• Imię: Nazwisko:
  • Wiek: --l.Miejscowość:
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2015-07-20 12:44:38 Dodał wierszy: 0
  • O sobie:
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Dzięki za wpis..
Można oceniać wrzutki
Na to każdy jest przygotowany
Ale profil?..
Jak można oceniać osobę
Której się nie zna?!
Kim jest i za kogo się uważa ten-ta co to robi??
O to mi chodzi..
Pozdrawiam Cię serdecznie..

Dzięki za wpis

Pozdrawiam ::))

  • Autor: rafsp69 Zgłoś Dodany: 20.09.2015, 14:13

enigma

  • Autor: Olivier Zgłoś Dodany: 25.08.2015, 12:07

Epitafium to mogłabym też wykorzystać dla siebie.Ale Burza to już taka smutna...A może się jednak uśmiechniesz i coś wtedy napiszesz.Pozdrawiam!

 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]