Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Ładnie tu u Ciebie :)
- Autor: Tom-elf
Dodany: 01.02.2025, 17:57
kryształ piękny z daleka
kruchy w ręku człowieka
Zdjęcie "tam gdzie zielono" piękne a i jest co poczytać...
Pozdrawiam, :-))
- Autor: Szuiram
Dodany: 27.02.2016, 08:23
dziękuję za miłe komentarze pod moimi wierszami - wszystkiego dobrego w Nowym Roku
- Autor: gumishq
Dodany: 05.01.2016, 10:34
Nie lękam się Wampirzyc,
bo mam szczęście trafiać na Słodkie ;)
Pozdrawiam.
- Autor: Swiergotek
Dodany: 03.01.2016, 14:44
Piękne słowa, tylko w pięknej duszy mogły się narodzić takie wiersze.
- Autor: Tymoteusz
Dodany: 02.01.2016, 16:16
Dziękuję:* Pozdrawiam cieplutko ;D
- Autor: asper
Dodany: 26.12.2015, 10:18
Dziękuje za wpis ;)
- Autor: tancerka78
Dodany: 14.12.2015, 18:25
Pięknie piszesz.Rób tak dalej.5.
- Autor: Wino
Dodany: 14.12.2015, 15:45
dziękuję za bardzo wspierający komentarz
- Autor: Gay
Dodany: 13.12.2015, 18:01
dziękuję za przeczytanie :)
pozdrawiam Karol :)
- Autor: Gay
Dodany: 13.12.2015, 14:13
dzięki serdeczne, czasem uda mi się popełnienie ;) pozdrawiam gorąco! :)
- Autor: edward.unicki
Dodany: 13.12.2015, 11:51
Dziękuję za poczytanie i pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 01.12.2015, 14:11
Dzięki za czytanie i komentarze ,pozdrawiam :)
- Autor: farfalla
Dodany: 01.12.2015, 05:46
Dziękuję za miłe słowa.. Pozdrawiam serdecznie!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 27.11.2015, 05:01
Cieszę się, że mój skromny wiersz aż tak Ci się spodobał :)
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 22.11.2015, 13:35
ładne wiersze ,pozdrawiam
- Autor: farfalla
Dodany: 22.11.2015, 06:17
ciepło na serduchu od Twoich komentarzy
serdeczne pozdrówko:)
- Autor: acha
Dodany: 21.11.2015, 16:05
miło czytać - pozdrawiam 5. mam nadzieję, że jeszcze przeczytam kilka takich fajnych wierszyków w twoim wykonaniu
- Autor: witek
Dodany: 21.10.2015, 05:39
Hej śmiszno Babko!! Miło mi niezmiernie za odwiedziny i odpozdrawiam serdecznie oraz życzę super zabawy na poetkowie. Niech Ci słonko świeci!! :))))) i również 5-eczka oraz w przyszłości piąteczek pełna teczka oraz na różne przypadki, piąteczek jeszcze dwie siatki... :))))))
- Autor: jbw-u
Dodany: 20.10.2015, 11:59
Dziękuję..
- Autor: santee
Dodany: 20.10.2015, 11:56
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Uważać na wiosnę! Ocena: 5.00 (4 głosów)
Mam ochotę poczuć wiosnę
dość szarości i pierzyny
- Autor: [email protected]. 221 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 14.03.2024, 19:47
Niedużo dni Ocena: 5.00 (6 głosów)
Rok powoli brnie do końca
porozliczać jest już pora
- Autor: [email protected]. 451 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 07.12.2021, 20:53
Z Mikołajem Ocena: 4.29 (7 głosów)
Szarym płaszczem
niebo skryte
- Autor: [email protected]. 504 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 01.12.2021, 14:59
Kubek mleka Ocena: 5.00 (4 głosów)
Już do ciebie
biegnę ścieżką
- Autor: [email protected]. 578 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 12.08.2016, 13:05

Paula.s.edzia