Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Witaj Wojtku..
Szkoda że dopiero teraz do Ciebie dotarłem ..
ale jak to mówią, lepiej późno jak wcale
dziękuję za odwiedziny
Pozdrawiam serdecznie :))
6
- Autor: Miraż
Dodany: 19.09.2016, 12:16
chciałam ci podziękować ,weszłam na Twój profil a tutaj baranek:) rozłożyłeś mnie na łopatki,aż popłakałam się ze śmiechu:)poprawiacz nastroju w 100%:))))
- Autor: polianna
Dodany: 05.09.2016, 11:41
Dziękuję za komentarz, również dam 5 :)
- Autor: GłośnaCisza
Dodany: 19.04.2015, 03:16
Bardzo dziękuję i również pozdrawiam :-)
- Autor: hanka
Dodany: 16.04.2015, 12:56
Wojtku dziękuję za komentarz na moim profilu :) Aż zrobiło mi się cieplej na tym sercu o którym pisałeś :)
Dziękuję :)
- Autor: Dysia
Dodany: 20.01.2015, 17:47
5. Za całokształt. (:
- Autor: Wika Agni
Dodany: 30.11.2014, 19:12
Dziękuję Wojciechu! :)
- Autor: polana
Dodany: 30.11.2014, 17:58
Ślicznie dziękuję za miłe słowa...
Pozdrawiam cieplutko :))
- Autor: lobizka
Dodany: 30.11.2014, 16:12
Dziękuję twoje wiersze też są super... Nie wystawiłam przy nich oceny, ale tu masz 5 za nie wszystkie
Pozdrawiam :)
- Autor: Ari
Dodany: 30.11.2014, 12:50
miły Twój wpis, dziękuję :)
- Autor: acha
Dodany: 30.11.2014, 09:27
wiersz "Noc" do głębi porusza serce #5
pozdrówko serdeczne :)
- Autor: acha
Dodany: 28.11.2014, 13:07
Zaglądam i pozdrowienia zostawiam :)
- Autor: lobizka
Dodany: 28.11.2014, 12:56
Dziękuję za wpisy :) pozdrawiam
- Autor: toxynka
Dodany: 14.10.2014, 07:54
Dziękuję za wpisy :) pozdrawiam
- Autor: toxynka
Dodany: 14.10.2014, 07:54
Zaskoczyłeś mnie, naprawdę...dziękuję za upominek :) ...i do następnego słowa, Wojtku :)
P.S. "Żadna to..." piękna twórczość, "szept serca i tyle" :)
- Autor: Tosia
Dodany: 11.09.2014, 12:18
Wojtku, piszesz świetnie! tak prawdziwie:) 5 za całokształt zostawiam i miło pozdrawiam:)
- Autor: Nikola1954
Dodany: 10.09.2014, 10:14
Wojciechu podoba mi się jak piszesz:) 5
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 31.08.2014, 22:38
Przyjemnie się czyta Twoje wiersze :)
- Autor: marvellous
Dodany: 05.08.2014, 14:03
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa :) Pozdrawiam
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 05.08.2014, 10:13
Wielkanocną pieśń
chcę ci podarować
mazurków sześć
byś żyła do końca
smacznego jajeczka
mokrego poniedziałku
darów od serca
od groma całusów
Wojtku gość u nas częściej :) Wesołych
- Autor: piotrex00
Dodany: 18.04.2014, 03:12
dzięki.
- Autor: hitch
Dodany: 15.04.2014, 14:29
Dziekuje za odwiedziny:))oj tam,takie moje pisanie jak patykiem po ścianie:))))5
- Autor: literka
Dodany: 15.04.2014, 06:02
Dziękuję serdecznie :)
Podobają mi się Twoje ostatnie wiersze, są lekkie, metaforyczne - takie jakie powinny być. Pozdrawiam i 5 zostawiam!
- Autor: Jerry07
Dodany: 14.04.2014, 13:43
Dziękuję i również pozdrawiam :)) dawno Cię nie było:))
- Autor: Inclusus
Dodany: 24.02.2014, 16:50
Bardzo dobre utwory. Pozdrawiam 5
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 17.02.2014, 21:29
Dziękuję i pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 17.02.2014, 18:10
Wczoraj zaczytalem się w twoich wierszach. Są ładne i zostawiam 5 ;))
- Autor: piotrex00
Dodany: 14.02.2014, 08:38
Dziękuję za komentarze:))))
Pozdrawiam 5
- Autor: marzycielka 1
Dodany: 02.09.2013, 15:26
Pięknie piszesz... Napewno będę do Ciebie zaglądać...
- Autor: jestestwo
Dodany: 02.09.2013, 14:03
Dziękuję za te słowa. Choć sam uważam, że moja poezja nie mieści się w kategoriach poetyckich.
Pozdrawiam :))
- Autor: rafsp69
Dodany: 02.09.2013, 11:20
Pozdrawiam ,zapraszam do mnie. ;)
- Autor: jestestwo
Dodany: 02.09.2013, 07:48
dziękuję i wzajemnie :)) pozdrawiam
- Autor: katarzyna22
Dodany: 18.06.2013, 22:42
Bardzo dobre pisanie.
- Autor: Wino
Dodany: 14.06.2013, 11:27
Klimat twoich wierszy przyciąga.Pozdrawiam.
- Autor: feniks62
Dodany: 14.06.2013, 09:49
fajnie piszesz podobają mi się twoje wiersze
- Autor: katarzyna22
Dodany: 14.06.2013, 07:56
dziękuję :)) pozdrawiam
- Autor: katarzyna22
Dodany: 14.06.2013, 07:54
Pięknie piszesz...pozdrawiam!
- Autor: bezimienna70
Dodany: 12.04.2013, 11:36
Dziś minęło "10 DNI",serduszko bije,moja prośba została wysłuchana.Dziękuję za wsparcie i pozdrawiam gorąco:-)
- Autor: Biedronka72
Dodany: 04.04.2013, 09:07
Dziękuję za dobre słowo.Pozdrawiam
- Autor: Biedronka72
Dodany: 26.03.2013, 07:05
Witam Wojtku,faje masz wiersze. Dziękuję za miły komentarz:))pozdrawiam cieplutko-Ewa
- Autor: Inclusus
Dodany: 25.03.2013, 08:59
dziękuję za odwiedziny i miłe komentarze ja na pewno będę do ciebie zaglądać bo bardzo fajnie piszesz :)
pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: Judyta
Dodany: 10.03.2013, 15:51
Dziękuję za miłe słowa. Nie wiedziałam, że spotka mnie tyle miłych opinii:) staram się uśmiechać lecz przez łzy jest to niezwykle trudne :(
ale staram się ;)
- Autor: wanilia
Dodany: 08.03.2013, 11:28
pozdrówki:)
- Autor: joanna144
Dodany: 08.03.2013, 03:17
:))) dziękuję za komentarze
- Autor: mama80
Dodany: 06.03.2013, 14:53
ja również pozdrawiam, dziękuję za odwiedziny na moim profilu
- Autor: dorota
Dodany: 06.03.2013, 05:15
Wróciłam i dziękuję za Twoje piękne wiersze,masz piękne wrażliwe serce potrafisz wzruszać wierszem :))/5/
- Autor: wiosna
Dodany: 04.03.2013, 19:41
Za uśmiech dziękuję i się rewanżuję :)))
pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: wiosna
Dodany: 04.03.2013, 19:06
DZIĘKUJĘ...ALE KAŻDY KOMENTARZ WIELE ZNACZY....ZWŁASZCZA DLA TAKIEGO LAIKA JAK JA
;)
- Autor: ryba2602
Dodany: 03.03.2013, 17:38
pięknie o sobie napisałeś ....życzę Ci aby tych kropli miłości było więcej....jak najwięcej
pozdrawiam
- Autor: ryba2602
Dodany: 03.03.2013, 13:52
pięknie dziękuję za komentarz....
ten długo oczekiwany deszcze pojawił się szybciej niż myślałam
pozdrawiam
- Autor: ryba2602
Dodany: 03.03.2013, 13:33
ślicznie piszesz
podoba mi się :-)
- Autor: [email protected]
Dodany: 18.02.2013, 14:18
Piękne wiersze , trafiają do serca , pozdrawiam :)
- Autor: kopersia
Dodany: 12.12.2012, 15:46
Dzięki za komentarz ;)
- Autor: Użytkownik usunięty
Dodany: 05.11.2012, 17:40
:) dziekuje
- Autor: miki
Dodany: 02.11.2012, 16:04
Pięknych wierszy u Ciebie bez liku. Twórz nadal tak piękną poezję..
- Autor: evitka
Dodany: 27.09.2012, 07:43
Dzięki za komentarze, twoje wiersze też są bardzo dobre:) pozdrawiam ciepło:)
- Autor: aneczka
Dodany: 21.09.2012, 14:52
Lubie Cię czytać ;3
- Autor: ZagubionaWSzarejRzeczywistosci
Dodany: 19.09.2012, 11:06
Wojtku! Masz niesamowicie wrażliwe serducho! Odkrylam to dzisiaj, studiujac piękną poezję!
Dziekuję za te piękne chwile!
- Autor: Leo53
Dodany: 19.09.2012, 02:36
Dziękuje Ci za komentarze i proszę o opinie dla moich nieprzemyślanych z głowy pisanych wypocin :) Pozdrawiam :)
- Autor: kadoel
Dodany: 02.09.2012, 06:13
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
"ANIOŁ" Ocena: 4.89 (9 głosów)
Pewnie tego nie widzisz
gdy zasypiasz okryta pierzyną
- Autor: WOJTEK444. 765 razy wyświetlony i 6 skomentowany. Dodany: 30.04.2015, 20:10
"ŚWIĄTYNIA" Ocena: 4.71 (7 głosów)
Świątynio miłości
słodki twój zapach
- Autor: WOJTEK444. 721 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 28.04.2015, 09:37
"ŚWIT" Ocena: 4.43 (7 głosów)
Permanentne przebudzenie
orchidea nocy
- Autor: WOJTEK444. 829 razy wyświetlony i 5 skomentowany. Dodany: 16.01.2015, 15:53
"NOC" Ocena: 4.67 (12 głosów)
Wciąż gaśniesz
a tyle jeszcze chłodu
- Autor: WOJTEK444. 885 razy wyświetlony i 10 skomentowany. Dodany: 28.11.2014, 16:51

WOJTEK444
Paula.s.edzia