Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
komentarz u mnie aż ocieka miłością braterską ...dzięki Ci SłodkoGorzka Pani ;) ;) ;)
- Autor: BlueAngel
Dodany: 22.12.2024, 12:33
O, Kurw_isko się odezwało!
zdechnij
- Autor: xaltotun
Dodany: 20.12.2024, 20:51
Na twoim zdaniu nie zależy mi wogóle - ścierwo
- Autor: xaltotun
Dodany: 20.11.2024, 21:17
pomijając że jestem facet a Pani (chyba) pisze Pani/Pani mimo że mam nawet zdjęcie profilowe, to ma Pani (chyba) pecha bo nie piję więc wytrzeźwiałka mi nie grozi, może Pani (chyba) skosultuje się z psychiatrą nim podejmie próbę oceny czegokolwiek ? ;)
- Autor: BlueAngel
Dodany: 11.11.2024, 12:36
Chyba coś Ci się pomyliło durna pało - nie pisałem nigdy dla kogoś takiego jak Ty. Przestań Ćpać kretynie
- Autor: xaltotun
Dodany: 16.09.2024, 23:46
Jakbym was ignorowała to było by nieszczęście ,nie można ignorować chorób bo to by świadczyło, że jestem kamieniem no ale daleko mi do ciebie więc mam was na oku
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 04.06.2024, 20:10
Nie mam bo w śmietniku się wierszy nie trzyma:) ale muszę mieć was na oku
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 04.06.2024, 20:07
Żal mi ciebie. Wmawiasz komuś choroby psychiczne tylko na podstawie jego wierszy, a sama nie masz u siebie ani jednego. To się nazywa hipokryzja. Jeżeli nie podobają ci się czyjeś prace, lepiej je zignoruj. Swoim zachowaniem udowadniasz, że nie rozumiesz drugiego człowieka i nawet nie starasz się zrozumieć. Moja ostatnia prośba: nie zaśmiecaj mojego profilu swoimi pozbawionymi logiki wypowiedziami.
- Autor: RitaVonNacht
Dodany: 03.06.2024, 14:35
Twoje komentarze są pozbawione dobrego smaku.
- Autor: RitaVonNacht
Dodany: 03.06.2024, 14:21
Ładne naturalne zdjęcie z kotkiem. Nikt nie potrzebuje ran. Daj już spokój A. ze swoimi złośliwymi uwagami..
- Autor: Z
Dodany: 17.05.2024, 22:45
Bardzo ładne zdjęcie. Przypomniały mi się aktorki Rita Hayworth, Scarlett O Hara ze starych filmów. Dlaczego we mnie zaczynasz. Piszę sobie na poeto, bo mam ochotę. Mam te dni.
- Autor: Z
Dodany: 13.04.2024, 14:37
Śmieszny ten twój komentarz pod moim wierszem. W takim razie będę wrzucać więcej podobnych, bo to jest moja sprawa co piszę. :)
- Autor: RitaVonNacht
Dodany: 13.03.2024, 15:40
Aha i jeszcze coś. W szkole chłopak w podstawówce się znęcał nade mną i złamał mi nos uderzając moją głową a nauczycielka nie poszła nawet zgłosić do dyrekcji tej sytuacji .I Ty śmieciu teraz uważasz że ja mam mieć małe ego? Po to żeby sama czuć się śmieciem znowu i żeby mi ktoś co gorsza złamał serce tym razem które nadreperowalam własnymi siłami tylko i wyłącznie? To jest świata niedoczekanie
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 18.02.2024, 13:54
Sam twój nick to objaw desperacji
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 12.02.2024, 13:30
A jakie mam pisać cieciu? Do szczeniaków piszę na poziomie szczeniaka bo on inaczej nie kuma
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 12.02.2024, 13:29
"Wypierdalaj stąd cwelu zjebany" - ładne komentarze pani pisze...
- Autor: chuj
Dodany: 12.02.2024, 11:51
Wulgarna pseudo poetka z wygórowanym ego. Nie polecam... tak obrzydliwej i chamskiej osoby dawno nie widziałem.
- Autor: chuj
Dodany: 12.02.2024, 11:49
AgnesStar - itp itd :)
- Autor: Tom-elf
Dodany: 05.12.2023, 19:28
Zwykła filiżanka jest dla mnie wzruszeniem albo mój kot który myśli, że jestem jego mamą
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 08.05.2020, 00:55
Nie musisz mi tego życzyć bo wzruszeń mam pełno dookoła
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 08.05.2020, 00:53
Zycze wiecej wzruszeń geniuszom
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 08.05.2020, 00:21
Widzę, że masz problem kochanieńka, ale to już nie mój problem a ty niestety tego nie zauważasz...
- Autor: jbw-u
Dodany: 03.05.2019, 17:15
Oj oj oj jakaś mściwa duszyczka poszalała z ocenkami:)) A szalej szalej i pokazuj dalej na co Cię stać:)))
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 22.05.2018, 13:49
Pięknych Świąt Wielkiej Nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 30.03.2018, 17:04
,,NOWY,,
Szybkim krokiem, ten gość idzie
Nowinę wyczekiwaną nam niesie
Zagładę niosąc smutkom i krzywdzie
Postanowienia, zrealizuje wreszcie
Plany będą spełnione
Marzenia się ziszczą
Znajdziesz w nim to co upragnione
A niepowodzenia znikną
Wiec życzę Ci radości
Na ten Nowy 2018 Rok
Zdrowia, spełnienia i ludzkiej czułości
Niech Ci szczęście towarzyszy krok w krok
Wszystkiego dobrego..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.12.2017, 15:54
Problem w tym, że w każdym słowie znajdziesz szyderstwo.
W każdym. Co bym nie napisała, dla Ciebie to kłamstwo.
Szukasz fałszu, we wszystkim.
Ja nie patrzę w lustro, bo to grozi samouwielbieniem.
Ty jesteś swoim problemem, nie zauważysz nawet wyciągniętej ręki. Napisałabym pięknie:) znalazłabyś w tym ironię..taka już jesteś. na ten nowy rok, życzę żebyś zaczęła na ludzi patrzeć tak, jak patrzysz w to lustro.
- Autor: hera41
Dodany: 30.12.2017, 08:27
Wesołych Świąt:)
- Autor: hera41
Dodany: 24.12.2017, 07:50
Zdrowych i Wesołych Świąt życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 23.12.2017, 21:42
Dzięki za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 30.11.2017, 20:50
,,,jeśli jesteś iluzja lub robotem,to też cię pozdrawiam z powrotem,,,,,
- Autor: Ewa Magdalena
Dodany: 22.11.2017, 23:29
,,,dzięki kochana,,,,ale nie musisz czytać ,,,,,a twój komentarz mnie nie wzrusza ,,,,pomodlę się za ciebie,,,
- Autor: Ewa Magdalena
Dodany: 22.11.2017, 23:08
Dziękuję za mobilizujące spostrzeżenie
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 12.11.2017, 13:54
:)
- Autor: hera41
Dodany: 14.10.2017, 12:38
I wzajemnie:)
- Autor: hera41
Dodany: 14.10.2017, 12:35
Żadne pretensję:))I zrozum, dawałam Ci linki z wierszami:))przecież nie ukrywałam, że hera to nieprawdziwy nick:))jeszcze może na Olimpie mieszkam:))
Jeżeli ktoś jest uważnym czytelnikiem, wie kim jestem..to nie tajemnica..
- Autor: hera41
Dodany: 14.10.2017, 12:34
Wiem kim jest 87:)))znam go bardziej niż inni:)
może to jeden z tych odrzuconych:))
Niestety nikt nie dostanie mojego serca:))bo już je oddałam:))
- Autor: hera41
Dodany: 14.10.2017, 12:30
Och proszę wybacz mi, że tak zawróciłam Ci w głowie:))
A i pozdrów 87:))ha ha parodia:)))
- Autor: hera41
Dodany: 14.10.2017, 12:17
Nie rozdaje wybaczenia na prawo I lewo.
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 08.10.2017, 19:09
Hera to nieszczęśliwa kobieta dlatego trzeba jej dużo wybaczyć
- Autor: 87
Dodany: 08.10.2017, 18:59
Ja napiszę słowo..Ty dwadzieścia..książkę napisz! Może kupię....nie ma sensu Tobie coś tłumaczyć..
Uchodzisz za prawdomówną..a tyle w Tobie fałszu..pozdrawiam...
- Autor: hera41
Dodany: 08.10.2017, 07:54
Sama się wracasz w życie innych szkoda mi na ciebie czasu
- Autor: dorota
Dodany: 08.10.2017, 06:44
Dla Ciebie Wszyscy są nikim!
Nie ważne życie ludzkie! Tylko ta Twoja prawda! No jakiej prawdy chcesz?! Co tu komu chcesz udowodnić?! Ważna rodzina? Nawet taka w której mąż doprowadza żonę do samobójstwa?! To jest dla Ciebie rodzina! tego tak bronisz!
Nie wiem, co w Twojej rodzinie się wydarzyło..każdy ma swoje tragedie..prawdy..i w tym miejscu może o tym pisać..to pomaga..ale jak znajdzie się ktoś taki jak Ty..to wszystkiego się odechciewa..Ty i ta Twoja prawda!! I nie pisz więcej do mnie wiadomości..!
- Autor: hera41
Dodany: 08.10.2017, 04:41
Sama sobie by nie odpisywałem
Pomysl trochę. A tam jest kometarz od
Amelia aniol .
Swoje insynuacje zostaw dla siebie.
- Autor: dorota
Dodany: 07.10.2017, 17:31
http://poeto.pl/wiersz/194490/to_ja
:))nigdy nikogo nie udaję:)nigdy:))
- Autor: hera41
Dodany: 07.10.2017, 17:21
Myslcie co chcecie jebie mnie swiat wirtualny.Zegnam i bez odbioru :)
- Autor: SlodkoGorzka
Dodany: 07.10.2017, 17:06
A jaka masz pewność że to te same osoby.
Pokaż najpierw dowody.później się wypowiadaj.
To portal poetów nie pralnia brudów z życia cudzego. Wiec się dostosuje. Bo może i fajne masz wiersze ale zero taktu. Po co nam tutaj wiedza na temat czyjegoś życia. Przykro się czyta takie rzeczy. Dorosła kobieta o dojrzałości dziecka z podstawówki.
- Autor: dorota
Dodany: 07.10.2017, 17:00
Wiesz gdzie mam jedynki? .....
Nie zrobiłam Ci nic, żebyś taką agresją do mnie! Nie znasz mnie, a takie rzeczy piszesz! Jaka prawda Cię zadowoli? Ta która Tobie będzie odpowiadała? Nie rań ludzi, bo to się odbije podwójnie..już Ci to pisałam! Kimś takim trzeba się urodzić! Ja nigdy nie będę taka jak Ty! A Ty jak ja..i nazywaj to włażeniem w dupę! To po prostu uprzejmość ludzka..wiesz co to? Jak to nazywałaś? Czyjeś komentarze dla Ciebie, to jak pierdnięcie? No kto tak pisze? O słowach płynących z Duszy!?:(
- Autor: hera41
Dodany: 07.10.2017, 16:44
Hej słodkości :)*widzę, że moja osoba bardzo Cię interesuje:))
Wiesz:)to portal z poezją, tu pisze się piękne słowa..tu człowiek jest sobą..a Ty robisz wszystko żeby uprzykrzyć życie..masz piękny świat? To co tu robisz? chcesz krzywdzić ludzi? Słowa ranią i to bardzo..nie znasz mnie, a wypisujesz takie bzdety..mieszkamy od siebie tysiące kilometrów, a twierdzisz! że znasz mnie osobiście?!:( Pisz co chcesz..jeżeli sprawia Ci to przyjemność..jakoś to zniosę..ale podkreślam to nie fb.(z którego wiem skąd jesteś) .tu pisze się poezję..żegnam Agnes...
- Autor: hera41
Dodany: 07.10.2017, 16:16
Nie jestem tu dla ocen
Jestm dla przyjemności i pasji. W dupie mam twoje oceny.
Właśnie widzę jakie masz cudowne życie. Wtracąc i wyciagakac wszystkie brudy z życia innych. Zajmijcie się soba. Jak Ci się coś nie podoba nie czytaj omiń autora.nie zasmiecaj.
- Autor: dorota
Dodany: 06.10.2017, 07:01
Myślisz ze te jedynki co wstawiasz robią na kimś wrażenie. Pff. Sfrustrowana jesteś. Dowartosciowujesz się. Idź lecz gdzies indziej swoje chore i małe ego
- Autor: dorota
Dodany: 06.10.2017, 05:02
Hej dziękuje :)
Zdaję sobie sprawę że wiersze które piszę mogą sprawiać trudności, ponieważ piszę ogólnie własne przeżycia i nie zawsze określam o co dokładnie chodzi :)
Pozdrawiam
- Autor: TheDiary44
Dodany: 22.08.2017, 13:47
Dziękuję, pozdrawiam i dobrej nocy życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 19.08.2017, 19:54
No tak jakoś sorki zamotałam się.. A co do pytania to taka łąka jest w sercu ...
- Autor: Żyrafka17
Dodany: 13.07.2017, 09:18
pozdrawiam Cię ciepło:))
- Autor: asper
Dodany: 22.06.2017, 16:40
Jeszcze pokochasz i będzie to miłość odwzajemniona:)
5* za poezję:)*
- Autor: aneta45
Dodany: 23.04.2017, 17:36
dziękuję:)
- Autor: santee
Dodany: 15.04.2017, 16:47
Fajnie piszesz ...nie boisz się nazwać rzeczy po imieniu ...brawo ;)
- Autor: origami
Dodany: 14.04.2017, 08:36
Czesc ale ale ale fajny wiersz :-)
- Autor: poeta24
Dodany: 04.04.2017, 20:03
Dziękuję i Pozdrawiam...
- Autor: Żyrafka17
Dodany: 31.03.2017, 16:57
A wiesz, że mi Twoje też:))
- Autor: hera41
Dodany: 31.03.2017, 12:55
Potrafisz świetnie pisać. Pozdrawiam.
- Autor: Wino
Dodany: 31.03.2017, 03:01

SlodkoGorzka
Paula.s.edzia