Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
przepraszam, córka była na poeto.pl i się nie wylogowała i pisałam z jej , sory. Pozdrawiam jeszcze raz Anja.
- Autor: apinianska
Dodany: 27.10.2015, 08:05
...bajka hm... ona jest nierozerwalna z moją twórczością. To od niej się zaczęło, najpierw przerabianie baśni, na bajki, a potem własne bajki. Cieszę się, że ci się podoba i dziękuję za odwiedziny.
- Autor: toja2
Dodany: 27.10.2015, 08:03
Dziękuję za gwiazdki. Lubię Twoje .
Pozdrawiam, daję serca kawałek
bo tylko to jeszcze mam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 26.10.2015, 18:17
Daj spokój :)
Staram się być bardzo taktownym facetem , bo na starość wypada . Jestem już z Wami dosyć długo , czasami poczytam , coś podpowiem , nigdy się nie czepiałem , raczej żartowałem tylko . Nikt do tej pory mnie nie obraził na tym portalu .
Osoba , którą wyczytałem sobie już nieco wcześniej ( z niewybrednych aluzji wobec innych ) przesadziła ponownie . Nie mogłem się już powstrzymać ...no i rozpętało się zamieszanie .
Wybacz , nic do Ciebie nie mam , zresztą do tej osoby także personalnych zarzutów nie mam . Ale na głupotę mam alergię .
Pozdrawiam, Stanisław.
- Autor: Stanisław
Dodany: 21.10.2015, 13:05
Pozdrowionka od Tymka
- Autor: Tymoteusz
Dodany: 21.10.2015, 09:17
Milusie Twoje odwiedziny. Na awatarze u Ciebie zaproszenie do spaceru. Śliczne... =*=
- Autor: yna
Dodany: 20.10.2015, 04:45
Niezamaco:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 13.10.2015, 02:54
Jak dobrze, że jesteś. Bądź!
Dziękuję za wpis na profilu
To jestem ja nie farbuję się.
Miałam 20 lat gdy już byłam
księżycowa czyli srebrna.Pozdrawiam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 12.10.2015, 11:48
Witam.Dziękuję za piątkę.Cieszę się,że wiersz się podobał.Pozdrawiam.ela
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 08.10.2015, 15:30
No widzisz, na coś się przydaję. Dzięki za komentarz sympatyczny. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 08.10.2015, 09:58
Lubię Twoje wiersze i są mi potrzebne,
jakbyś siedziała we mnie.
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 08.10.2015, 02:19
Zgadza się, śpiewał
Zdaje się że Bracia też(z innym aranżem)
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 07.10.2015, 13:16
dziękuję za odwiedziny
Pozdrawiam :)
- Autor: Gay
Dodany: 07.10.2015, 12:25
Ależ nie ma za co :) ja tak żyję i nie narzekam.
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 07.10.2015, 08:58
Serdecznie pozdrawiam :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 03.10.2015, 01:40
Odpozdrawiam i miłego weekendu życzę!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 02.10.2015, 11:56
Dziękuję za komentarz księżycowy.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 01.10.2015, 22:09
Nie przesadzaj. Jest w nich wiele niedoskonałości, ale dziękuję za przychylność:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 29.09.2015, 04:29
Pięknie dziękuję za komentarze.Lubię Twoje miniówki, takie fajne.Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 25.09.2015, 10:34
proszę oto krótka forma:
Mają usta, ale nie mówią;
oczy mają, ale nie widzą.
Mają uszy, ale nie słyszą;
nozdrza mają, ale nie czują zapachu.
- Autor: Facet
Dodany: 24.09.2015, 02:48
Dzięki
Pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.09.2015, 07:42
Ciekawe, krótkie formy.Lubię cię czytać./5
:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 22.09.2015, 23:16
Ależ podoba mi się ten tytuł, skąd takie myśli.Pozdrawiam najserdeczniej jak umiem.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 21.09.2015, 05:50
Pozdrawiam ciepło c:
Weny !
- Autor: zwykła niezwykłość
Dodany: 20.09.2015, 12:44
Herbatka z miodem i malinami...
i szczęście się pcha drzwiami i oknami.
Pozdrawiam.Dzięki za czytanie.:)
- Autor: skrzacik
Dodany: 20.09.2015, 12:00
Miło mi i powodzenia na poetkowie!! A! Zwykła to napewno nie!! Jak tu trafiłaś to nie zwykła bo my tu wszyscy wyjątkowi!!!!???? :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 20.09.2015, 05:25
Pozdrawiam :)
- Autor: ddt
Dodany: 20.09.2015, 04:43
Za piękne i zarazem różnorodne wiersze zostawiam piąteczkę oraz pozdrawiam serdecznie:))
- Autor: Nikola1954
Dodany: 18.09.2015, 16:59
Również dziękuję:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 16.09.2015, 23:36
Dziękuję za poczytanie..
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 14.09.2015, 16:16
5//Piękny wiersz i umiem go na pamięć.Pozdrawiam
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 14.09.2015, 00:37
Miło mi ;) serdeczności :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 13.09.2015, 13:20
Tematyka różna bo wypływa z otwartości na świat.
Ktoś otworzył do niego drzwi ::))
Pozdrawiam ciepełkowo ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 30.08.2015, 04:19
Piękne wiersze dojrzałego umysłu ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 28.08.2015, 17:54
Dziękuję ci;))) ***** za profilek śliczny;)))
Pozdrowionka.
- Autor: santee
Dodany: 27.08.2015, 10:10
Piąteczka za ładne wiersze.
- Autor: Wino
Dodany: 25.08.2015, 11:38

Paula.s.edzia