Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Bardzo dziękuję za komentarz.:))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 30.03.2016, 11:37
Miłych Świąt :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 27.03.2016, 07:58
Wesołego Alleluja :-) pozdrawiam:-)
- Autor: Inclusus
Dodany: 26.03.2016, 04:41
Pozdrawiam :-) :-)
- Autor: Inclusus
Dodany: 22.03.2016, 04:03
dzięki wielkie za odwiedziny :)
- Autor: edward.unicki
Dodany: 22.03.2016, 03:35
Bardzo dzięki za wizytę
Za poświęcony czas
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 21.03.2016, 20:26
Pięknie dziękuję za uśmiech u mnie :)) Miło :))
Pozdrawiam :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 12.03.2016, 19:33
Dzięki Jaga,już go sobie wzięłam :)
pozdrawiam :)
- Autor: hanka
Dodany: 04.02.2016, 08:32
Piękne dzięki za wizytę
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.01.2016, 09:51
Ulubionej najpiękniejsze życzenia
aby Święta w radość czas pozamieniał
A z Nowym Rokiem radość zawitała
tanecznym krokiem..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.12.2015, 23:43
Piękne są twe wiersze.
- Autor: Wino
Dodany: 23.12.2015, 11:48
Wesołych ,zdrowych Świąt.
- Autor: Wino
Dodany: 22.12.2015, 15:31
Dziękuję za poczytanie
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 14.12.2015, 19:26
Dziękuję za odwiedziny :) to prawda, na tym portalu ciężko znaleźć coś wartościowego. Ja zaglądam jeszcze na osme-piętro i poema - tam prędzej coś znajdziesz :) pozdrawiam gorąco!
- Autor: Ratana
Dodany: 21.11.2015, 06:37
Witam,Dziękuję za przeczytanie wiersza,miło mi,że sie podobał.Pozdrawiam:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 17.11.2015, 17:28
Podobają mi się Twoje wiersze, taki świeży powiew na poetkowie.. Brawooo!!
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.11.2015, 19:17
Jagusiu! Dzięki za miłą ocenę i pozdrawiam serdecznie!! To takie sympatyczne... :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.11.2015, 19:14
Jakże ciepła jest twoja poezja, słoneczna - prawdziwie z krainy babiego lata
- Autor: Akacja
Dodany: 16.11.2015, 03:32
Wysłuchałam i nie obyło się bez łez.
Dziękuję i ocieram łzy..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 15.11.2015, 10:10
Znam Ciebie bo Twoje
wiersze mnie znają
Pozdrawiam serdecznie..5/
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 15.11.2015, 09:59
Jak dobrze, że zjawiłaś się na Poeto !! Serdeczne pozdrówko dla Ciebie :)
- Autor: acha
Dodany: 15.11.2015, 06:41

Paula.s.edzia