Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Zatęskniłem za Twoim klimatem wierszy
A Ciebie gdzieś wywiało.!
Gdzie kolwiek Jesteś
Najlepszego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 18.02.2018, 15:41
po twoim komentarzu,lekko zabłyszczałam....łyżeczka:)
- Autor: polianna
Dodany: 19.05.2016, 03:00
stand-up-chyba tak
- Autor: farfalla
Dodany: 06.05.2016, 21:09
Radujmy się Bracie
Pan Zmartwychwstał !!!
Alleluja !!
- Autor: scribble
Dodany: 27.03.2016, 01:35
Radosnego Alleluja !!
:-))
- Autor: acha
Dodany: 26.03.2016, 07:09
Nawet gdy pada
i mrozi wokoło
niech w Twoim serduszku
wiosna rozkwita
Wielkanocnie
i wesoło
- Autor: acha
Dodany: 26.03.2016, 06:55
Wesołych Świąt Wielkanocnych
smacznego jajka
dyngusa zmoczeń :)
- Autor: szybowiec
Dodany: 25.03.2016, 18:35
niech gwiazdka pod wierszem spełni marzenie...
tutaj zostawiam z serca pozdrowienie ##
- Autor: acha
Dodany: 29.01.2016, 21:37
Najpiękniejszych Świąt
w radosnym nastroju
i dobrego odpoczynku
spełnienia chociaż jednego
marzenia
w Nowym Roku..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.12.2015, 23:32
Dla Ciebie
Radosnych i Ciepłych Rodzinnie Świąt
oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
- Autor: yna
Dodany: 23.12.2015, 14:23
dziękuje za komentarz i pozdrawiam
- Autor: informatyk
Dodany: 21.12.2015, 15:26
Oj! Ten wiersz naprawdę
targnął moim sercem..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 17.11.2015, 21:32
Miło że komentarz się podobał,pozdrawiam.
- Autor: farfalla
Dodany: 17.11.2015, 04:54
Dzięki Stand za bardzo prawdziwy wpis
Pod Krzyk-iem
Całkowicie się z Tobą zgadzam
Pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 15.11.2015, 18:04
Nieprawda! Pozdrawiam ciepło :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 15.11.2015, 10:15
Lubię Twoje komentarze
są takie innego kalibru...
Dziękuję, pozdrawiam serdecznie:)
... i czekam na kolejny wiersz :)
- Autor: yna
Dodany: 25.10.2015, 15:36
Witam. Dziękuję za komentarz.Fajnie,że się podobał:)
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 24.10.2015, 13:32
Dzięki za komentarze jak zawsze trafione,pozdrawiam :)
- Autor: zwyklainie
Dodany: 20.10.2015, 03:41
Pożar to i może będzie.Póki co tli się.A Iskierkę ugaszono.Pozdrawiam bardzo serdecznie,
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 18.09.2015, 22:19
Ciekawe wiersze pozdrawiam :)))
- Autor: zwyklainie
Dodany: 17.09.2015, 15:52
Daj spokój! Nie dla ocen tu jestem, ale dla komentarza odbiorcy:) Spoko jest:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 08.09.2015, 05:09
A popisowy i dzięki ci bo szczery
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 05.09.2015, 15:44
Dziękuję:))) Pozdrawiam:)
- Autor: Inclusus
Dodany: 01.09.2015, 13:12
Dziekuję! I pozdrawiam :)
- Autor: polana
Dodany: 24.08.2015, 14:20
Dziękuję za komentarz.(żywe)Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 22.08.2015, 00:58
dzięki za komentarz od razu wiadomo co w wierszu nie tak ;)pozdrawiam
- Autor: zwyklainie
Dodany: 20.08.2015, 10:48
Badzo dziekuję za treściwy komentarz ;) pozdrawiam
- Autor: mironiek
Dodany: 20.08.2015, 04:47
Trzeba się jakoś rozgrzać bo u mnie akurat kawy brak więc dobra i siekiera.Pozdrawiam.:)
- Autor: Przyziemna
Dodany: 20.08.2015, 03:59
Tylko nie przestań tak pisać, zawsze są przeciwnicy, którym brakuje zwykłego ludzkiego ciepła dla drugiego człowieka.Może u nich uczuciowa pustka ...Pozdrawiam jak umiem najserdeczniej i odrobinkę serca podrzucam.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 18.08.2015, 10:55
Ale Ty piszesz, aż ciarki przechodzą. Lubię bardzo czytać takie wiersze. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 17.08.2015, 02:46
Dziękuję świetny komentarz,to prawda-serce ciągle
się łudzi że życzliwość jest wśród ludzi.
Serdeczności :)
- Autor: bukmar
Dodany: 12.08.2015, 05:41
Niech korniki chroboczą wesoło
byle nie zjadły podpory
dobrego humoru:))
wzajemnie:)
- Autor: literka
Dodany: 05.08.2015, 15:14
czyżbyś miał coś do mojej babci...nie moja wina że miała na imię Łucja.
Miłego wieczorku:)
- Autor: literka
Dodany: 05.08.2015, 13:14
Lato, muzyka, liryka -taki komentarz musi być zauważony nawet po koniaku.Bardzo dziękuję a nawet serdecznie!
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 05.08.2015, 11:06
Ale też i piękne a nawet prorocze...Dziękuję za komentarz.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 02.08.2015, 10:35
awatar taki przejmujący... "o sobie" przygaszone... :(
uśmiechnij się Standziku
- Autor: acha
Dodany: 30.07.2015, 05:35
ostatnio w Twoich wierszach tak smutno, że aż rozdziera serce :( .. b a r d z o :(
uśmiechnij się, proszę
- Autor: acha
Dodany: 30.07.2015, 05:28
Masz wrażliwe serce.Twoja interpretacja jest w dziesiątkę.Pozdrawiam-:)
- Autor: gargamel
Dodany: 20.07.2015, 16:14
Nie scinaj kwiatów.Szkoda...Pozdrawiam serdecznie!
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 18.07.2015, 06:15
Słono mi po tym wierszu, aż poczułam ból.Pięknie piszesz.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 09.07.2015, 00:46
Twa poezja... jest.. jest cudowna :)
- Autor: jaa7
Dodany: 01.07.2015, 16:10
Witam romantyka, wrażliwca . Wiersze mi się podobają!!
- Autor: jbw-u
Dodany: 21.06.2015, 13:12
śliczne wiersze !!
pozdrówko serdeczne:)
- Autor: acha
Dodany: 10.06.2015, 11:09
Z tym latawcem, to racja! Też odleciałem... po lekturze Twoich wierszy:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 14.05.2015, 23:05
Twoje pisanie takie z werwą: porusza do głębi, tryska humorem, wyciska łzy; pozdrawiam:))
- Autor: yna
Dodany: 12.05.2015, 01:53
Miłe Twoje odwiedziny, dziękuję:))
Słodki komentarz :-))
Serdeczne wiosenne pozdrówko:))
- Autor: acha
Dodany: 11.05.2015, 16:54
To ja myślałem że już u ciebie byłem i za wszystko oceniłem. A to tutaj nie ma tak więc 5 za wszystkie wiersze za humor czasem widoczny za tajemnic moc. Dzięki też za komentarze :) pozdrawiam
- Autor: piotrex00
Dodany: 02.05.2015, 12:09
Miłomi:) poznać wiersze
Pozdrawiam najmilej:))
- Autor: ivonna
Dodany: 01.05.2015, 16:22
Dzięki za wizytę i poczytanie
Pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 27.04.2015, 13:23
mistrz koment-humoreski, dzięki:)
- Autor: scribble
Dodany: 16.04.2015, 12:37
kto napisze wierszy 100
awansuje na poeto
a Ty swoje "lepiej nie"
trudno pojąć poezję
gratuluję :)
- Autor: yna
Dodany: 16.04.2015, 10:27
thank you :]
- Autor: scribble
Dodany: 14.04.2015, 06:34
tak ładnie napisałeś mi na profilu
aż się radośnie zrobiło :))
- Autor: acha
Dodany: 12.04.2015, 06:05
Fajniutkich Świąt :)
- Autor: acha
Dodany: 05.04.2015, 17:30
Życzę by Święta napełniły Twoje serducho radością
i żeby ta radość trwała cały czas.
Dużo słodkości i miłych niespodzianek :)
- Autor: yna
Dodany: 04.04.2015, 15:40
Niech Świąteczny czas przyniesie
pogodę dla ducha i
relaks dla ciała :)
- Autor: scribble
Dodany: 04.04.2015, 12:19
A było to dokładnie 28.XII.2014 - Twój wpis :)))
Jeśli chodzi o pogodę ,to do powyższej daty chyba adekwatna:)) - ta obecna.
Życzę Ci dużo,dużo ciepła .Niech ten świąteczny czas otworzy przed Tobą furtki,wyprostuje drogi.Życzę Ci wielu Łask Bożych ,z których będziesz mógł czerpać samą radość.
- Autor: hanka
Dodany: 04.04.2015, 12:02
Świątecznym jajkiem nowego życia
dzielę się z wami drodzy poeci
niechaj czas Jezusowego obycia
gronem rodzinnym miłością wznieci
obdarzy łaską spełnionych marzeń
błogosławi ambitne przyszłości plany
męczeńską drogą ku świata wydarzeń
jedności serc utworzy klany
święconą wodą mokrego dyngusa
zmyje wszelkie przewinień zmazy
grzechu daleka umilknie pokusa
męczeńską ofiarą broniąc od skazy
maślanym barankiem zbawczej pamiątki
wędzoną kiełbasą pańskiego stołu
palmowej niedzieli zielone świątki
drogą krzyżową przemierzmy społu
oddanych sług boskiej ofierze
Biały Płomień radości wam życzy
niechaj przy Wielkanocnej mierze
wena pragnieniem duszy krzyczy.
- Autor: Biały Płomień
Dodany: 04.04.2015, 06:03
WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
pisanek pełen koszyk
szczęśliwości w sercu zawsze radości
a jak Ci sie będzie nudzić poturlej se pisanka :)))
- Autor: literka
Dodany: 04.04.2015, 01:13
^***^ te elektrowstrżąsy i faceci hehehe..//
- Autor: Biała Woalka
Dodany: 20.03.2015, 06:55
'kołysanka :)" bombowo wystrzałowa, gratuluję poczucia humoru;))) fajne to...
- Autor: scribble
Dodany: 03.02.2015, 19:33
zapraszam częściej, 5 zostawiam
- Autor: wiesz kto
Dodany: 13.01.2015, 09:45
odnośnie trzeciego zdania Twojego wpisu mam całkowicie odmienne zdanie :))pozdrawiam:))
- Autor: scribble
Dodany: 13.01.2015, 09:45
Dzięki za komentarz-Twoja odp. w imieniu pająka dowcipna,ale pająk z wiersza to metafora lęku,stąd moje by sobie poszedł;mucha to ja -kiedyś dałam 5 za kropkę,no i śmichy-chichy i tak przylgnęła do mnie ksywka; pozdrówko serdeczne:)
- Autor: acha
Dodany: 05.01.2015, 17:15
Pięknych chwil w nowym roku :)
- Autor: kopas
Dodany: 02.01.2015, 14:16
Wow.Zamarzyło mi się ,że królem zostanę :)
- Autor: stand-up
Dodany: 30.12.2014, 11:39
ROKU POD ZNAKIEM SPEŁNIONYCH MARZEŃ :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 30.12.2014, 10:58
Duzo milosci i radosci w Nowym Roku :))
- Autor: bukmar
Dodany: 29.12.2014, 11:14
... no i uwielbiam Twoje wiersze bez względu na to co myślisz o nich :)
- Autor: acha
Dodany: 28.12.2014, 17:14
Stand, podżartowywujesz sobie z siebie oczekując komplementów...Otóż nic z tego;))
a Sylwestra życzę wystrzałowego i Nowego Roku takowego :))
- Autor: acha
Dodany: 28.12.2014, 15:06
Dzięki za komentarze:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
- Autor: shyswot
Dodany: 28.12.2014, 14:19
Durne wiersze to i odurzyć mogą :))
- Autor: stand-up
Dodany: 28.12.2014, 12:25
Twoje wiersze odurzają serce.
- Autor: acha
Dodany: 28.12.2014, 09:00
Zabij mnie śmiechem:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 27.12.2014, 18:53
Samych pozytywnych emocji na święta, w nadchodzącym roku poczucia spełnienia w każdej sferze życia.
Rozwoju duchowego ;)
- Autor: kopas
Dodany: 25.12.2014, 11:41
Wesołych i pogodnych oraz Wesołego Nowego:))) Pozdrawiam i 5 zostawiam:)))
- Autor: Inclusus
Dodany: 25.12.2014, 09:18
Standziku znad Wisły, życzę optymizmu,radości,ciepłego płomienia nadziei.
Wesołych Świąt!
- Autor: hanka
Dodany: 25.12.2014, 05:51
życzę Miłości Radości Przyjaciół na Święta i na cały rok 2015
- Autor: scribble
Dodany: 24.12.2014, 12:40
Pięknych Świąt dla Ciebie :)
- Autor: acha
Dodany: 24.12.2014, 10:49
Wesołych Świąt :)
- Autor: Gawroszka
Dodany: 23.12.2014, 17:39
Wesołych Świąt życzę.
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2014, 16:28
ŚWIĄT PEŁNYCH UŚMIECHU :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 23.12.2014, 11:40
dowód poniżej :))))
- Autor: scribble
Dodany: 20.12.2014, 15:42
dźkję :)
- Autor: stand-up
Dodany: 20.12.2014, 15:38
wiersze skondensowane
zagęszczona treść
pozdr :]
- Autor: scribble
Dodany: 20.12.2014, 15:32
...jestem na wysokim poziomie depresyjnym(żuławy wiślane to pikuś) grubo poniżej średniej poeto.pl z tendencją wzrostową ku głębinom DNA... :))
- Autor: acha
Dodany: 20.12.2014, 07:21
nie zgadzam się z Twoim wpisem
- Autor: acha
Dodany: 19.12.2014, 19:36
Twój dowcipny, pasujący komentarz rozbawił mnie.Inteligentne poczucie humoru zawsze jest w cenie.Pozdrawiam.:)
- Autor: Oksana
Dodany: 19.12.2014, 10:06
pięknie piszesz
- Autor: acha
Dodany: 19.12.2014, 09:00
masz rację ,lepiej żeby nie było
- Autor: scribble
Dodany: 17.12.2014, 21:19
nastrojowo w Twoich wierszach i dowcipnie w komentarzach:)
- Autor: yna
Dodany: 13.12.2014, 14:42
no toś mi Stand zabił ćwieka Twoim wpisem...
jednakowoż wielkie dzięki za każde słowo :]
- Autor: scribble
Dodany: 05.12.2014, 21:41
... no bo tak fajnie piszesz i wiersze i komentarze, czasem takie z uśmiechem od ucha :))
serdeczne pozdrówko dla Ciebie :)
- Autor: acha
Dodany: 04.12.2014, 15:18
... Twoich wierszy wszystkich :))
- Autor: acha
Dodany: 02.12.2014, 16:28
"niby wiem a boli" na dłużej zatrzymuje...
w ogóle ciekawe wiersze, treść intryguje, styl sercu bliski,
przyciąga do poczytania wszystkich...
- Autor: acha
Dodany: 02.12.2014, 16:26
Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam:)
- Autor: iwonazaborowska
Dodany: 02.12.2014, 13:17
Ciekawe spojrzenie, wiersze pisane sercem, dobrze się czyta, 5+...
- Autor: kędzior
Dodany: 29.11.2014, 19:14
naprawdę super wiersze !!!!
no i niebanalne komentarze,dzięki za słowo każde :)
- Autor: scribble
Dodany: 29.11.2014, 06:54
Cieszę się :) i pozdrawiam :)
- Autor: polana
Dodany: 28.11.2014, 15:30
w Twoich słowach aksamit harmonia plus myśli do przededukowania, fajnie się czyta
o tych molach niekapewu... pozdrówko serdeczne:)
- Autor: acha
Dodany: 28.11.2014, 12:44
Dziękuję za wizytę, pozdrawiam:)
- Autor: iwonazaborowska
Dodany: 27.11.2014, 06:45
Uwielbiam Twoje wiersze.
- Autor: kopas
Dodany: 24.11.2014, 19:18
Dziękuje za komentarz :)
- Autor: KwiatLotosu
Dodany: 24.11.2014, 07:28
:))))))))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 21.11.2014, 10:01
Dziękuję :) pozdrawiam :)
- Autor: Gawroszka
Dodany: 20.11.2014, 02:57
Dzięki za komentarze :)) Pozdrawiam!
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 19.11.2014, 06:53
Dzięki,pozdrawiam..5.
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 19.11.2014, 02:00
ekstra wiersze ))5
- Autor: scribble
Dodany: 16.11.2014, 21:05
Fajnie piszesz, powodzonka w dalszej pracy :) 5 :)
- Autor: shyswot
Dodany: 13.11.2014, 16:34
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
ile Ocena: 4.17 (12 głosów)
ile jeszcze przeżyję dni
a ile tak naprawdę
- Autor: stand-up. 631 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 05.11.2017, 00:17
jakieś coś Ocena: 4.83 (12 głosów)
wiersz do nikogo już nie dociera
rozejrzyj się lepsze reklamy biedronki
- Autor: stand-up. 955 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 06.06.2017, 21:25
siostra terminatora Ocena: 4.62 (13 głosów)
- Autor: stand-up. 825 razy wyświetlony i 10 skomentowany. Dodany: 19.05.2016, 10:51
słyszałem Ocena: 4.90 (10 głosów)
gdzieś tam w piosence
smarował chleb...
- Autor: stand-up. 1396 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 08.05.2016, 18:57

stand-up
Paula.s.edzia