Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Dzięki za wpis..
Można oceniać wrzutki
Na to każdy jest przygotowany
Ale profil?..
Jak można oceniać osobę
Której się nie zna?!
Kim jest i za kogo się uważa ten-ta co to robi??
O to mi chodzi..
Pozdrawiam Cię serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.09.2015, 15:12
Dzięki za wpis
Pozdrawiam ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 20.09.2015, 14:13
enigma
- Autor: Olivier
Dodany: 25.08.2015, 12:07
Epitafium to mogłabym też wykorzystać dla siebie.Ale Burza to już taka smutna...A może się jednak uśmiechniesz i coś wtedy napiszesz.Pozdrawiam!
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.07.2015, 22:14

Egon
Paula.s.edzia