Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Smutno tu bez Ciebie
- Autor: Miraż
Dodany: 29.04.2025, 06:56
przepraszam za t gdzieś mi uciekło
- Autor: gmol
Dodany: 08.03.2023, 19:42
dzięki za wizytę.Przeczytałem wszystkie Twoje wiersze,
są piękne, eksplozja emocji,.popacz
czasem na życie, może jest gdzie iindziej
- Autor: gmol
Dodany: 08.03.2023, 19:18
dzięki za wizytę i miłe słowa. pozdrawiam.
- Autor: gmol
Dodany: 27.01.2023, 10:34
Miło że wpadłaś...wszystkiego dobrego,pozdrawiam
serdecznie:))
- Autor: bukmar
Dodany: 02.02.2021, 10:36
Zajebiste jest to zdjęcie
- Autor: FochowateFarfocle
Dodany: 20.05.2020, 04:48
miłomi
- Autor: jordan
Dodany: 13.12.2018, 12:19
milomi
- Autor: jordan
Dodany: 13.12.2018, 12:18
Miło słyszeć od Ciebie takie słowa..
Pozdrawiam :)
- Autor: Miraż
Dodany: 03.12.2018, 00:05
Wzajemnie, dziękuję
I pozdrawiam bardzo sercznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 24.07.2018, 21:35
Radosnych Świąt! :)
- Autor: Miraż
Dodany: 31.03.2018, 22:46
Pięknych Świąt Wielkiej Nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 30.03.2018, 17:20
Dziękuję za wizytę i komentarz! :)
- Autor: Miraż
Dodany: 25.03.2018, 19:06
Śliczny komentarz od Ciebie
Kłaniam się i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 22.03.2018, 22:14
Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Życząc dobrej nocy..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 07.03.2018, 22:17
Dziękuję :)
- Autor: Powolny
Dodany: 30.01.2018, 12:30
Naiko! Życzę Tobie mnóstwa radości w Nowym Roku :)
- Autor: Miraż
Dodany: 31.12.2017, 22:42
,,NOWY,,
Szybkim krokiem, ten gość idzie
Nowinę wyczekiwaną nam niesie
Zagładę niosąc smutkom i krzywdzie
Postanowienia, zrealizuje wreszcie
Plany będą spełnione
Marzenia się ziszczą
Znajdziesz w nim to co upragnione
A niepowodzenia znikną
Wiec życzę Ci radości
Na ten Nowy 2018 Rok
Zdrowia, spełnienia i ludzkiej czułości
Niech Ci szczęście towarzyszy krok w krok
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.12.2017, 15:46
Wszystkiego najlepszego na Święta Naiko i spełnienia marzeń w przyszłym Roku 2018.
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 24.12.2017, 15:25
Pięknie dziękuję za życzenia. Wesołych Świąt!!!!!!
- Autor: Edyta37
Dodany: 24.12.2017, 12:37
Dużo miłości i ciepła w te Piękne Święta :)))
- Autor: bukmar
Dodany: 24.12.2017, 11:47
Wesołych Świąt,radości i zdrówka.
- Autor: Wino
Dodany: 24.12.2017, 10:50
Wesołych Świąt:)
- Autor: hera41
Dodany: 24.12.2017, 07:46
Przemiłych Świąt, pełnych ciepła, radości i zdrowego podejścia do jedzenia ;))
Niech ten czas upłynie w wyjątkowej atmosferze :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 24.12.2017, 02:56
Radosnych, spokojnych Świąt, Naiko.. Niech będą one dla Ciebie wyjątkowe :)
- Autor: Miraż
Dodany: 23.12.2017, 23:56
Dziękuję ja również życzę Ci
Radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 23:51
Przyjemność po mojej stronie
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 24.11.2017, 18:40
Fajny awatar.
Dziękuję za czytanie! :)
- Autor: Miraż
Dodany: 20.11.2017, 15:46
I ja pozdrawiam.. :)
- Autor: jbw-u
Dodany: 19.11.2017, 08:50
Bardzo dziękuję.
Miłe Twoje wizyty.
Pozdrawiam.
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 14.11.2017, 05:31
Dosięgasz szczytów to
wspaniałe. I dalszego
zdobywania jak najwy-
żej. Miłe pozdrowienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 13.11.2017, 15:17
Jak miło czytać takie komentarze, dziękuję :)
- Autor: Miraż
Dodany: 02.11.2017, 21:25
Obdarzajmy się tylko
pięknem. Przesyłam
dziękuję jak również
miłe pozdrowienia.
- Autor: Sibeobesi
Dodany: 28.10.2017, 17:37
Dzięki pozdrawiam najmilej :)))
- Autor: bukmar
Dodany: 02.10.2017, 12:13
Również jestem pod wrażeniem Twoich wierszy :)
Pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 08.09.2017, 14:55
Wciąż jestem pod wrażeniem Twoich wierszy, metafor , obrazów, porównań - zapierasz dech.
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 27.08.2017, 12:21
Dziękuję bardzo i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.08.2017, 20:50
Dziękuję bardzo i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.08.2017, 20:50
ja również dziękuję i pozdrawiam:)
- Autor: asper
Dodany: 23.08.2017, 12:10
:)
- Autor: Miraż
Dodany: 03.08.2017, 20:04
Dziękuję za odwiedziny i kom :-)
- Autor: Edyta37
Dodany: 23.07.2017, 11:27
Dziękuję za komentarze.
Super awatar :)
- Autor: Miraż
Dodany: 19.07.2017, 19:32
Dziękuję serdecznie za obecność u mnie i za pozostawione słowa :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 27.06.2017, 09:26
Dziękuję za refleksję i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 25.06.2017, 21:18
Dziękuję za miłą wizytę :)
- Autor: Miraż
Dodany: 21.02.2017, 04:13
WESOŁYCH ŚWIĄT :))
- Autor: Miraż
Dodany: 23.12.2016, 18:23
Również pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 27.08.2016, 13:01
Jak zawsze Naiko czymś ciekawym zaskakujesz
Miłego wieczoru :))
- Autor: Miraż
Dodany: 27.08.2016, 10:57
Myślę, że szczęście jest uwarunkowane od wewnątrz. Niekoniecznie od zewnętrznych spraw. Te jedynie pomagają w odnalezieniu go.
Również dziękuję i pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 27.08.2016, 07:48
Pozdrawiam.. :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 07.07.2016, 09:30
Kłaniam się nisko i pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 06.07.2016, 16:30
Pozdrawiam :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 10.06.2016, 09:09
:) obiecuję w weekend zanurkować u ciebie:)
- Autor: polianna
Dodany: 10.06.2016, 08:50
Wszystkiego dobrego i powodzenia!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 10.06.2016, 07:08
Poruszyły mnie twoje wiersze
Naiko..
Pozdrawiam :)
- Autor: Miraż
Dodany: 10.06.2016, 06:06
Jestem tą, której nie mogę zapomnieć...
- Autor: Szuiram
Dodany: 10.06.2016, 04:28
Wesołych Świąt Wielkanocnych
smacznego jajka
dyngusa zmoczeń :)
- Autor: szybowiec
Dodany: 25.03.2016, 12:19
Komentarz miał być inny i nieco dłuższy ale pozostawiłem taki.
Pozdrawiam i również dziękuję :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 11.02.2016, 09:25
Naiko... ktoś Ty Ktoś ty...
Ciekawe wiersze... Pozdrawiam serdecznie.. :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 02.02.2016, 14:27
Przeczytałam wszystkie.:)5
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 02.02.2016, 14:08
Masz świetne wiersze!
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 02.02.2016, 13:49
Miło mi :) pozdrawiam
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 02.02.2016, 13:24
Ciekawy wiersz.Podoba się.Pozdrawiam 5/
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 14.01.2016, 22:24
dzięki :)
- Autor: Gay
Dodany: 03.09.2015, 16:00
Piszesz świetne wiersze! ^u^ Czytałam wszystkie, pod każdym pojawiła się piąteczka i komentarz... Są naprawdę dobre :) Do profilu także daję zasłużoną piątkę...
Życzę weny i natchnienia, a w pisaniu - powodzenia ^u^
Pozdrawiam :)
- Autor: Ari
Dodany: 06.08.2015, 03:09
Ciekawe Twoje pisanie!! Pozdrawiam i 5! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 04.08.2015, 13:50
Zdrówka, spełnienia marzeń i uśmiechu w nowym roku:)
- Autor: shyswot
Dodany: 31.12.2014, 15:53
Dzięki za komentarz:)
- Autor: shyswot
Dodany: 29.12.2014, 06:40
Dziękuję za wizytę i poczytanie,pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 22.12.2014, 17:05
Ano pokombinuj coby jyno łostrożnie coby jyno zaś nie na sycika strony bo i wjys co moze z niego wylyź.... :)))
Pozdrowiom pjyknie i cekom na wierse :)))))))))
- Autor: sibafketjow
Dodany: 21.12.2014, 17:22
To może się komuś spodobać:) "Lustro" naprawdę przepiękne i wzruszające. Odrobinkę chyba przypomina mój "Autoportret" :)
Piąteczka na dobry początek:) Czekam z niecierpliwością na kolejne wiersze...
- Autor: shyswot
Dodany: 21.12.2014, 17:10
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Rodzeństwo Ocena: 4.75 (8 głosów)
Czuję Twoj ból
Tak jak czuję Ciebie
- Autor: Naiko. 230 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 26.01.2023, 19:25
Podstępne marzenie Ocena: 4.60 (5 głosów)
Krok jeden, dwa
A stopy czerwone
- Autor: Naiko. 229 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 05.05.2022, 19:22
Świat Ocena: 4.50 (6 głosów)
Kartki płoną
Zagadki
- Autor: Naiko. 396 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 26.02.2021, 21:35
Dobranoc Ocena: 5.00 (2 głosów)
Po orgazmie myślę o poezji
A Ty pytasz się co rusz
- Autor: Naiko. 416 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 15.12.2020, 16:49

Naiko
Paula.s.edzia