Przyziemna
[ Dodane wiersze
] [ Dodaj do ulubionych ]
- Imię: AniaNazwisko:
- Wiek: --l.Miejscowość:
- Płeć: 0Gadu-Gadu:
- Z nami od: 2014-07-06 12:08:36 Dodał wierszy: 0
-
O sobie:
Czasem tak mi gra w duszy
że to spisać muszę
zbieram to falowanie, drganie
zaskakuje mnie to co czasem powstanie.
Kiedyś spadłam z obłoków na ziemię i dlatego przy Ziemi jestem ja Przyziemna. - Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Anioł pojawia się zawsze gdy jest taka potrzeba ...
Pozdrawiam serdecznie ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 30.08.2015, 04:17
Tu nie ma pudła.Z drobną korektą-nie chodzi tu o różnicowanie płci, a jej ilość,samodzielnie byłoby to niemożliwe,nie?
- Autor: Mściciel
Dodany: 29.08.2015, 02:10
Zawilec, ale żeś nawymyślał na mòj temat.Szkoda, że nie wierszem...tam pudła dozwolone.A za piątkę dziękuję...
- Autor: Przyziemna
Dodany: 28.08.2015, 16:12
Masz piątkę i nie rycz!
- Autor: Zawilec
Dodany: 28.08.2015, 15:07
No i Mamusię, która chowa Ciebie pod spódnicą.
- Autor: Zawilec
Dodany: 28.08.2015, 15:05
Mieć tyle lat i bawić się w przebieranki, pozdrów swojego Kochanka.
- Autor: Zawilec
Dodany: 28.08.2015, 15:04
Pozdrawiam Anno, Arturze, czy jak Ci tam. I napewno nie kobieto, a o psychologii jedno, a mianowicie sprzedał Ciebie Twój Avatar! Powodzenia, tak po za tym: i kto tutaj jest niedowartościowany?
- Autor: Zawilec
Dodany: 28.08.2015, 15:02
W takim razie nie złapałem na stykach względem Twojego wiersza.... przepraszam... prostak jestem Aniu! Pozdrawiam serdecznie i i soorki...:)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 25.08.2015, 03:30
Niech poezja doda Ci skrzydeł byś mogla na obłokach lądować ;) czytam, myślę i czasem aż słów brak by piękno poezji wyrazić //lekkości// obserwuje ;)
- Autor: Dejv
Dodany: 19.08.2015, 12:52
Wirtualnie przytulam w dołku, u mnie humor podobny. Stanowczo zbyt dużo myślę
- Autor: ailuska
Dodany: 18.08.2015, 15:19
Dziekuje)
- Autor: santee
Dodany: 18.08.2015, 14:39
Wiesz, ten sonet trochę będzie łamał kanon sztywny przede wszystkim sonety to raczej smutek, powaga, i patriotyzm. Chodzi o techniczną formę a po drugie lubię eksperymenty... Pozdrówko....:))
- Autor: jbw-u
Dodany: 18.08.2015, 09:48
dziekuje :)
- Autor: vika 76
Dodany: 18.08.2015, 09:26
Aniu! Zainspirowałaś mnie, napiszę sonet radosny . Dziękuję!!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 18.08.2015, 08:49
Aniu! Nie ma za co, kocham wiersze właśnie takich ludzi tu z poetkowa. Tu jest istny miszmasz i to jest wspaniałe. Pozdrawiam serdecznie!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 18.08.2015, 04:29
Postaram się pisać jak najdłużej i jak najwięcej. Mimo wszystko fajnie , że Wam się nie nudzi moja poezja ani nie macie jej dość. Dzięki za wszystkie komentarze i oceny :) I ja piąteczkę zostawiam 5
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 18.08.2015, 02:10
Bardzo dziękuję za milusi koment ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 14.08.2015, 15:50
Aniu dziękuję za wpis,pozdrawiam serdecznie :))
- Autor: bukmar
Dodany: 14.08.2015, 10:00
Pozdrawiam Cię Aniu cieplutko!! Miła jesteś dla mnie, to takie sympatyczne. Wszystkiego dobrego Ci życzę!!! :))))
- Autor: jbw-u
Dodany: 02.08.2015, 02:46
Dzięki za komentarz i miłe słowa przy moim wierszu, pozdrawiam.
- Autor: marzyciel74
Dodany: 31.07.2015, 21:54
Dzięki piękne za przeczytanie moich wierszy i miły wpis ::))
Pozdrawiam ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 31.07.2015, 11:53
Dziękuję za poczytanie
I miłe słowa
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 30.07.2015, 20:32
Nie potrzebuję rad w komentach jak żyć mam bo nie o
to mi chodzi.
- Autor: Przyziemna
Dodany: 30.07.2015, 09:55
Przykro, że tak odebrałaś mój komentarz, ale mnie często było jeszcze gorzej, tylko może zawsze miałam ochotę wyrwać sie z tego.Nie będę wiecej komentować Twoich wierszy , bo szczerośc odbierasz jak pouczenie.Pozdrawiam.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 30.07.2015, 06:22
Dziękuję Aniu i pozdrawiam cieplutko :)
- Autor: januszek
Dodany: 28.07.2015, 10:19
Taki piękny wiersz, ze aż mnie wzruszył.Cieszę się, że wena taki dała nastrój.Pozdrawiam serdecznie!
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 28.07.2015, 08:26
Dziękuję...dlatego tylko to ...ocenę profilu nie zrobię bo to banał...wybacz! Nie ma tu profili :P
- Autor: Arco70
Dodany: 30.06.2015, 14:41
Aniu! Coś Cię ostatnio mało , czy ja ślepy bo stary!! Pozdrawiam cieplutko!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 30.06.2015, 00:24
Lubię Twoje pisanie ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 29.06.2015, 01:31
Zaglądam z ciekawości :) ale chyba zostane na dłużej :) świetne wiersze :)
- Autor: jaa7
Dodany: 28.06.2015, 02:01
Oceny na tym portalu to tylko tło do wartości tego , co w duszy autora drzemie i zupełnie nie są adekwatną miarą jego warsztatu ... Stąd na pocieszenie stawiam piątki , bo jedynki sprawiają smutek .
Pozdrawiam serdecznie, w miarę możliwości dopoczytam :) sobie z chęcią.
- Autor: ivonna
Dodany: 26.06.2015, 15:20
Ivonna nie potrzebuję pocieszania. Stawianie ocen bez czytania wierszy jest tak samo niesprawiedliwe .
- Autor: Przyziemna
Dodany: 26.06.2015, 11:42
Dam Ci 5 ...na pocieszenie :)
A jedynki - to tylko oceny , nie zawracaj sobie nimi głowy :)
Pozdrawiam serdecznie:)
- Autor: ivonna
Dodany: 26.06.2015, 09:55
Naraz dwie jedynki na profil.
Znów.!
Co za wyróżnienie.!
Szkoda, że nie wiem w kim wzbudzam tak żywe uczucia i dlaczego.
- Autor: Przyziemna
Dodany: 24.06.2015, 07:37
Dziękuję Aniu za dobre słowo !!Pozdrawiam cieplutko!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 21.06.2015, 14:17
Ani ja ich nie zamykam! Czyżbyś to wyczytala w moim wierszu?? To jest "tylko" moje, mojej duszy zyczenie, jej pragnienie i - dążenie.
- Autor: polana
Dodany: 21.06.2015, 05:46
Przykry twój komentarz :(, zwlaszcza, ze wypowiedziany, jak obowiazyujaca wszystkich prawda ..
- Autor: polana
Dodany: 21.06.2015, 05:10
Piszesz do mnie tydzien po :(
mam ogromnom skleroze i naprawde nie pamietam :(
O co chodzi :((
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 20.06.2015, 14:57
Anno wzruszyłem się. Dziękuję
- Autor: piotrex00
Dodany: 20.06.2015, 02:57
Jeszcze ci nie dałem 5 za dorosłość w wierszach i miły charakter :) pozdrawiam cieplutko
- Autor: piotrex00
Dodany: 19.06.2015, 14:21
:-):-):-)
- Autor: zbynio518
Dodany: 19.06.2015, 10:46
Aniu! Dziękuję za wpis. Pozdrawiam cieplutko!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 19.06.2015, 10:35
Dorzucę piąteczkę!! Bo się należy!! Ciepełka!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 18.06.2015, 08:21
Świetne wiersze, życzę weny! ;)
- Autor: Marrcin
Dodany: 16.06.2015, 04:48
Dziękuję za koment
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 16.06.2015, 04:37
Dziękuję za komentarz:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 07.06.2015, 10:44
Dzięki za komentarz, pozdrawiam ciepło!!
- Autor: jbw-u
Dodany: 07.06.2015, 08:26
Bardzo mądry i trafny komentarz!
Dziękuje za niego i pozdrawiam, L :)
- Autor: L
Dodany: 02.06.2015, 11:47
ups... odpowiedź wklikała się u mnie, ten chochlik-wstręciuch działa:)
dobrej nocy życzę i pięknych snów :-)
- Autor: scribble
Dodany: 13.05.2015, 16:00
Sympatyczny wpis, dzięki:) Skąd ta smutna minka... ? Serdecznie pozdrawiam:)
- Autor: scribble
Dodany: 13.05.2015, 14:06
Również pozdrawiam :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 13.05.2015, 13:42
"Bezludna"- wiersz wymowny, dotyka serca ujmującą tęsknotą, zgrabna forma wyrazu=5
masz bardzo fajny nick - skromny; super awatar, no i ekstra wiersz na wejściu, pozdrawiam:)
- Autor: yna
Dodany: 12.05.2015, 17:06

Paula.s.edzia