witek
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: w---kNazwisko:
- Wiek: --l.Miejscowość: Wrocław
- Płeć: MężczyznaGadu-Gadu:
- Z nami od: 2014-06-12 08:33:53 Dodał wierszy: 292
-
O sobie:
Bez imienia i bez twarzy
Bez dorobku i bez słowa.
Brak konturów i wyrazu.
Za to wszystko winić trzeba
Pióro szare bez inkaustu
Pisanie wierszy to tylko przerywnik życia... Tu można tworzyć i formować... od nowa samego siebie.
Kim jestem? -sobą
Co robię? -Jestem redaktorem naczelnym w gazecie lokalnej na dolnym śląsku
Czy potrafię pisać wiersze? -Nie - NIe - NIE
http://nowinkiolesnickie.pl/ - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Pozdrawiam :)
- Autor: kocham ciebie
Dodany: 01.04.2020, 09:47
Szkoda światła dla ciebie Nie żegnam, nie pozdrawiam, nie zapraszam
- Autor: jacek0846
Dodany: 26.03.2020, 07:39
Istny geniusz z ciebie - W zwrotce rodzaj męski, żeński i gówniany. Napisz na końcu WSZYSCY i nie będzie sporu.
- Autor: witek
Dodany: 25.03.2020, 22:27
Boże co ty wypisujesz chłopie, przeczytaj jeszcze raz tą strofkę specjalnie tutaj Tobie wkleiłem. I wróble się trwożą i bocian się trwoży i sąsiadki też się trwożą. Czytaj geniuszu ze zrozumieniem , gdy chcesz kogoś odsyłać, no wiesz gdzie , ty masz jeszcze wrócić!!!!
- Autor: jacek0846
Dodany: 25.03.2020, 20:52
Rozumiem, że nie lubisz krytyki, a szkoda, bo wiersz ciekawy. - Sąsiadki - Każdy - jeśli tego nie rozumiesz to czas wrócić... Wiesz gdzie...!!!
- Autor: witek
Dodany: 25.03.2020, 18:40
,,Nie słychać w wiosce wróbli jazgotu.
Bociek swój powrót w czasie odłożył.
Znikły sąsiadki z ławek spod płotu.
Każdy o swoje zdrowie się trwoży.''
Najpierw dziękuję za odwiedziny, za ocenę i krytykę.
Ale wpierw przeczytaj ze zrozumieniem. Tam mowa i o wróblach i o bocianie i o sąsiadkach, a wszyscy się trwożą o swoje zdrowie. Pozdrawiam cieplutko.
Znikły sąsiadki z ławek spod płotu.- forma znikły spod płotu , a to oznacza się się boją...
Każda o swoje zdrowie się troszczy.
piszesz o kobietach - więc nie może być "Każdy"
Autor: witek Zgłoś
- Autor: jacek0846
Dodany: 25.03.2020, 18:03
Dziękuję za miłe słowa :) zostawiam piąteczkę i niech się wiedzie!
- Autor: Aleksandra1994
Dodany: 04.09.2018, 17:00
Przerabiam czasami stare...
- Autor: witek
Dodany: 11.10.2017, 18:31
Hmmm... Znajome jakieś Twoje wiersze...
- Autor: Rafdab
Dodany: 11.10.2017, 18:05
Pozdrawiam W. i wspaniałego weekendu życzę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 02.09.2017, 07:30
i ja Cię ;) pozdr:))
- Autor: polianna
Dodany: 01.09.2017, 17:48
Dzięki Witku za odwiedziny..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 22.08.2017, 19:49
DZIĘKUJĘ I 5 ZA TWÓRCZOŚĆ
- Autor: midźka
Dodany: 12.08.2017, 18:17
Bardzo dziękuję. Przyjemnie na sercu :)
- Autor: wiola115
Dodany: 09.08.2017, 18:47
Bardzo dziękuję Witku i serdecznie pozdrawiam :)
- Autor: BARBARA1203
Dodany: 09.08.2017, 17:55
dziękuję Ci bardzo Witku, pozdrawiam miło :)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 24.07.2017, 18:55
pozdrawiam:)
- Autor: asper
Dodany: 18.07.2017, 06:03
dziękuje ja za tego gniota nawet 1 sobie nie dałem
A to 1 i to z +.
Cieszę sie , ze piszemy na podobnym poziomie.
- Autor: Karol P
Dodany: 07.06.2017, 19:57
Zaszczycony wizytą pozdrawiam
A do profilu 5-ę zostawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 25.04.2017, 15:20
Leci do Ciebie aniołek mały ma w
kieszoneczce opłatek biały i na
Twym stole go położy i ode
mnie życzenia Ci złoży.
życząc WESOŁYCH ŚWIĄT .:):)
- Autor: tancerka78
Dodany: 25.12.2016, 07:58
WESOŁYCH ŚWIĄT :)
- Autor: Miraż
Dodany: 23.12.2016, 18:38
radosnych Świąt w miłości i wierze.
- Autor: kubakubowicz
Dodany: 22.12.2016, 18:46
a ja tak skromnie...Wesołych świąt :)))))
- Autor: polianna
Dodany: 22.12.2016, 08:54
Dziękuję za wpisy ...pozdrawiam :*)
- Autor: tancerka78
Dodany: 03.12.2016, 14:10
Ładny wierszyk.
Miłego weekendu!
- Autor: krysta
Dodany: 03.12.2016, 11:02
wirtualnie... Wszędzie!
- Autor: witek
Dodany: 24.10.2016, 02:02
A Gdzie tą kawę wypijemy ?
- Autor: Kesi
Dodany: 21.10.2016, 02:06
Dziękuję
- Autor: Miraż
Dodany: 21.10.2016, 01:41
Dziękuję za odwiedzinki i komentarz :) pozdrawiam
- Autor: Izabella
Dodany: 20.10.2016, 06:55
Dziękuję za odwiedziny.. Pozdrawiam serdecznie... Dagmara.
- Autor: carmen11051979
Dodany: 20.10.2016, 00:19
Dzięki i pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 13.09.2016, 09:15
Dziękuję za odwiedzinki i komentarz:)
Pozdrawiam :)
- Autor: Izabella
Dodany: 12.09.2016, 12:11
dziękuję za pozdrowienia i komentarze
- Autor: witek
Dodany: 07.09.2016, 18:48
Pozdrawiam
- Autor: Miraż
Dodany: 07.09.2016, 15:09
Pozdrawiam
- Autor: zuzia
Dodany: 09.08.2016, 04:41
Dzięki i pozdro serdeczne..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 02.08.2016, 17:35
dziękuję za komentarz i pozdrawiam miło :)))
- Autor: ela_zwolinska
Dodany: 28.07.2016, 14:26
Piękna jest noc, gdy gwiazdy nie świecą
Gdy oczy w ciemnościach niczego nie widzą
Gdy rękę przed siebie wyciągasz w czerń pustą...
- Autor: Szuiram
Dodany: 27.07.2016, 09:44
ja już u ciebie też myszkowałam:)pozdr:)))))
- Autor: polianna
Dodany: 26.06.2016, 15:51
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 26.06.2016, 11:23
twoje zdrowie:) a co:)
- Autor: polianna
Dodany: 24.06.2016, 10:54
no ttutaj mnie jeszcze nie było:) 5 za wielkie serduszko:)
- Autor: polianna
Dodany: 19.06.2016, 17:39
Ciesze sie,ze sie spodobalo.
Dziekuje i rowniez serdecznie pozdrawiam.
- Autor: krysta
Dodany: 14.06.2016, 15:15
Dziękować za odwiedziny :))
- Autor: hogatka
Dodany: 11.06.2016, 01:48
Dziękuję za odwiedziny pod wierszem..
Pozdrawiam serdecznie..:))
- Autor: jbw-u
Dodany: 10.06.2016, 11:58
podziękowali.....:)
- Autor: polianna
Dodany: 23.05.2016, 07:18
Dziękuję za komentarz.
Trafny
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 26.10.2015, 16:30
Dziękuje za komentarz:-)
- Autor: mac790
Dodany: 22.10.2015, 14:03
Dziękuję za odwiedziny i komentarze.Serdecznie pozdrawiam.:)
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 22.10.2015, 08:58
Miły Twój wpis na moim profilu,dzięki :)
pozdrawiam również :)
- Autor: farfalla
Dodany: 22.10.2015, 03:10
Dziękuję Witku!! Pozdrówko!!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 21.10.2015, 08:29
Dziękuję za komentarze.Lubię Twoje wiersze.
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 20.10.2015, 19:45
dzięki za miłe pocieszające słowa. Wszystkich was serdecznie pozdrawiam i dziękuję że mogę czytać wasze wiersze
- Autor: witek
Dodany: 20.10.2015, 14:21
Dziękuję za wszystko nawet za te polityczne twoje wiersze. Miło że jesteś i bądź nam tu.... Jeszcze raz pozdrawiam, miłego dnia i pisz bo dobrze to robisz... 5! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 20.10.2015, 07:48
Poproszę o pilną rozmowę.Koniecznie.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 14.10.2015, 18:43
Dzięki :-),też 5
- Autor: zbynio518
Dodany: 14.09.2015, 03:59
O! Znowu ja. Dziękuję za komentarz wierszem..oszołomił.
Tak piszesz żę można stracić głowę..Muszę uważać gorący uwodzicielu.Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 04.09.2015, 01:41
Miałam ochotę ostrzec jako kobieta, bo nie dasz rady jak dopadnie wiecej jak jedna, ale ostrzeżenie już dostałes od mężczyzny, który pewno wie co mówi. Rozbrykałes sie w te upały. A mówia mierz siły na zamiary.Pozdrawiam ozięble, zeby ostudzić.Może lody?
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 29.08.2015, 10:02
he he.. Witek, niebawem znajdziesz się w opałach - jak ,,cudowne istoty,, dopadną Ciebie;))
- Autor: scribble
Dodany: 29.08.2015, 09:09
Dziękuję za wpis na profilu.Wiersze Twoje dobrze się czyta.Pozdrawiam i o więcej proszę.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.08.2015, 08:27
Witaj !Sąsiedzie, piszesz tak że aż zatyka i komentarze nie wychodzą jak trzeba.Pozdrawiam serdecznie!
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 16.07.2015, 06:17
jak ja tutaj dawno nie byłam... pozdrawiam i obiecuję, że nadrobię zaległości :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 23.05.2015, 14:31
WESOŁYCH ŚWIĄT :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 23.12.2014, 11:44
świetny komentarz
- Autor: witek
Dodany: 03.12.2014, 16:54
Dalej pierdolcu zakłamany o tysiącu maskach czarujesz klakierów?
- Autor: Stracony za życia...
Dodany: 28.09.2014, 14:30
Dziękuję i przesyłam buziaki :)
- Autor: ines-b
Dodany: 22.09.2014, 01:01
dzięki ..
mnie ..wierszoklecie :)
jak kiedyś mi się uda.. napiszę ..
to nazwę..wiersz.. :)) w tytule:))
patrzę ..widzę jak się Pan rozwija..
obserwuję..
czytam..
- Autor: ddt
Dodany: 20.09.2014, 09:33
zachwycona Twoimi wierszami, często widzę je na Top10, gratuluję najwyższych ocen:)5
- Autor: yna
Dodany: 20.09.2014, 09:10
Dzięki za komentarze i oceny:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 20.09.2014, 08:35
Dziękuje za odwiedziny :)
- Autor: Piciu
Dodany: 05.09.2014, 14:42
zapraszam pod wiersz-odp
- Autor: joanna144
Dodany: 05.09.2014, 05:41
Otwierasz się na życie w twich wierszach i rozmawiasz z nim na każdy temat - lubię je czytać. :)5
- Autor: polana
Dodany: 02.09.2014, 01:16
staram się pisać o wszystkim od satyry po rozpacz - pozdrawiam ciesze się, ze moje wiersze ( jesli mozna je tak nazwać) Ci sie podobaja
- Autor: witek
Dodany: 31.08.2014, 05:16
Poznaję Twoją twórczość stopniowo, intrygujesz swoimi przemyśleniami )))
- Autor: scribble
Dodany: 31.08.2014, 04:38
nie ma za co - pozdrawiam wszystkich
- Autor: witek
Dodany: 29.08.2014, 04:58
Dziękuję bardzo za komentarze pod wierszami :) Pozdrawiam! :-)
- Autor: Careless Whisper
Dodany: 24.08.2014, 11:57
dobrego dnia życzę)))
- Autor: scribble
Dodany: 23.08.2014, 05:01
Kilka Twoich wiersz znam i gwiazdki wrzucam)))*****
(odwzajemniać nie trzeba, bo nie o to chodzi) Pozdrawiam.
- Autor: scribble
Dodany: 22.08.2014, 10:10
Dziękuję za 5 i odwzajemniam się dobrą ocenką ;)
- Autor: Samotny ptak na czarnym niebie
Dodany: 21.08.2014, 12:28
Ja też pozdrawiam - z podziękowaniami :)
- Autor: polana
Dodany: 18.08.2014, 14:24
Pozdrowionka od Niewidzialnej :D
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 17.08.2014, 08:17
Dziękuję i vice versa 5:)
- Autor: elle
Dodany: 17.08.2014, 07:31
Dziękuję i cieszę sie! :)
- Autor: polana
Dodany: 14.08.2014, 01:22
Dziękuję :)
Pozdrawiam :))
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 12.08.2014, 11:04
5
- Autor: cieńwśródpoezji
Dodany: 12.08.2014, 09:22
pierniczenie czy pieprzenie ci chodzi violet? ;)
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 09.08.2014, 08:51
rany ... ludzie ogarnijcie się. spotkajcie się gdzieś i albo dajcie sobie po ryju albo idźcie na piwo a nie takie pierniczenie.
- Autor: violet
Dodany: 03.08.2014, 06:22
Fajny chłopak tylko trochę się pogubił - dziękuję za odwiedziny i komentarz
- Autor: witek
Dodany: 02.08.2014, 23:57
Witku, tłoczno u Ciebie,,, jakieś monologi widzę:)) wiersze ciekawe!
- Autor: Nikola1954
Dodany: 02.08.2014, 15:27
chyba lepsza masturbacja niż latawictwo? - schodząc na ten trudny temat już ... mnie chorób się przenosi moim zdaniem - nie tylko wenerycznych ale i duchowych
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 02.08.2014, 02:54
zawsze powtarzam że jestem zerem a onanizować się wypada dla higieny chociażby gdy nie dane komuś było znaleźć połowicę ;)
przed wierszami się onanizuję? O.o ... a co podglądasz mnie?;)
nieładnie ;)
peace
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 02.08.2014, 02:53
dzięki za słuszne uwagi
na prawde je doceniam
peace
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 02.08.2014, 02:51
ale ty dużo piszesz
troll internetowy - wściekła maszynistka ;D
peace
- Autor: LIBERATE-TE-EX-INFERIS
Dodany: 29.07.2014, 15:22
tak jest - nawet w pięciu - to i tak o wiele wiele ... wiele mniej niż ty : *
*zacząć wypisywać wszystko?
peace
- Autor: LIBERATE-TE-EX-INFERIS
Dodany: 29.07.2014, 15:21
Bardzo dziękuję i zapraszam! Również 5 la Ciebie :)
- Autor: MAK
Dodany: 28.07.2014, 05:40
Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: moniczka21
Dodany: 25.07.2014, 14:08
Pan Witek widzę nie próżnuje :D :p
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 25.07.2014, 12:13
Dziękuję za ocenę i za miłe słowa 5 również zostawiam i serdecznie do czytania wierszy zapraszam ;) Pozdrawiam
- Autor: ana81
Dodany: 25.07.2014, 04:20
dziekuje dla mnei to wiele znaczy ; < pozdrawiam
- Autor: Odchodzę wraz ze słowem
Dodany: 24.07.2014, 15:49
dzięki :)
- Autor: ines-b
Dodany: 24.07.2014, 15:14
Ciekawe wiersze :)
- Autor: kruksa
Dodany: 24.07.2014, 14:43
Hejka Witek:) widzę zmiany na profilu, zapodziały mi się gdzieś Twoje czerwcowe wiersze, szkoda, ale Ty tu rządzisz; czytam nowości u Ciebie i jestem pod wrażeniem zarówno różnorodności tematyki wierszy jak i formy:)) fajny awatar, taki romantyczny. Dzięk za komentarze. Pozdrówko:)
- Autor: acha
Dodany: 24.07.2014, 13:46
przepraszam że zabolała szczerość ale nie owijam w bawełnę jak czuję że wiersz nie trzyma się kupy:)))
szkoda że tak Pan nerwowo zareagował
- Autor: Aramena12
Dodany: 24.07.2014, 12:46
Dzięki panie Witku za odwiedziny :) cieplutko pozdrawiam :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 24.07.2014, 11:02
Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: moniczka21
Dodany: 23.07.2014, 10:47
Witku dziękuję za komentarze.Pozdrawiam ;);)
- Autor: tancerka78
Dodany: 23.07.2014, 10:26
Dziekuję jeszcze raz za ocenę ;))
- Autor: Marek1928
Dodany: 23.07.2014, 02:07
Pozdrawiam cieplutko:)
- Autor: moniczka21
Dodany: 22.07.2014, 13:58
Bardzo dziękuję. Również daję 5 za styl i treść wierszy :)
Pozdrawiam serdecznie.
- Autor: kinga.los
Dodany: 22.07.2014, 11:02
A ja PANA panie Witku jeszcze nie oceniłam, więc oceniam teraz :D Wiersze ładne i dają dużo do myślenia. Podobają mi się więc 5 :) Pozdrawiam :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 22.07.2014, 08:43
Dzięki za śliczny wiersz... :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 22.07.2014, 01:35
Dzięki ;))
- Autor: Marek1928
Dodany: 21.07.2014, 19:07
Młodości nic nie przebije - nawet jakieś absurdy i dziwne czasy. Pozdrawiam serdecznie!
- Autor: netoperek
Dodany: 18.07.2014, 11:01
https://www.youtube.com/watch?v=2fDU-khOp1o
- Autor: LIBERATE-TE-EX-INFERIS
Dodany: 16.07.2014, 11:39
dont undress urself speaking lkike that ... plllease :>
- Autor: LIBERATE-TE-EX-INFERIS
Dodany: 16.07.2014, 11:08
dziękuję Witku ;)
- Autor: maryś
Dodany: 16.07.2014, 08:34
dziękuje
- Autor: LIBERATE-TE-EX-INFERIS
Dodany: 15.07.2014, 16:26
Dziękuję za odwiedziny i komentarze.
- Autor: mac790
Dodany: 15.07.2014, 16:01
dziękuję
- Autor: LIBERATE-TE-EX-INFERIS
Dodany: 15.07.2014, 11:47
Nie wiem Witku kto tam się z Tobą zabawia, ale wiem jedno - Ty z pewnością się dobrze bawisz. Bo po co wrzucać po kilka razy ten sam wiersz?
- Autor: Rozbitek
Dodany: 15.07.2014, 09:55
Moja róża dla jednego
tego przez mnie kochanego
On jedyny dotyka
płatki pieści i całuje
bo mnie miłuje
za to jaka jestem;);)
- Autor: tancerka78
Dodany: 13.07.2014, 04:34
Dzięki za komentarz:)
- Autor: moniczka21
Dodany: 12.07.2014, 16:07
Zawsze możesz zrobić to samo - piszesz ładne wiersze
- Autor: witek
Dodany: 12.07.2014, 16:03
Przedstawiasz sie jako wybitny pisarz więc chętnie kupiłbym twoje dzieło. Nie rozumiem, ja gdybym wydawał jakieś książki chciałbym żeby jak najwięcej ludzi poznało jego tytuł bo to przecież potencjalni klienci a i pieniądze dla artysty w tym przypadku ciebie poeto.
- Autor: wiesz kto
Dodany: 12.07.2014, 02:06
Witku masz niezłą twórczość, własne zdanie... i niech tak zostanie - 5:)
- Autor: Rozbitek
Dodany: 11.07.2014, 21:57
inne fantazje mają to do siebie,
że są wyprzedzane (prędzej czy później)
przez to galopujące pragnienie
dzięki za pomoc :))
- Autor: Magga
Dodany: 11.07.2014, 09:07
Gdybym pragnął oznajmić to wszystkim to podałbym takie informacje w opisie.
Zapewne nie miałem takiego życzenia a twoja subtelność mnie rozbraja i zaskakuje.
- Autor: witek
Dodany: 10.07.2014, 01:39
Jaki tytuł tego twojego tomu poezji, książki bo się nie mogę doczekać?
- Autor: wiesz kto
Dodany: 09.07.2014, 23:11
Witku zaatakowano cię to prawda lecz innych słów użyto a wobec mnie bardziej obelżywych.Wybaczyć zapomnieć takie coś.Można dziś w dobie internetu robić wszytko bezkarnie tak ma to wyglądać.Naruszono moją godność w okrutny sposób gdzie bardzo wielu to czytało.Nie ważne że jest to nie prawda bawi się ktoś w taki sposób i to ma być od tak zapomniane.Chyba sam nie wierzysz że tak można.
- Autor: tancerka78
Dodany: 09.07.2014, 10:04
za brak profesjonalizmu 1 ... należy mi sie na pewno - tyle że zaznaczając w opisie że humanistą ni poetą nie jestem tak więc amatorem nie profesjonalistą
innymi słowy
nikt mi za słowa nie płaci mogę się cieszyć amatorszczyzną ;)
a ten niezrozumiały utworek ma dla mnie potężny ładunek emocjonalny z racji mojego punktu postrzegania pewnej rzeczywistości
peace
- Autor: FlameOFchaos
Dodany: 05.07.2014, 18:18
stracony za życia- nie umiem pojąć czemu witek dostał od Ciebie taki komentarz- jakoś nie widziałam w Twoich wierszykach komentarzy od Niego - ani pozytywnych ani negatywnych .Więc o co Ci człowieku chodzi ?Jak na kogoś kto pisze o swojej wielkiej wierze i miłosci do Boga wyjątkowo paskudnie się odnosisz do innych ludzi .Przypominasz mi klasyczną kościelną dewotkę - krzyżem w kościele a wyjdzie i rąbie cztery litery sąsiadkom.Coś chyba nie tak jest ?
- Autor: violet
Dodany: 28.06.2014, 09:22
kim ty jesteś wrocławski,,powiedzmy,, trollu, podajesz się na portalu za poetę, krytyka, wydawcę i czort cię jeszcze wie kogo a jesteś tylko przygłupim grafomanem który chce błysnąć bo pewnie ma problem z erekcja pieniędzmi itp
ZNIKNIJ IDIOTO!!!
- Autor: Stracony za życia...
Dodany: 25.06.2014, 15:25
Dziękuję za przeczytanie mojego pisania i za ocenę.
pozdrawiam
- Autor: zoja61
Dodany: 23.06.2014, 15:03
Każdy człowiek dostał prawo do wypowiadania swoich myśli,kiedy ktoś pisze wiersz posługuje się słowami chcąc oddać za pomocą ich jak największy ładunek emocji.Poeta czy pisarz pragnie w słowach przekazać swoje myśli odczucia jakich użyje do tego słów metafor to już całkiem inna rzecz.Pozdrawiam serdecznie ;);))
- Autor: tancerka78
Dodany: 23.06.2014, 14:53
Macie rację - będę fajnie się bawił.
Wiersze napiszę dla was i dla siebie - pozdrawiam
- Autor: witek
Dodany: 23.06.2014, 08:46
Nie odchodź! Pozostań! Nie zgadzam się na żaden dystans do pisania. Pisz człowiecze jak najwięcej:)
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 22.06.2014, 15:00
Witam dziękuje za wpis.Pozdrawiam serdecznie ;);))
- Autor: tancerka78
Dodany: 22.06.2014, 13:08
nie rozumiem dlaczego masz odejść, fajnie się,,Ciebie,, czyta)))
- Autor: wiesz kto
Dodany: 22.06.2014, 04:38
jade niedługo na urlop może tam nabiorę dystansu do pisania
- Autor: witek
Dodany: 22.06.2014, 03:50
Piszesz z serca
piszesz ładnie
mam nadzieję,że ci
moja ocena
do gustu przypadnie...:)))
/5
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 21.06.2014, 12:49
Witek, no co Ty... zostań i pisz ... !!!
- Autor: acha
Dodany: 21.06.2014, 10:06
Dziękuję bardzo, proszę nie odchodzić, oceny nie są najważniejsze, jeszcze jedynki wystawione przez osoby, które nie chcą docenić największego daru jaki ofiarujemy innym - serca włożonego w każdy wiersz, w końcu to się znudzi, nie należy się poddawać i odpuszczać! :)
- Autor: Careless Whisper
Dodany: 21.06.2014, 09:33
postaram się
dzięki i też 5
- Autor: earthOFpeace
Dodany: 21.06.2014, 09:23
Widzisz Witku ja to widzę tak - wpada jakiś sfrustrowany super autor i jak widzi wiersz któremu daleko do jego "dzieł" dowala niskimi ocenami.To Świnia a nie poeta:))
- Autor: violet
Dodany: 21.06.2014, 06:49
Też uważam, że oceny nie powinny być anonimowe!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 20.06.2014, 05:06
jak to u nos godajom ciule muszą być bo kto by te miechy nosił ........to o ktosiu
- Autor: post0
Dodany: 20.06.2014, 04:35
wstawiłem apel o to aby anonimowo nie można było dawać ocen - to wszystkie moje wiersze ktoś ocenił a 1-kę - ten wiersz własnie skierowałem do niego - pozdrawiam
- Autor: witek
Dodany: 20.06.2014, 04:24
Dziękuję, bardzo mi miło :)
- Autor: Danka Sikorska aka iwaly
Dodany: 20.06.2014, 02:47
dziękuję za miłe słowa
pozdrawiam
- Autor: zoja61
Dodany: 18.06.2014, 17:24
Dziękuje za komentarz. Pozdrawiam :)
- Autor: anonimowy94
Dodany: 18.06.2014, 14:40
Dziękuję bardzo i również pozdrawiam :) Zostawiam 5 za twórczość :-)
- Autor: Careless Whisper
Dodany: 17.06.2014, 14:34
Dziękuję, Witku :)) Pozdrawiam!
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 17.06.2014, 04:21
Bardzo dziękuję za komentarze -pozdrawiam wszystkich serdecznie
- Autor: witek
Dodany: 17.06.2014, 00:41
Ciekawie piszesz :))
- Autor: iwonazaborowska
Dodany: 16.06.2014, 22:47
Dziękuję za komentarz pozdrawiam:))
- Autor: iwonazaborowska
Dodany: 16.06.2014, 22:45
Dzięki za komentarze:)
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 16.06.2014, 22:25
Ładne wiersze
;)
- Autor: piotrex00
Dodany: 16.06.2014, 10:29
dzięki za wizytę będę odwiedzał)))
- Autor: wiesz kto
Dodany: 16.06.2014, 06:38
Ja też czytam z ciekawości Panie imienniku :))
moje przydają się czasem na niestrawność :))
- Autor: ddt
Dodany: 16.06.2014, 02:59
Podobają mi się bardzo Twoje utwory. Czekam na więcej, póki co zostawiam 5:)
- Autor: SkrzatMat
Dodany: 15.06.2014, 21:56
fajne wiersze z rozmachem tematycznym, dzięki że zajrzałeś do mnie, pozdrówko:)5
- Autor: acha
Dodany: 15.06.2014, 13:32
Miło mi że zajrzałeś do mnie.Pozdrawiam serdecznie.:)))
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 15.06.2014, 12:55
Ślicznie dziękuję i pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 15.06.2014, 05:04
Ciekawie piszesz ;)
Pisz dalej ;)
- Autor: LeopoldTrzask
Dodany: 12.06.2014, 13:16
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Czerwona iskra Ocena: 5.00 (3 głosów)
Kim się stanę w twoim świecie?
Gdzie się udam tego jeszcze nie wiem?
- Autor: witek. 251 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 20.03.2024, 11:29
…co za życie Ocena: 5.00 (1 głosów)
To nie szaleństwo, gdy świat wokół ciebie wiruje,
gdy o poranku zapach kawy i włosów poczujesz.
- Autor: witek. 162 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 21.07.2023, 13:12
Tak było zabawniej… Ocena: 5.00 (4 głosów)
Serce mi pęka, gdy myślę o tobie,
gdy skórę do skóry inną przytulam.
- Autor: witek. 218 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 18.03.2023, 00:47
Gilotyna Ocena: 5.00 (4 głosów)
Piszesz chłopie poematy, fraszki długie żartobliwe,
Myślisz sobie coś skleciłem, może teraz ktoś przeczyta?…
- Autor: witek. 235 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 20.01.2023, 17:22

Paula.s.edzia