej stronie!
Ocenami sie nie zniechecaj...
Rób swoje! :)
Pozdrawiam
5
- Autor: Doctor Hrupkowski
Dodany: 07.10.2014, 16:16
ładnie piszesz 5
- Autor: acha
Dodany: 07.10.2014, 14:58
Witaj na poeto!:)
Jestem pod wrażeniem Twojej twórczości:)
Zostawiam 5 i życzę natchnienia, chociaż wydaje mi się, że nie muszę:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 06.10.2014, 15:31
Również cieplutko pozdrawiam :)
- Autor: januszek
Dodany: 05.10.2014, 13:05
Proszę o więcej :)
5 do profilku :))
- Autor: januszek
Dodany: 04.10.2014, 15:47

Paula.s.edzia