Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Ładnie piszesz pozdrawiam
- Autor: Angie23
Dodany: 04.10.2020, 20:10
Wesołych Świąt..
- Autor: Miraż
Dodany: 25.12.2018, 01:15
Najlepszego niewidku:)
- Autor: polianna
Dodany: 31.12.2017, 21:10
,,NOWY,,
Szybkim krokiem, ten gość idzie
Nowinę wyczekiwaną nam niesie
Zagładę niosąc smutkom i krzywdzie
Postanowienia, zrealizuje wreszcie
Plany będą spełnione
Marzenia się ziszczą
Znajdziesz w nim to co upragnione
A niepowodzenia znikną
Wiec życzę Ci radości
Na ten Nowy 2018 Rok
Zdrowia, spełnienia i ludzkiej czułości
Niech Ci szczęście towarzyszy krok w krok
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.12.2017, 16:21
Wesołych i Spokojnych Świąt..
- Autor: Miraż
Dodany: 24.12.2017, 00:32
Zdrowych i Wesołych Świąt
Szczęśliwego Nowego Roku..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 22:33
Z okazji Bożego Narodzenia
składam Ci serdeczne życzenia
Niech Ci święta miłe będą
z dźwiękiem śpiewu i kolędą
z wigilią tuż po zmroku
i w radosnym Nowym Roku
życzy Gabriela:)
- Autor: literka
Dodany: 23.12.2017, 20:20
Kolejny usunięty profil? Dziękuję za wizytę u mnie. Nie miałam okazji Cię poczytać...
- Autor: Pesymist
Dodany: 13.05.2017, 07:23
Spokojnych Świąt :)
- Autor: Miraż
Dodany: 16.04.2017, 10:47
Pozd:))
- Autor: polianna
Dodany: 15.01.2017, 18:15
Szczęśliwego Nowego 2017 Roku
Niech Nowy Rok
wynagrodzi Ci to wszystko,
co zabrał stary.
Niech każdy dzień będzie darem…
darem Miłości, wykorzystanych szans,
przyjaznych uśmiechów,
przyjemnie zaskakujących sytuacji,
wolności wyborów
i niekoniecznie uzasadnianego szczęścia.
Niech Twoje poranki
pachną leniwą kawą z imbirem,
a wieczory satysfakcją
z mijającego dnia.
Niech ten rok będzie najlepszym z dotychczasowych…
albo przynajmniej niech nie będzie
gorszy od poprzedniego
Niech Nowy Rok
przyniesie Ci radość,
Miłość, pomyślność
i spełnienie Wszystkich marzeń,
a gdy się one już Spełnią
niech dorzuci garść nowych Marzeń,
bo tylko one nadają życiu sens!
W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...
Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz...Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 31.12.2016, 08:06
Ze szczerego serca, w ten piękny czas, gdy gwiazdka zaświeci dla wszystkich nas, składam Ci najserdeczniejsze życzenia – Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech w domach i sercach zagoszczą: wiara, nadzieja i miłość. WESOŁYCH ŚWIĄT:)
Pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 24.12.2016, 11:46
Wesołych Świąt! :)
- Autor: Miraż
Dodany: 23.12.2016, 17:58
Życzę przepięknych świąt i pełni szczęścia w nadchodzącym roku.
- Autor: Bbard
Dodany: 23.12.2016, 08:42
Za oknem ciemno,
cichutko puszyste ścielą się płatki.
Niech serca się z sercem podzielą
jak wigilijnym opłatkiem
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 22.12.2016, 18:29
a ja tak skromnie...Wesołych świąt :)))))
- Autor: polianna
Dodany: 22.12.2016, 08:46
życzę mile spędzonych Świąt, zdrowia oraz pomocy w niesieniu pomocy, pozdrawiam najmilej :))))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 21.12.2016, 17:59
Na te Święta życzenia ślę liczne
Błogosławieństwa od Bożej Dzieciny
w te święta magiczne
dużo gości i szczęśliwej rodziny
pachnącej jodły kolęd melodii
pod obrusem sianka za oknem bałwanka
całusków pod jemiołą i sutego stołu
WESOŁYCH ŚWIĄT!
życzy Gabriela:)
- Autor: literka
Dodany: 21.12.2016, 06:31
Wròć...
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 14.11.2016, 20:02
halllo:))))
- Autor: polianna
Dodany: 13.11.2016, 15:22
Gdzie się schowałeś?
smutno bez Ciebie na poeto.
Pozdrawiam.
- Autor: krysta
Dodany: 29.10.2016, 13:07
A gdzie się podziały Twoje wiersze?
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 22.10.2016, 08:50
a dziś znów słońce wzeszło
ciepłem uraczyło
aż serce podskoczyło :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 22.10.2016, 08:50
Dzięki Dok za mądre słowa..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 17.10.2016, 19:40
Dziękuję;;;
- Autor: Miraż
Dodany: 17.10.2016, 03:17
Toś mi namotał z tym Kneziem;;teraz rozumiem;;
- Autor: literka
Dodany: 17.10.2016, 02:39
Wzruszająca fotka..jesteś taki czuły..
Dziękuję za wytrwałość pod moimi wierszami.
Pozdrawiam najserdeczniej, radosnej niedzieli życzę.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 16.10.2016, 05:36
'' W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. ''...Paulo Coelho
Pozdrawiam serdecznie
i dziękuję za miłą wizytę pod wierszami:)
- Autor: Cisza_
Dodany: 16.10.2016, 04:13
Słonecznych myśli w ten
pochmurny dzień życzę.
Miłego dnia.
- Autor: krysta
Dodany: 16.10.2016, 00:35
Pozdrawiam serdecznie
Dok, dzięki za odwiedziny..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 15.10.2016, 01:13
Wzajemni????
- Autor: agnieszka25124
Dodany: 14.10.2016, 13:43
Witam!
Piękna i delikatna poezja. Czuję jej świat w swoich zmysłach, aż przyjemnie zamknąć oczy i na minutę pomilczeć:)
pozdrawiam
- Autor: jotte24
Dodany: 14.10.2016, 08:16
Dziękuję za wizytę
Pod tęsknotą
Pozdrawiam
I dobrej nocy życzę.
- Autor: strzelec
Dodany: 13.10.2016, 15:59
Masz talent .Nadrobiłam czytanie.
Pozdrawiam.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 12.10.2016, 09:49
nie trafiona interpretacja mego utworu ale dzieki za odwiedziny, pozdrawiam serdecznie
- Autor: Liliana
Dodany: 12.10.2016, 06:51
Dziękuję za wizytę
I pozdrawiam serdecznie.
- Autor: strzelec
Dodany: 12.10.2016, 04:41
Za obecność pod wierszami dziękuję :)
Fajne psiaki na avatarze,pozdrawiam .
- Autor: farfalla
Dodany: 12.10.2016, 03:11
Dziękuję Igor!! Pozdrawiam serdecznie :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 11.10.2016, 05:35
Miło mi,że pamiętasz,
dziękuję.Pozdrawiam
serdecznie.
- Autor: krysta
Dodany: 11.10.2016, 01:21
Dziękuję i pozdrawiam; )
- Autor: Izabella
Dodany: 11.10.2016, 01:10
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: strzelec
Dodany: 10.10.2016, 08:47
w deszczu ulice
w deszczu liście drzew
deszczem są
tony słonych łez
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 06.10.2016, 09:38
Ja Ciebie też :)
- Autor: Jesienna
Dodany: 06.10.2016, 03:07
Na poważnie dziękuję:p
- Autor: polianna
Dodany: 06.10.2016, 01:07
Pozdrawiam;;;
- Autor: Miraż
Dodany: 05.10.2016, 15:35
Pozdrawiam.
- Autor: strzelec
Dodany: 05.10.2016, 03:28
deszcz z nieba pada
i mnie inaczej
nie wypada...
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 03.10.2016, 14:21
Witam i cię miło słyszeć pozdrawiam......
- Autor: Kurkowska323
Dodany: 03.10.2016, 12:26
Widzę, że Twoją wielką miłością,
są zwierzęta..to piękne..Pozdrawiam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 30.09.2016, 02:23
miłość piękna
nieprzereklamowana
każda kolejna jej nuta
nie znana :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 05:09
na zakochanie zawsze czas
choć czasem nie warto
bywa że motyle umierają
słońce gaśnie
zostaje tylko biały mały kwiat
nadzieja
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 04:46
poezja senna
jest piękna
choć ulotka
jeden sen
jeden wiersz
przeminęła
odpłynęła
nie pamiętam
:) a teraz będzie na biało :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 04:04
również miłego dnia :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 03:51
poezja poecie się przyśniła
obudził się
poezji nie ma
pewnie się spaliła ....czy coś xd
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 03:51
sorki ale rymowane wiersze to nie moja bajka :P
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 03:47
piszesz do mnie wierszem
fajna to spraw
magiczny świat poezji
niemała zabawa :D
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 03:46
ee tam.... nie prawda :D nie lubię czapek :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 03:43
Dziękuje i wzajemnie:)
- Autor: Angie21
Dodany: 29.09.2016, 03:35
nieee, mam pelerynę :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 03:35
kurczę....jestem zaintrygowana Twoją Poezją .... pozdrawiam i biorę się za czytanie reszty Twoich. Zostawiam piąteczkę, bo na prawdę warto ! :) A teraz znikam :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 29.09.2016, 02:50
Pozdrawiam &&&&&###:-)
Uważaj na tego ptaszka
bo się jeszcze ptasiej grypy nabawisz :-)
- Autor: Cisza_
Dodany: 28.09.2016, 08:54
..i nie tylko pisz..słyszysz..
Ona już do Ciebie sie skrada..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 28.09.2016, 01:03
Z całym szacunkiem zachwycasz pracami,nawet miłosnymi:)
Niech to co cię kieruje do tworzenia robi to dalej:)
- Autor: Angie21
Dodany: 28.09.2016, 00:38
Dziękuję za wizytę pod ,,Pamięcią,,
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.
- Autor: strzelec
Dodany: 27.09.2016, 15:09
Źyczę miłych snów
zostawiam piąteczkę.
- Autor: krysta
Dodany: 27.09.2016, 13:51
Pozdrawiam słonecznie :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 27.09.2016, 11:14
..a u mnie radosny poranek..
Słońce ozłaca topole(widok z okna)
Podrzucam trochę promyków i uśmiech..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 27.09.2016, 02:18
Miłego dnia życzę, pozdrawiam
serdecznie.
- Autor: krysta
Dodany: 26.09.2016, 02:05
Niedzieli pełnej cudownych chwil..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 25.09.2016, 05:54
Dizękuję za obecność pod Morfeuszem
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: strzelec
Dodany: 25.09.2016, 03:33
Wzajemnie.. :)) może i dyżur, jeszcze nie wiadomo co się urodzi.. :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 25.09.2016, 02:15
Miłej:) u mnie zaczytana...
- Autor: polianna
Dodany: 25.09.2016, 02:05
Dziękuję
- Autor: Miraż
Dodany: 25.09.2016, 01:06
Ukazując lekki uśmiech, własnymi rękami stwórz własne ''dzisiaj'' na nowo. Niektóre rzeczy ulegają nieodwracalnym zmianom, a wołanie w sercu to ludzki głos. Spoglądaj nawet na zachmurzone Niebo, obdaruje Cię szczerymi uczuciami. Światło i cień to dwa bratanki, nieznana jest przyczyna Naszej dobroci. Nie poznaliśmy jeszcze nazwy tej błyszczącej drogi, chodźmy więc ją odnaleźć, nim będzie za późno.
Bardzo dziękuję za wizyty u mnie, bądź też dodane piękne prace, z którymi mogę się małymi krokami zapoznawać. Będę starał się zaglądać na bieżąco :) Udanej i radosnej niedzieli
Pozdrawiam :)
- Autor: Artru
Dodany: 24.09.2016, 15:51
no i ja również pozdrawiam:)
- Autor: polianna
Dodany: 24.09.2016, 15:16
Pozdrawiam.
- Autor: strzelec
Dodany: 23.09.2016, 10:00
Miło że wpadłeś...pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: bukmar
Dodany: 23.09.2016, 04:41
Dziękuję za wpis pod ,,Tęsknię,,
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: strzelec
Dodany: 22.09.2016, 13:35
Serdeczności :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 19.09.2016, 11:08
pogadamy po obiedzie :-)))
- Autor: Szuiram
Dodany: 19.09.2016, 05:17
Dziękuję za wizytę i pozdrawiam.
- Autor: Mango
Dodany: 19.09.2016, 03:16
Dziękuję za wizytę i pozdrawiam.
- Autor: strzelec
Dodany: 16.09.2016, 15:42
Również pozdrawiam z podziękowaniem za odwiedziny:)
ładny piesek:)
- Autor: Jesienna
Dodany: 16.09.2016, 03:22
Cześć Igor, jaki wiersz masz na myśli,bo nic nie kapuję,:)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 15.09.2016, 13:28
przyjmuję pozdrowienia i odwzajemniam również:)
- Autor: polianna
Dodany: 13.09.2016, 09:44
Dziękuję za komentarze,
Pozdrowienia z uśmiechem podrzucam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 13.09.2016, 04:01
wygwiazdkowałeś :)
- Autor: polianna
Dodany: 12.09.2016, 04:49
Pozdrowienia z bukiecikiem wrzosów..
Udanego dnia..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 12.09.2016, 00:30
ładnie to tak podglądać pszczółki?...;;;;
- Autor: literka
Dodany: 11.09.2016, 09:09
Promyczek z uśmiechem posyłam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 08.09.2016, 05:32
...'' Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...'' Pozdrawiam i dziękuję za czytanie.
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 08.09.2016, 05:04
Dziękuje za czytanie ...pozdrawiam :))
- Autor: tancerka78
Dodany: 08.09.2016, 03:58
dzięki, miłego dnia ^^
https://www.youtube.com/watch?v=z4xY7WoZyP4
- Autor: funTC
Dodany: 08.09.2016, 01:17
dziękuję pięknie za czytanie i za ocenę,miłego wieczoru :)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 07.09.2016, 12:12
Piękne wiersze:)
dziękuję za odwiedziny:)
- Autor: Jesienna
Dodany: 07.09.2016, 03:59
*5
- Autor: Luna...
Dodany: 06.09.2016, 12:33
Dziękuję za czytanie,
miło mi bardzo. Pozdrawiam.
- Autor: krysta
Dodany: 06.09.2016, 08:19
Pozdrawiam Igor :)
- Autor: jbw-u
Dodany: 06.09.2016, 04:27
pozdrawiam
- Autor: Miraż
Dodany: 06.09.2016, 03:53
Wzajemności:)),uśmiechy dzisiaj w cenie bo pogoda pod psem:))
- Autor: literka
Dodany: 06.09.2016, 02:32
ma waćpan czasem wrażenie że stanowi element jakiegoś perpetum mobile samo napędzjących się wen? :) ... ja tak ... czerpmy i dziękujmy sobie i nie tylko :)
pozdrawiam
- Autor: sogetsu
Dodany: 05.09.2016, 07:22
Milutko witam, dobrze, że wróciłeś..
Pozdrawiam i dobrego dnia życzę..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 05.09.2016, 02:02
co racja to racja....dzisiaj jestem potulna jak baranek i nie będę dyskutować:) miłego dnia Igorze:)
- Autor: polianna
Dodany: 04.09.2016, 23:56
się pojawił Pan:) owszem Ptaśki mają problemy,jak każdy żywy organizm....ale czasami zazdroszczę im worków powietrznych ułatwiających oddychanie,nie mówiąc już o tym,że są lżejsze;)
- Autor: polianna
Dodany: 04.09.2016, 23:46
też lubiłem kiedyś matematykę ... dostałem celujący na maturze ... starej :)
- Autor: phantasm
Dodany: 01.09.2016, 10:13
Witaj ..Co się stało? Tak
smutno tu bez Ciebie..
Pozdrawiam..Wracaj...
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 30.08.2016, 11:14
Wielki ukłon w Twoją stronę za wrażliwość nad cierpieniem zdradzonych psich serc. Tacy ludzie, jak Ty to anioły. Chociaż niektórym możesz pomóc w fizycznym cierpieniu. Kocham wszystkie żywe istoty,jak Ty,ale nie miałabym odwagi wykonywać takiego zawodu. Składam głębokie wyrazy szacunku dla Ciebie i życzę sił do dalszej pracy. Pozdrawiam najładniej,jak umiem.Ela
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 28.08.2016, 03:03
dziękuję...:)
- Autor: apinianska
Dodany: 26.08.2016, 14:05
zgadzam sie z krysią
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 26.08.2016, 05:32
Nagminne stało się pozbywanie psów
w ten właśnie sposób.Jak to dobrze,
że są tacy ludzie,jak Ty.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: krysta
Dodany: 25.08.2016, 05:54
Witam ciebie pozdrawiam powiem tak czasem to co czytamy to jest nasze życie i zwierzenia ,pragnienia wczytując się widzimy.....dziękuję za komentarze pozdrawiam i miło cię gościć .......
- Autor: Kurkowska323
Dodany: 23.08.2016, 12:34
Dzięki,miłego dnia życzę :))
- Autor: bukmar
Dodany: 23.08.2016, 01:57
Dzień dobry..uśmiech posyłam :)
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.08.2016, 01:22
Dziękuję i życzę miłego dnia.
- Autor: krysta
Dodany: 23.08.2016, 01:09
Sowa oczy tylko spuszcza
Głowę skromnie lekko chyli
Różdżkę swoją szybko chowa
Do przyjaźni jest gotowa...
- Autor: polianna
Dodany: 22.08.2016, 23:15
dziekuje za trafna sugestie, pozdrawiam
- Autor: agatazak
Dodany: 22.08.2016, 18:46
dostałem je od pewnej przyjaciółki ...
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 22.08.2016, 08:28
Lubię deszczu nuty,
Gdy o szyby dzwoni..
Wiodę z nim dysputy..
A on tylko łzy roni.
Pozdrawiam najserdeczniej..Dużo wspaniałych..już uciekło..mam nadzieję, że Ty się nie zgubisz..Lubię Twoje wiersze..a Ty mnie lubisz..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 22.08.2016, 05:41
A i tobie również czarno-biały:)
- Autor: polianna
Dodany: 22.08.2016, 05:39
Dziękuje za komentarz ...pozdrawiam te kropki jakoś tak ze mną mieszkają :):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 22.08.2016, 04:55
Dzień dobry i pozdrawiam i życzę słonecznego dnia ..
- Autor: Kurkowska323
Dodany: 22.08.2016, 02:39
Dziekuje :) wzajemnie
- Autor: Uriel
Dodany: 22.08.2016, 01:05
dziekuje za chęci pomocy:)
- Autor: agatazak
Dodany: 20.08.2016, 07:39
fajnie ze zrozumiales co mialem na mysli z tym wybaczaniem. pozdro
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 19.08.2016, 15:16
Tym bardzi się skleiło
Pozdrawiam miło :)))
- Autor: Miraż
Dodany: 19.08.2016, 05:52
Lekarz zwierząt
Człowieczych dusz..
Kto kocha zwierzęta to ludzi tymbardziej
Dla chorym i słabych zawsze chwile znajdzie..
- Autor: Miraż
Dodany: 19.08.2016, 05:50
Masz rację, gdyby nie śliwki, kompot byłby bezbarwny i nie kuszący:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 18.08.2016, 03:45
Ależ potrafisz motywować.! :)))
Mam dużo wierszy tu nie wydrukowanych i mało czasu ale znajdę go dla Ciebie.:)
Pozdrawiam.
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 18.08.2016, 02:02
Witam dziękuję...*
- Autor: Luna...
Dodany: 18.08.2016, 02:00
Jak będzie upieczony..zadzwonię:)))
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 18.08.2016, 01:57
Dziękuję za mily komentarz :) pozdrawiam
- Autor: Markus37
Dodany: 17.08.2016, 09:49
no a jak :) pozdr Igorze:)
- Autor: polianna
Dodany: 17.08.2016, 06:26
Piękne są Twoje wiersze./5
Dziękuję za komentarz i pozdrawiam :)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 17.08.2016, 01:45
Odpoczywaj po dyżurze..
Ukołyszę wiatru wiewem
Twoje oczy snem zamrużę
Uśpię leśnym śpiewem..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 16.08.2016, 12:27
Chyba było odwrotnie..
wiesz jak to jest
z kobietami..byłeś na Wenus..
Pozdrawiam milutko..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 16.08.2016, 09:46
dzieki za kom. podobno druga czesc wiersza nie pasuje...
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 15.08.2016, 11:29
Dziękuję za uważne czytanie,to miłe ,pozdrawiam :)))))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 15.08.2016, 10:42
Miło że mnie odwiedzasz
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 15.08.2016, 06:41
Dziękuję za odwiedzinki:). Miło i pełno pozytywnych chwil w niedziele zycze:). Pozdrawiam
- Autor: Izabella
Dodany: 15.08.2016, 05:11
A ja jadę do lasu..rowerem..
Podrzucę trochę szumu drzew..
Udanego dyżuru..Pozdrawiam milutko..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 15.08.2016, 05:06
za czytanie dziękuję i 25 głosów za wiersz gratuluję...
pozdrawiam :)życzę dalszej weny ....
- Autor: farfalla
Dodany: 15.08.2016, 04:55
Przykuło mnie z początku to, że masz podobne zainteresowania do mnie(tak przynajmniej sądzę-energia życiowa chi, prana).
Piszesz naprawdę bardzo ciekawie. Masz talent. Życzę dalszej weny i powodzenia.
$$$$$=5 zostawiam
- Autor: Bbard
Dodany: 14.08.2016, 11:17
Dziękuję za pamięć ;))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 14.08.2016, 06:35
nie mogę, jedna jest moja, druga jest mojej mamy a trzecią chciałabym dac komuś w prezencie żeby mu pachniało też i kwitło :)
- Autor: jean-grey
Dodany: 12.08.2016, 05:52
moja przyjaciółka kupiła sobie drzewko z której wyrosła jedna ładna cytrynka i z jej pestek rosną 3 nowe :D ... ale jestem szczęśliwa, liście cytrynki przepięknie wprost pachną :) , kwiaty pięknie kwitną i pachną :D . a cytrynka - mniam :p
- Autor: jean-grey
Dodany: 12.08.2016, 04:58
Dziękuje za obecność i najmilej pozdrawiam :)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 11.08.2016, 15:02
Również dziękuję i miłego dnia życzę
- Autor: Izabella
Dodany: 11.08.2016, 06:41
Cudowny ten wiersz..bardzo dziękuję za
umieszczenie na profilu//Chcę wiecej..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 11.08.2016, 04:55
Dziękuję za oceny i obecność
Życzę powodzenia..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 10.08.2016, 14:57
:)
- Autor: bukmar
Dodany: 10.08.2016, 06:22
Dziękuje ładnie ;)P;
- Autor: tancerka78
Dodany: 10.08.2016, 05:27
Wiersz piękny
pozdrawiam
znów w kompleksy
popadłam...
;)
- Autor: literka
Dodany: 09.08.2016, 14:59
Pozdrawiam :)
- Autor: Fryga z północnego - zachodu
Dodany: 09.08.2016, 09:06
https://www.youtube.com/watch?v=vM_KqW6ICVo ;)
peace
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 09.08.2016, 04:57
Miłego popołudnia:)
ładny opis w profilu :)
- Autor: literka
Dodany: 09.08.2016, 04:44
Po wstepnym ogarnięciu się i zażyciu 2KC , wracam do żywych. Pozdrawiam Hehe
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 08.08.2016, 14:59
Pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 08.08.2016, 13:26
francuskie zdjęcie...pozdr:)
- Autor: polianna
Dodany: 08.08.2016, 10:12
Dziękuję i pozdrawiam :))
- Autor: asper
Dodany: 08.08.2016, 06:20
Wiewióra opalała się na rabatce z ziołami ;))
- Autor: literka
Dodany: 08.08.2016, 04:14
Jak pani łąka kapelutek z głowy ściąga to się w nim sztacheciok wyleguje ;))
- Autor: literka
Dodany: 08.08.2016, 03:58
Pozdrawiam 5 w profilu zostawiam ;)
- Autor: tancerka78
Dodany: 06.08.2016, 09:32
Wzajemnie,słońca i uśmiechu :))
- Autor: literka
Dodany: 05.08.2016, 15:21
Bukiecik śliczny..
Komentarze urocze..
Pozdrawiam najczulej..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 05.08.2016, 08:21
peace
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 05.08.2016, 07:37
* Jak biały kolorem zbawiania... Tak czarny zatracenia... Jednak w nas wciąż tkwi nadzieja... Która w różowy MAGICZNY się zmienia..*
Również dziękuję i pozdrawiam cieplutko:-)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 05.08.2016, 04:37
ŻYCZENIA NA CAŁY TYDZIEŃ
1. Radość i uśmiech w niedzielę.
2. A w poniedziałek blask słońca,
by świeciło Ci bez końca.
3. Na wtorek daję Ci myśli,
byś wiedział, co Ci się przyśni.
4. Środa niech będzie pełna marzeń.
Żebyś miał w tym dniu pełno wrażeń.
5. Zaś czwartek niech będzie spokojny,
bez kłótni, zwady i wojny.
6. Piątek jest drogą miłosną,
bo w sercu jest zawsze wiosna.
7. W sobotę pomyśl sobie rano:
od jutra znowu to samo!
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 05.08.2016, 04:27
za czytanie dziękuję ,pozdrawiam :)
- Autor: farfalla
Dodany: 05.08.2016, 04:08
Dzięki serdeczne za odwiedziny i poruszony temat
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.08.2016, 06:52
Dziękuję za obecność pod moimi wierszokletkami; i wesołe komentarze:))
- Autor: literka
Dodany: 04.08.2016, 04:34
nie wiem co to są przegadane wiersze. Odniosłem się tylko do eliminacji słów w poezji :D. Pozdrooo
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 04.08.2016, 04:22
Miłego dnia Dok..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.08.2016, 00:24
U mnie Wena czasem robi sobie przerwy, nie tylko w wakacje.:)
Pozdrawiam.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 03.08.2016, 06:15
:)
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 03.08.2016, 04:28
Co jest nie tak. Pozdrawiam
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 03.08.2016, 04:13
A miło gościć Dok..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 02.08.2016, 03:25
póki mam wenę bo jak odleci to po ptokach będzie haha...zostanie łysa papuga :))))
- Autor: literka
Dodany: 01.08.2016, 06:11
Trzeba patrzeć przez serce
By widzieć więcej
By zamiast kształtu dłoni zobaczyć
Pełne ciepła ręce.
Trzeba przez serce spojrzeć
Przez jego oczy wnikliwe
By koloru oczu nie dojrzeć
Ale spojrzenie życzliwe.
Trzeba przez serce spoglądać
Otworzyć jego wieka
By nie widzieć jak kto wygląda
Ale ile ma w sobie z człowieka.
Trzeba sercem zobaczyć
I dobrze zapamiętać
Nie rysy czyjeś twarzy
Ale to że ta twarz była uśmiechnięta.
Trzeba przez serce spojrzeć
Ono najwyraźniej widzi
To co najważniejsze odbicie swoje.
By widzieć nie wystarczy tylko patrzeć
By widzieć sercem patrzeć trzeba
Ono widzi to co naprawdę jest ważne
W małej kropelce - odbicie nieba...
...pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 01.08.2016, 02:41
Okrucieństwo jest na każdym kroku i bacznie nas obserwuje nawet w ten smutny poniedziałek
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 01.08.2016, 02:35
Jaki okropny poniedziałek?ja od rana pieje ze śmiechu:)))
- Autor: literka
Dodany: 01.08.2016, 01:40
czekam na nowy wiersz a jego ciągle nie ma...
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 31.07.2016, 11:02
dziękuję i życzę miłej niedzieli ...
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 31.07.2016, 05:57
Tereska,Emanuel...chwile mnie nie było a tu same babeczki:) super:) pozdrawiam,a i 5!
- Autor: polianna
Dodany: 29.07.2016, 09:19
całkiem przyzwoity wzrost!
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 29.07.2016, 05:09
dziękuję za odwiedziny i zostawiam pozdrowienia :))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 28.07.2016, 14:13
...i jak to szczęście jest to dbać i pielęgnować bo jak zgaśnie w nieładny sposób to się gromy posypią
pozdrawiam
- Autor: ArchaniołBoga
Dodany: 28.07.2016, 09:02
Pozdrawiam i piąteczkę zostawiam.
- Autor: Wino
Dodany: 28.07.2016, 07:56
szepce..:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 28.07.2016, 05:43
Ten wiatr całkiem przyjemnie mi szepcze:))))
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 28.07.2016, 04:53
Bardzo ci dziękuję
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 28.07.2016, 02:01
A nie poszła po drinka?
- Autor: polianna
Dodany: 28.07.2016, 00:30
Nie za dobrze Ci na tym zdjęciu?pozdr:)
- Autor: polianna
Dodany: 27.07.2016, 09:53
Niech dzień łagodną nadchodzi falą obmywa myśli pieszczotą przetacza się przez godziny z radością oraz ochotą zagłębia się w serce ciepłem i tą czułością nieśmiałą co opadając w dłonie pulsuje pięknością wiarą upaja zapachem rytmem wypełnia życia przestrzenie pozwala odnaleźć miejsca gdzie słońce przegania cienie. Pogodnego, pełnego słońca i uśmiechu dnia życzę
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 27.07.2016, 05:08
Trzeba mieszkać tam gdzie nie zalewa jak się chce jeździć na motorze...:))
a przez te Twoje paniowanie czuję się jakbym miała 100 lat a mam dopiero 99...:))
Dziękuję za odwiedziny i komentarze
miłego dzionka i uśmiechu:))
- Autor: literka
Dodany: 27.07.2016, 01:46
i pięć zostawiam
- Autor: Miraż
Dodany: 27.07.2016, 01:03
Dziękuję
Pozdrawiam :)
- Autor: Miraż
Dodany: 27.07.2016, 00:49
Dziękuję i także pozdrawiam milusiego dzionka ......za błąd przepraszam .....
- Autor: Kurkowska323
Dodany: 26.07.2016, 23:29
Dziękuję i także ozdrawiam milusiego dzionka ............
- Autor: Kurkowska323
Dodany: 26.07.2016, 23:28
ja buduję z wiatru ściany...
- Autor: Szuiram
Dodany: 26.07.2016, 09:00
Igor..nawet chmury czasem płaczą..
Dziękuję za komentarz..już się uśmiecham
I Tobie podrzucam..Jestem Łucja..wyrzuć to pani..
Pozdrawiam cieplutko..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 26.07.2016, 06:10
Pozdrawiam.. :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 25.07.2016, 06:03
Najlepszego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 25.07.2016, 01:35
Również pozdrawiam
i słoneczka życzę:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 25.07.2016, 01:12
Nigdy nie wracaj do bolesnej przeszłości, nie żałuj żadnych chwil, ani wyborów. Czas bardzo łatwo Nam ucieka i sami pozwalamy na odejścia. Proszę Cię.. zawsze wracaj do domu, tam zawsze ktoś lub coś na Ciebie czeka. Gdzie tylko zdecydujesz się podążyć... co tylko zdołasz zauważyć... bądź dla wszystkich dobrym miejscem, bądź dobrym domem.
Dziękuję za odwiedziny u mnie, życzę udanej niedzieli i zostawiam pozdrowienia wraz ze szczerym uśmiechem.
- Autor: Artru
Dodany: 24.07.2016, 02:56
Dzięki serdeczne
I ja lubię ten klimat nocy..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 22.07.2016, 11:46
Piszesz ładne wiersze i takie zawoalowane
zazdroszczę tej umiejętności bo sama takiej nie posiadam
:)
- Autor: literka
Dodany: 21.07.2016, 13:50
$ to moje „ tiaaaa” świadczy tylko o tym,że spodobał mi się twój komentarz i że jestem wredna zaczepa:)
- Autor: polianna
Dodany: 21.07.2016, 06:50
Dziękuję za komentarze..pobudzają
do uśmiechu..Pozdrawiam cieplutko..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 20.07.2016, 23:59
Ciekawie piszesz, na pewno sprawdzę wszystkie Twoje wiersze ;) pozdrawiam
- Autor: Rafdab
Dodany: 20.07.2016, 12:31
Sylvan... to nie jest żadna rywalizacja, każdy ma inny styl i Nasze się różnią. Nigdy nie będziesz pisał tak jak ja... ale również ja nigdy nie będę w stanie tworzyć tak pięknie jak Ty.
To świetna poezja... TO... Twoja poezja! :)
- Autor: Artru
Dodany: 20.07.2016, 10:42
to nie matura - tutaj każda interpretacja jest dobra. ;) dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam!
- Autor: edward.unicki
Dodany: 20.07.2016, 06:28
Bardzo często Cię u mnie widuje. Wybacz, że nie odwdzięczyłem się wizytami. Dzisiaj to poprawie :)
Za profil zostawiam 5! :)
- Autor: Artru
Dodany: 20.07.2016, 01:40
Z miejsca cichego jak sen
Gdzie noce są białe jak dzień
Pozdrowień moc Tobie śle...:))
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 19.07.2016, 10:02
Igor!...Obyś zawsze miał tak trawne spostrzeżenia...Szacun !!! :)
- Autor: Arco70
Dodany: 19.07.2016, 09:40
Dzięki Igor, pozdrawiam.. :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 19.07.2016, 05:31
Twoje wiersze pobudzają
do myślenia..Dziękuję za komentarze..
Pozdrowienie z uśmiechem..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 19.07.2016, 04:17
Dziękuję za obecność pod moimi wierszami i miłe komentarze :) moc pozdrowień
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 18.07.2016, 05:35
Dziękuję za odwiedzinki-:-)
Miłego dnia życzę i pozdrawiam:-)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 18.07.2016, 04:52
Podoba mi się twoj styl pisania,postaram się śledzić jak czas pozwoli
powodzenia:)
- Autor: polianna
Dodany: 15.07.2016, 03:24
Wszystkiego najlepszego.:)
Dzięki za odwiedziny.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 15.07.2016, 01:59
To ja dziękuję,że przychodzisz mnie czytać:)
Pozdrawiam serdecznie...
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 15.07.2016, 01:27
Dziękuję za komentarze i poczucie humoru które bardzo cenię:)
pozdrawiam i piąteczkę zostawiam:)
- Autor: literka
Dodany: 14.07.2016, 08:00
Dziękuję za odwiedziny
- Autor: Malina44
Dodany: 13.07.2016, 07:30
Jesteś bo mam pytanie??
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 13.07.2016, 04:33
Witam Kolegę czyli weterynarz Jesteś tak??
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 13.07.2016, 04:31
Ciekawie napisałeś..Życzę sukcesów
na poetyckiej ścieżce..Pozdrawiam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 13.07.2016, 03:09
Możliwe:))
Dziękuję za miłą wizytę...
Pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: smutnyanioł
Dodany: 13.07.2016, 01:39

Paula.s.edzia