Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Jacek, szkoda że zniknęły Twoje wiersze :((
- Autor: yna
Dodany: 31.01.2021, 11:52
Witam...Nie wiem czemu napisałeś takie teksty u mnie. Takich słów nie pisałam, skąd więc?
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 29.11.2020, 22:19
Jacek0846 Dlaczego nie masz żadnych wierszy?
- Autor: CCM anonym
Dodany: 29.11.2020, 13:04
Ty go sam zaśmiecasz, miły Jacku. Pozdrawiam Cię, Talencie Pisarski z Czarno-Białym Sercem i życzę zauważenia odcieni szarości i pokochania wszystkich kolorów.
- Autor: mela102
Dodany: 27.11.2020, 13:58
Kiedyś był tutaj portal dla piszących wiersze. Za sprawą paru połetek i kółka samowspierającego się piątedczkami i innymi czwóreczkami stał się śmietnikiem. Do niedowidzenia połetki pożal się Boże
- Autor: jacek0846
Dodany: 27.11.2020, 07:36
Znam tych poetów i też bardzo ich cenię. To nas łączy. Czy to nie piękne, że coś nas łączy? :-) Pozdrawiam europejsko, bo Polska jest w Europie.
- Autor: mela102
Dodany: 26.11.2020, 21:11
Dlatego, Jacku, że nie umiem lepiej pisać , boleję nad tym, że Ty - Prawdziwy Poeta - marnujesz swój talent na wiersze pełne nienawiści do drugiego człowieka. Pozdrawiam Cię europejsko i pacyfistycznie
- Autor: mela102
Dodany: 26.11.2020, 20:20
Przyznam Jacku, ze w jakis sposob mnie fascynujesz. Potrafisz tak trafnie dobierac slowa, rytm i rym. Tylko z trescia sie generalnie nie zgadzam. Dlatego tak zal mi, ze sie taki talent marnuje... Pozdrawiam europejsko i ekologicznie.
- Autor: mela102
Dodany: 23.11.2020, 21:24
Nie zapraszam pod swoje wiersze wszelkiej maści LEWACTWA i chorych na schizofrenię .PO RAZ WTÓRY PISZĘ NIE ZAPRASZAM
- Autor: jacek0846
Dodany: 22.11.2020, 15:09
Użytkownik "jacek0846" jest przestępcą, według art. 190a §1 kodeksu karnego; art. 216 §1 oraz art. 216 §2 kodeksu karnego. Do przyszłych czytelników: Nie pisz nic pod tym co ten człowiek opublikuje, ponieważ będzie Cię stalkował i obrażał, bez względu na to czy Twój komentarz ma pozytywny, czy negatywny charakter; ten użytkownik Ci ubliżał i nie będzie brał odpowiedzialności za swoje zachowanie.
- Autor: Cyriaka
Dodany: 22.11.2020, 10:29
Mam taką radę. Jeśli nie umiesz rozumieć innych osób, to nie osądzaj ich. Życzę rychłej śmierci i wielu chorób... Cóż juz masz jedną, umysłową :)
- Autor: Cyriaka
Dodany: 21.11.2020, 14:14
Co to znaczy „ścirwo“? Znam tylko słowo „ścierwo“. No i ta „szczałba“ – dla mnie to zupełnie nowe słowo. To regionalizm jakiś?
„Sklócają“ przez o z kreską.
Ale oprócz tego cieszę się, że Cię zainspirowałam. Pozdrawiam europejsko i tęczowo
- Autor: mela102
Dodany: 19.11.2020, 14:58
Nie byłam na Twoim profilu, tylko napisałam komentarz pod wierszem. Pozdrawiam serdecznie i kolorowo :-)
- Autor: mela102
Dodany: 18.11.2020, 20:52
Skąd w Tobie tyle nienawiści? Plujesz jadem i wulgaryzmami. Dlaczego? Warto spróbować dyskusji rzeczowej, bez obrażania drugiej osoby. Życzę Ci miłej niedzieli z przepiękną mszą i komunią świętą. Pozdrawiam europejsko i pacyfistycznie :-)
- Autor: mela102
Dodany: 15.11.2020, 11:00
Nie życzysz sobie moich wizyt, a bombardujesz moje wiersze i profil wklejając mi artykuły z internetu i TVP.INFO i ciągle pytasz o brunatną zmianę. Wnioskuję stąd, że chcesz bym się do tego odniosła, co też niniejszym czynię. 9. listopada ucichłeś (dziękuję), a 12 listopada ponownie wklejałeś coś na moim profilu i pod wszystkimi moimi wierszami. To jak to ma być? Ty mi śmiecisz i mnie obrażasz i oczekujesz ode mnie, że tego nie skomentuję? Pozdrawiam Cię ciepło i życzę pięknych kolorowych europejskich snów :-)
P.S. Zgoogluj sobie Krzyżowa Msza Pojednania 1989 r. Tadeusz Mazowiecki i Helmut Kohl. Może skłoni Cię to do refleksji na temat pokoju w Europie.
- Autor: mela102
Dodany: 14.11.2020, 00:20
P.S. do ponizszego posta:
Bardzo szanuje kazdego Polaka, jego kulture, wiare i wartosci. Na jakiej podstawie twierdzisz, ze tak nie jest?
- Autor: mela102
Dodany: 13.11.2020, 19:42
Wcale a wcale nie mam zamiaru nikogo zniszczyc, a juz na pewno nie Ciebie. Masz talent do rymowania. Dobierasz ciekawie slowa, gdy piszesz o sprawach niepolitycznych. Twoje wiersze - nazwijmy je - polityczno-historyczne sa jezykowo zgrabnie napisane, jednakze odbieram je jako pelne nienawisci, przez co przerazaja mnie. Pozwolilam sobie na komentarz na ten temat. Nigdy Ciebie nie obrazilam, zawsze zwracam sie do Ciebie kulturalnie i pokojowo. Chetnie z Toba podyskutuje, jednakze zrobmy to z klasa, jesli pozwolisz, bo nie wiem, co powiedziec, jak mi mowisz, ze nie mam mozgu i ze mnie mamusia nie wyskrobala, ze jestem glupia dziecina, zarzucasz mi brak wyksztalcenia (zapewniam, ze sie mylisz), albo kazesz mi robic absurdalne rzeczy: zabrac macice ze soba. Chcialbys, abym opuscila moja ojczyzne i twierdzisz, ze nikt tu nie bedzie po mnie plakal. Musisz przyznac, ze to dziwny argument. Ja, podobnie jak Ty, tez mam przyjaciol i rodzine i sadze, ze komus tam mogloby byc smutno beze mnie.
Pozdrawiam Cie pacyfistycznie, ekologicznie, teczowo i kobieco.
P.S. Zapewniam, ze nie zniszczylam zadnego pomnika ani kosciola.
- Autor: mela102
Dodany: 13.11.2020, 19:37
Jacku, probuje zglebic, co chcialbys osiagnac obrazajac mnie i zasmiecajac moje wiersze i moj profil.
W ten sposob nie przekonasz mnie do zmiany zdania na temat brunatnienia Polski. Wrecz przeciwnie. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze ci, ktorzy uwazaja sie za "prawdziwych patriotow" i ktorzy sa przeciwni prawom kobiet i mniejszosci (czyli wnioskujac z Twoich wpisow m.in. Ty) sa radykalni i bardzo, ale to bardzo brunatni. Gleboko wierze, ze staniesz sie kiedys tam mniej radykalny. Tego Ci z serca zycze.
A co do przerywania ciazy, to czy moglbys mi wskazac konkretnie moje slowa, w ktorych nawoluje do - jak to nazwales - pieprzenia sie, ale nie rodzenia dzieci? Moze zgoogluj sobie, co to jest ciezkie i nieodwracalne uszkodzenie plodu. Piszesz, ze mimo ze brak mi organow (mozgu), matka mnie nie wyskrobala. Przyznaje, ze poziom tej argumentacji siegnal juz dna, ale odpowiem. Otoz brak mi faktycznie jednego organu. Jest to wyrostek robaczkowy, ktory usunieto mi, jak mialam 13 lat. Mozg posiadam. To, ze mam inne od Twojego zdanie, nie znaczy, ze brak mi mozgu. Po prostu mamy inne poglady. Czyzbys naprawde do tej pory nie zauwazyl, ze kazdy Twoj wpis, czy to na moim profilu, czy pod jakimkolwiek wierszem, nosi znamiona mowy nienawisci? Trudno mi uwierzyc w to, ze nie tli sie w Tobie odrobina dobra. Byc moze nawet jestes calkiem sympatyczny. Usmiechnij sie, namaluj tecze - znak nadziei - a bedzie Ci lzej na duszy.
- Autor: mela102
Dodany: 13.11.2020, 17:45
Dziękuję, Jacku, za informację. Nie bardzo wiem tylko, co mam z nią zrobić? Przeceniasz moje kognitywne możliwości. Doceniam to. Niestety nie jestem w stanie intelektualnie ogarnąć wiadomości ze stacji TVP.INFO.
- Autor: mela102
Dodany: 13.11.2020, 12:27
Dziekuje, Jacku, za komentarz. Jak zwykle rzeczowy. Ciebie rowniez probuje zrozumiec.
Milosc do Ojczyzny to nie wykrzykiwanie hasel (m.in. "smierc wrogom ojczyzny", czy "pedaly do gazu" - to m.in. orzejaw brunatnienia Polski), to pielegnowanie jej (np. poprzez przynajmniej nieniszczenie budynkow i drog) oraz szacunek do jej mieszkancow - Rodakow.
WSZYSTKICH.
- Autor: mela102
Dodany: 12.11.2020, 16:53
"szczalba" - ciekawe slowo. Nawet zabawne na swoj sposob. Nie znalam.
Jacku, zobacz, do jakich argumentow sie posuwasz: zarzucasz mi schizofrenie, ktora znasz pewnie tylko z nazwy i uzywasz tego slowa, chcac mnie obrazic. To nie jest rzeczowy argument w dyskusji. Naprawde wierzysz, ze to, ze mi napiszesz, ze mam sie leczyc, albo ze ktos sie ze mnie smieje, to zmieni to moje zdanie na temat nacjonalizmu, homofobii, ksenofobii i antysemityzmu?
Co do marnowania talentu, to spojrz, jaki to psychologicznie ciekawy fenomen: Ty twierdzisz, ze nic ze mnie nie bedzie, bo wyznaje filozofie milosci do drugiego czlowieka, rowniez do Ciebie, a mnie z kolei szkoda Twojego talentu na tak nienawistne wiersze. Pozdrawiam pacyfistycznie i zycze zdrowia :-). No i spij dobrze, bo juz pozno :-)
- Autor: mela102
Dodany: 09.11.2020, 23:06
Pytasz mnie o brunatną zmianę, ja Ci odpowiadam, a Ty znowu pytasz. Cóż jeszcze chciałbyś usłyszeć/ przeczytać? Nacjonalizm, ksenofobia, homofobia, wypędzanie inaczej myślących i czujących z Kraju, zaprzeczanie ich polskości, czyli to wszystko, co wyraziłeś już niejednokrotnie, akceptowane przez obecną władzę świadczy o tym, że moja i Twoja Ojczyzna brunatneje i brutalnieje. Pozdrawiam Cię europejsko, ciągle wierząc, że polubisz kiedyś kolory, bo one upiększają życie.
- Autor: mela102
Dodany: 09.11.2020, 20:55
Niestety nie znalazłam jeszcze w tym, co wklejasz na mój profil bądź pod moje wiersze, słowa "faszyści". Twierdzisz, że tak nazywam Polaków. Proszę o konkretny cytat z moich wypowiedzi.
A temu, że w Polsce widoczne są trendy nacjonalistyczne, ksenofobiczne i homofobiczne, chyba nie zaprzeczyszcz. Wiele Twoich wypowiedzi jest tego przykładem.
Każesz mi się wynosić z Polski (pytanie, czy masz w ogóle takie kompetencje,, żeby skazać kogoś na banicję) do mojej ojczyzny. Otóż, to Polska jest moją ojczyzną. Demokratyczna, europejska, szanująca wszystkich obywateli bez względu na religię, pochodzenie, orientację seksualną Polska.
Nakręcasz się i źle interpretujesz moje słowa. Lepiej zastanów się nad tym, co wypisujesz i może na chłodno inaczej na to spojrzysz.
Bardzo szkoda Twojego talentu na nienawistne wiersze.
A co do sposobu, w jaki się do mnie zwracasz, to muszę Ci powiedzieć, że coraz bardziej mnie rozbawiasz: każesz mi macicę ze sobą zabrać, nazywasz mnie dzieciną albo sierotką Marysią. Sam chyba musisz przyznać, że to niezbyt dojrzały poziom dyskusji?
Pozdrawiam Cię europejsko :-)
- Autor: mela102
Dodany: 08.11.2020, 23:28
Prosze o konkretny cytat z moich wypowiedzi, gdzie nazwalam Polakow faszystami.
P.S. Do ktorego kraju mnie wyganiasz? Ktory uznajesz za moja ojczyzne? Przepraszam, stracilam orientacje.
Co do mojej macicy, ktora kazesz mi zabrac ze soba, to doprawdy nie widze innego wyjscia, jak wziac ja zawsze i wszedzie tam, gdzie jade, gdyz nosze ja wewnatrz. To taki organ kobiecy, ktory kobiety maja w srodku. Uczy sie o tym na biologii, nie wspomne juz o edukacji seksualnej.
Pozdrawiam teczowo. :-)
- Autor: mela102
Dodany: 07.11.2020, 16:59
Czy mógłbyś mi konkretnie wskazać miejsce i zacytować, w którym miejscu nazwałam Polaków "faszystami". A co du brunatnej zmiany, to rzeczywistość polska jaka jest, każdy widzi. Pozdrawiam kolorowo.
- Autor: mela102
Dodany: 07.11.2020, 09:27
* swoja zlosc
* buduje
- Autor: mela102
Dodany: 06.11.2020, 09:32
W odpowiedzi na Twoje wulgarne i pelne nienawisci komentarze pod moimi wierszami i na moim profilu, informuje, ze mimo ze mam bardzo liberalne poglady, nie popieram niszczenia kosciolow, pomnikow itp. Zadnych. Twoja nagonka na myslacych inaczej jest straszna. Nie kryjesz sie z Twoim antysemityzmen, co jest w obliczu znanego z historii Holocaustu przerazajace. I bardzo, bardzo smutne, ze akurat Polak wypowiada sie w ten sposob. Wpedzasz sie w swoija zlosc, fanatycznie broniac Tobie tylko znanych wartosci. Ludzie sa rozni, Jacku, bardzo rozni, stworzeni przez to samo zrodlo (Boga?) i kazdy, naprawde kazdy ma prawo do zycia tak, jak chce. Nienawisc rujnuje, zgoda budoje. Zakop wojenne topory i pokochaj. Wszystkich. Pozdrawiam
- Autor: mela102
Dodany: 06.11.2020, 09:31
Panie Jacku. Publikując wiersze na tym portalu, zgadza się Pan na to, że będą czytane i komentowane przez każdą osobę, która ma na to ochotę. Nie może mi Pan zatem zakazać bywania na Pana profilu. Przeczytałam narazie jeden wiersz i nie miałam zamiaru czytać więcej, bo nie zgadzam się z Pana poglądami. Ale po Pana wpisie u mnie postanowiłam przeczytać i skomentować WSZYSTKIE Pana wiersze.
Serdecznie pozdrawiam, życząc zdrowia i spokoju:)
- Autor: odNowa
Dodany: 03.11.2020, 10:19
Panie Jacku - Dam się nie obraża. Jako światły człowiek, powinien Pan to wiedzieć... A może po prostu jako człowiek? Chyba, że ... (powiem Panu na ucho)
- Autor: Ancik
Dodany: 21.10.2020, 22:09
Jacula, zdradzę Ci, że nawet Cię polubiłam, bo tak czułe się do mnie zwracasz. Pozdrawiam Cię serdecznie, europejsko, ekologicznie, kolorowo i pacyfistycznie :-)
- Autor: mela102
Dodany: 15.10.2020, 20:32
Guten Morgen. Herr Jacek, was ist das für ein beschämendes Verhalten? :)))
- Autor: depeszm
Dodany: 15.10.2020, 14:49
Jacula, zapewniam Cie, ze mam tylko jeden profil, ktory mi juz tak zasmieciles, ze faktycznie zastanawialam sie nad zalozeniem nowego, ale jeszcze tego nie zrobilam. Jak to zrobie, na pewno mnie rozpoznasz.
Odnosisz sie do mnie nieuprzejmie i probujesz mnie obrazic, ale jeszcze Ci sie to nie udalo. Nic za to nie mozesz, ze takie emocje Toba targaja. Wybaczam Ci to. Myslísz, ze musisz przede mna bronic Polski, a nie musisz, bo ja Polske kocham i to bardzo. I dlatego wlasnie boleje nad tym, co wyprawiaja politycy tzw. dobrej zmiany oraz ci, ktorzy uwazaja tylko siebie za "prawdziwych patriotow". Zycze Ci zdrowia.
- Autor: mela102
Dodany: 15.10.2020, 12:11
Co to jest honor, Jacula?
- Autor: mela102
Dodany: 14.10.2020, 12:51
Ciekawa jestem, Jacku, jak myslisz, ile ja mam lat... Zwracasz sie do mnie per "dziecko", "dziecino" (domyslam sie, ze nie chcesz sie zwrocic do mnie czule), wysylasz mnie do szkol i ksiazek. Jaka szkola bylaby wedlug Ciebie dla mnie najlepsza? Dziekuje za rade i sciskam Cie, moj drogi.
- Autor: mela102
Dodany: 14.10.2020, 11:57
Jacula, Polska wplaca potezne sumy do kasy UE, a jeszcze potezniejsze od niej dostaje.
Ale o nawet nie tylko o kase tu chodzi. Unia jest gwarancja pokoju w Europie, a to wartosc najwyzsza. Jestes w stosunku do mnie niestety wulgarny i nieuprzejmy, ale musze Ci jednak podziekowac: jestes mianowicie natchnieniem wielu moich wierszy.
Uwazam, ze fajnie rymujesz (masz tylko problemy z interpunkcja i niekiedy z ortografia), ale Twoje polityczne teksty sa wulgarne i obrazliwe. Masz prawo do swojego zdania na te tematy, szanuje je, ale Twoje teksty nosza znamiona mowy nienawisci.
Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze zdrowia na ciele i duchu :-)
- Autor: mela102
Dodany: 14.10.2020, 11:51
Jacku, piszesz do mnie: "szlifuj swoją poezję, bo na razie jest cieniutka", a moj wierszyk o Mamie bardzo Ci sie podobal. :-) Uwazam, ze i Ty niekiedy fajnie piszesz :-) Pozdrawiam kolorowo.
- Autor: mela102
Dodany: 30.09.2020, 16:23
Pierwsze szesc zwrotek Twojego wiersza "moje podroze" opisuje swietnie tamte czasy i uczcucia owczesnych ludzi przekraczajacych granice. Za to 5.
Siodma zwrotka sie nie zgadza z rzeczywistoscia. W czasach, o ktorych piszesz, Niemcy nie mordowali juz ludzi. Wrecz przeciwnie: rozprawiali sie z wlasna historia i dawali azyl m.in. Polakom, ktorzy musieli uciekac z Kraju z powodow politycznych. Oprocz tego wielu ludzi (m.in. Ty) jezdzilo tam do pracy albo na handel. Nazywanie Nimcow lat 70/ 80-tych "zbrodnicza nacja" i "mordercami" jest niesprawiedliwe. Bezsprzecznie za to Niemcy lat trzydziestych poszli za Hitlerem i niechec Polakow do nich byla w pelni zrozumiala. Dzis wazne jest budowac mosty a nie je palic. Za mowe nienawisci w siodmej zwrotce daje Ci 1. Srednia to 3. Nie daje gwiazdeczek, zeby nie psuc Ci punktacji. Moze wejdziesz jeszcze na TOP 10. Pozdrawiam kolorowo.
- Autor: mela102
Dodany: 30.09.2020, 12:09
Pozdrawiam Cie Jacku.:-)
Dziekuje za doskonale przekazana lekcje historii pod moim wierszem, za komplement co do mojego wieku, wartosci mnie jako czlowieka i poziomu mojego wiersza.
Wlasnie dlatego, ze bylo tak, jak to opisujesz pod moim wierszem, wazne jest, abysmy teraz pozegnali sie z nienawiscia i w innym narodzie dostrzegli ludzi a nie wrogow. Nie jest to latwe, zwlaszcza po tym, co bylo, ale trzeba budowac mosty, a nie je palic.
Co do brunatnej zmiany, coz Polska - moja ukochana ojczyzna, ktora tyle wycierpiala - kroczy ta sama droga, ktora kroczyly Niemcy w latach trzydziestych ubieglego wieku. Z uporem maniaka kopiujemy ich bledy i tylko mam nadzieje, ze nie skonczy sie to tak, jak wtedy…
- Autor: mela102
Dodany: 30.09.2020, 08:33
Tekst pełen inwektyw i szyderczy. Nigdy więcej ZNAFCO.
- Autor: 491203u
Dodany: 29.09.2020, 22:57
Oddaje Ci Twój wpis na moim profilu. Nie był podpisany. Udawał mój.
- Autor: 491203u
Dodany: 29.09.2020, 22:54
Dodany: 27 minut temu
Ileż razy tobie trzeba powtarzać że nie życzę sobie i nie ja jeden z grupy tutaj piszących byś nie odwiedzał nie pisał głupkowatych komentarzy wielkiego ZNAFCY. WSZĘDZIE WSZCZYNASZ BURDY, zaczepki masz w geny wpisane. Nie jesteś humanistą więc kuj konie, albo gnój wyrzucaj, pewnie będzie to tobie lepiej szło niż to komentowanie i pisanie.Poszukiwanie wrogów jest chorobą i nazywa się schizofrenia . Może lekarz coś tobie poradzi.Jeszcze raz powtarzam jak MANTRĘ, nie życzę sobie twoich odwiedzin , masz swoich wymuszonych wielbicieli tym się ciesz Doniedowidzenia
- Autor: 491203u
Dodany: 29.09.2020, 22:52
Dodany: 27 minut temu
Ileż razy tobie trzeba powtarzać że nie życzę sobie i nie ja jeden z grupy tutaj piszących byś nie odwiedzał nie pisał głupkowatych komentarzy wielkiego ZNAFCY. WSZĘDZIE WSZCZYNASZ BURDY, zaczepki masz w geny wpisane. Nie jesteś humanistą więc kuj konie, albo gnój wyrzucaj, pewnie będzie to tobie lepiej szło niż to komentowanie i pisanie.Poszukiwanie wrogów jest chorobą i nazywa się schizofrenia . Może lekarz coś tobie poradzi.Jeszcze raz powtarzam jak MANTRĘ, nie życzę sobie twoich odwiedzin , masz swoich wymuszonych wielbicieli tym się ciesz Doniedowidzenia
- Autor: 491203u
Dodany: 29.09.2020, 22:52
Dodany: 27 minut temu
Ileż razy tobie trzeba powtarzać że nie życzę sobie i nie ja jeden z grupy tutaj piszących byś nie odwiedzał nie pisał głupkowatych komentarzy wielkiego ZNAFCY. WSZĘDZIE WSZCZYNASZ BURDY, zaczepki masz w geny wpisane. Nie jesteś humanistą więc kuj konie, albo gnój wyrzucaj, pewnie będzie to tobie lepiej szło niż to komentowanie i pisanie.Poszukiwanie wrogów jest chorobą i nazywa się schizofrenia . Może lekarz coś tobie poradzi.Jeszcze raz powtarzam jak MANTRĘ, nie życzę sobie twoich odwiedzin , masz swoich wymuszonych wielbicieli tym się ciesz Doniedowidzenia
- Autor: 491203u
Dodany: 29.09.2020, 22:52
Niestety to ja Twoich sobie nie życzę. Do widzenia ale w wierszach a nie na moim profilu
- Autor: 491203u
Dodany: 29.09.2020, 22:29
Pozwól że nie będę się powtarzać. Twoja nienawiść do ludzi tutaj na portalu mnie zadziwia naprawdę. Ani miejsce ani czas. Czytałam kilka razy Twój wiersz.... mieszasz różne kwestie.... A teraz jeszcze wtrąciłeś wątek Rotmistrza Pileckiego. Nikt nie kwestionuje przecież zbrodni komunistycznych ale takiej nienawiści nie widziałam nawet u Rodziny Rotmistrza którą miałam /nie miałem /zaszczyt poznać nieomal osobiście.W mojej Rodzinie też ponieśliśmy straty a Dziad walczył w wojnie 1920r ale nigdy by nie napisali tak jak Ty.....
Czytam... nie musisz mnie zachęcać do czytania ale i znam historię z autopsji z sagi rodzinnej co jest mi szczególnie bliskie choć i straszne/więzień obozu w Stutthofie/ Pozdrawiam i zakończmy tę bezsensowną dyskusję.
PS
A słodzenia na temat wierszy się nie domagam bo zdaję sobie sprawę z ich ułomności. Mam wykształcenie techniczne i rzeczywiście daleko mi do humanistów.....
Pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: 491203u
Dodany: 29.09.2020, 20:44
na jakiego....
- Autor: 491203u
Dodany: 29.08.2020, 17:10
Nie jesteś taki miły za jakiego próbujesz się lansować i nie
Życzę sobie impertynencji pod moim adresem. Nie zaczynaj
bo i tak przegrasz sam ze sobą..... Dziecinada.Raczej siebie nazywaj Dzidziusiem. Kultura 0!
- Autor: 491203u
Dodany: 29.08.2020, 16:06
Dziękuję wszystkim za odwiedziny ciepłe oceny
- Autor: jacek0846
Dodany: 26.03.2020, 17:54
Są dwa rodzaje ludzi. Szkoda mi czasu na ludzi, którzy twierdzą, że Kopernik to też była kobietą. Jeśli rodzaju żeńskiego w pisowni nie odróżniasz to już nic na to nie poradzę i nie mam zamiaru dawać ci lekcji.
- Autor: witek
Dodany: 25.03.2020, 22:12
Twoja argumentacja jest do kitu. jeśli tak twierdzisz to przeczytaj swój wiersz uważnie i ze zrozumieniem. I nie ma co się obruszać, bo pomyślę, że nie wiesz o czym piszesz!!!
- Autor: witek
Dodany: 25.03.2020, 18:24
Jacku, Twoje wiersze to cudeńka liryczne!!
Ich poetyzm uwypukla dodatkowo melodyjność strofy safickiej.
Serdeczne pozdrówko dla Maestro :)
- Autor: acha
Dodany: 22.10.2019, 15:16
pozdrawiam i piątkę zostawiam:)
- Autor: asper
Dodany: 02.07.2017, 11:18
Witam, bardzo mi się podobają Twoje wiersze,które przeczytałam z przyjemnością, pozdrawiam i piątkę za całość zostawiam :)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 01.05.2017, 20:03
Każda pora roku jest piękna: ))
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 25.02.2017, 07:19
Pozdrawiam cieplutko...
- Autor: jestestwo
Dodany: 06.10.2016, 02:23
I taka jest prawda..a ona mi się podoba..
Pozdrawiam najserdeczniej..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 06.06.2016, 05:28
fraszka na deser
bardzo wyborna
Jacek przyrządza
rzecz to bezsporna
- Autor: Szuiram
Dodany: 15.04.2016, 09:58
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka . Czas przemyśleń i wzruszeń .
Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha i pokrzepienia serca
- Autor: jestestwo
Dodany: 26.03.2016, 06:14
Pozdrawiam...
- Autor: jestestwo
Dodany: 23.03.2016, 09:33
Ładne wiersze piszesz..:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 26.02.2016, 05:33
Dziękuję serdecznie za miłe odwiedzinki i za podpowiedź:)Pozdrawiam serdecznie
- Autor: Haneczka
Dodany: 24.02.2016, 11:07
Ten ostatni wiersz taki prawdziwy i okrutny....
Pozdrawiam serdecznie..!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 31.01.2016, 08:49
Fajny wiersz..Życzę spełnienia..
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.01.2016, 09:36
Dzień dobry, to ja ta od afer, kozioł ofiarny. Jak chcesz, to przyjmij radę, jak nie to ok. Piszesz w tym ostatnim wierszu o oczywistościach, jak chcesz to robić jako poeta musisz to troszkę zawoalować. Poza tym w wersie nie powinno być dwóch zdań. Zamiast kropki, możesz postawić spójnik, ciągniesz tą samą tematykę. To tyle. Pozdrawiam Anja.
- Autor: apinianska
Dodany: 23.10.2015, 04:36
Świetny wiersz.Ojczyzna to świętość..Pozdrawiam serdecznie
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 08.09.2015, 23:30
5/Podoba mi się takie marzenie bo ja też lubię fruwać.Pozdrawiam serdecznie:)))
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 31.07.2015, 01:59
Świątecznym jajkiem nowego życia
dzielę się z wami drodzy poeci
niechaj czas Jezusowego obycia
gronem rodzinnym miłością wznieci
obdarzy łaską spełnionych marzeń
błogosławi ambitne przyszłości plany
męczeńską drogą ku świata wydarzeń
jedności serc utworzy klany
święconą wodą mokrego dyngusa
zmyje wszelkie przewinień zmazy
grzechu daleka umilknie pokusa
męczeńską ofiarą broniąc od skazy
maślanym barankiem zbawczej pamiątki
wędzoną kiełbasą pańskiego stołu
palmowej niedzieli zielone świątki
drogą krzyżową przemierzmy społu
oddanych sług boskiej ofierze
Biały Płomień radości wam życzy
niechaj przy Wielkanocnej mierze
wena pragnieniem duszy krzyczy.
- Autor: Biały Płomień
Dodany: 04.04.2015, 06:25
^***^
- Autor: Biała Woalka
Dodany: 03.02.2015, 10:34
Moje znalezisko.
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,17016393,_Nogi_sie_pode_mna_ugiely___Noz_sprzed_100_tysiecy.html
- Autor: jacek0846
Dodany: 04.01.2015, 04:40
Gratuluje dwusetki i zycze wielu wspanialych wierszy,
wszelkich spelnien w Nowym Roku
- Autor: bukmar
Dodany: 30.12.2014, 11:00
Zostawiam 5 za świetną twórczość :)
- Autor: Careless Whisper
Dodany: 05.10.2014, 01:01
otuchy dodają Twoje słowa, dzięki:)
- Autor: yna
Dodany: 11.08.2014, 02:42
To taki żart był,pewnie głupi
sorry ..pozdrawiam :))
- Autor: ddt
Dodany: 10.08.2014, 03:54
Wiersze pełne uroku o każdej porze roku :))
- Autor: yna
Dodany: 10.08.2014, 02:40
Dziękuję za odwiedziny. Dobrze Pan zrozumiał. Pozdrawiam - Barbara
- Autor: barbara211
Dodany: 09.08.2014, 14:47
==5
- Autor: yna
Dodany: 07.08.2014, 06:43
Cieszę się, że czytasz moje wiersze :)) Pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 01.08.2014, 07:25
Ja również dziękuję, natchnienia życzę i pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 01.08.2014, 05:52
Bardzo fajne wiersze :) Podobają mi się :) Będę tu zaglądać :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 28.07.2014, 04:47
Spodobały mi się Twoje wiersze, będę tutaj zaglądać :) Zostawiam 5.
- Autor: Wakinka
Dodany: 27.07.2014, 10:34
Pozdrawiam...
- Autor: jestestwo
Dodany: 28.05.2014, 12:50
Miło było poczytać
wiersze bardzo ładne :-)
A , co najważniejsze, że nie są
monotematyczne :-)
Super , pozdrawiam .
- Autor: JOLKALA
Dodany: 04.05.2014, 01:18
Między wierzeniami może być ukryty najwyżej sens.
Między słowami jest miejsce na coś więcej - na myśl
Pozdrawiam
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.01.2014, 14:42
Miło spędzić tu chwile na dobrej lekturze... Pozdrawiam.
- Autor: jestestwo
Dodany: 21.02.2013, 10:39
Dziękuję za miłą ocenę mojej twórczości.Jest to dla mnie największa nagroda.Niżej przesyłam link do wiersza ,,Leśna Cisza''Pozdrawiam czytających i proszę o oceny wszystkich wierszy.Jacek
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121101/POWIAT0110/121109905
- Autor: jacek0846
Dodany: 05.11.2012, 03:21
Super i popieram evitke,jesteś hmm ciekawym Poeta:)
- Autor: Aramena12
Dodany: 13.10.2012, 07:24
Piszesz wspaniale. Każdy wiersz jest diamencikiem.
Poezja, po prostu poezja w Tobie jest :)
- Autor: evitka
Dodany: 27.08.2012, 16:14
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Jacek, szkoda że zniknęły Twoje wiersze :(( Autor: yna ZgłośDodany: 31.01.2021, 11:52 Witam...Nie wiem czemu napisałeś takie teksty u mnie. Takich słów nie pisałam, skąd więc? Autor: lucja.haluch ZgłośDodany: 29.11.2020, 22:19 Jacek0846 Dl Ocena: 0.00 (0 głosów)
Jacek, szkoda że zniknęły Twoje wiersze :((
- Autor: jacek0846. 209 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 11.03.2022, 13:40

Paula.s.edzia