Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Dziękuję za czytanie i fajny wpis. Dobrej nocy!
- Autor: halszka
Dodany: 18.02.2021, 22:31
Zawsze Najpiękniejszymi są myśli własnej - Duszy ...
- Autor: Tomasz44
Dodany: 12.11.2020, 20:26
Po przeczytaniu kilku wierszy, stwierdzam że nie tylko awatar ładny:)
- Autor: Wirus
Dodany: 17.08.2020, 20:32
Ładny awatar:)
- Autor: Wirus
Dodany: 17.08.2020, 18:58
Dzieki za komentarz:) pozdrawiam
- Autor: Markus37
Dodany: 14.06.2016, 03:25
Bardzo, bardzo, bardzo się cieszę z Twojego powrotu. Weny i życzliwości. Darek
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 05.06.2016, 23:39
widzę, że wracasz, pozdrawiam serdecznie :-)
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 03.06.2016, 07:23
"szczęście nie jest gdzieś lecz w nas"
ciężko? gadanie....
- Autor: Szuiram
Dodany: 28.02.2016, 09:55
Bardzo mi miło że trafiam w gust , że tak mnie odbierasz.
Wszystkiego najlepszego i spełnienia w życiu!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 27.02.2016, 13:15
Dziękuję za odwiedziny pod wierszem... Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w nowym roku!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 09.01.2016, 11:12
W rozpoczynającym się 2016 roku,
wszystkiego co wymarzone,
z serdecznościami, które wyrażone
w utworze „Życzenia pełne uroku”.
Darek Anioł
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 31.12.2015, 16:57
Pozdrawiam c:
- Autor: zwykła niezwykłość
Dodany: 22.12.2015, 12:08
Dziękuję za odwiedziny pod wierszem i powiem tak , zawsze albo często gęsto występuje różnica poglądów między kobietą a mężczyzną aczkolwiek jest to sympatyczna zaczepka prowokująca zbliżenie się do siebie. To oczyszcza atmosferę ku obopulnej korzyści....
Wesołych Świąt i zgody przy stole.... :))))))
- Autor: jbw-u
Dodany: 22.12.2015, 07:20
Dzięki za czytanie i życzenia ,pozdrawiam serdecznie :)
- Autor: farfalla
Dodany: 22.12.2015, 06:44
Dziękuję za poczytanie :) zawsze mile widziana :)
- Autor: zwykła niezwykłość
Dodany: 20.12.2015, 20:04
Że jeszcze mnie tu nie było....
Trudno Cię zrozumieć...no to widzę, że cecha wspólna :))
Pozdrawiam c:
- Autor: zwykła niezwykłość
Dodany: 20.12.2015, 20:03
może nie chcesz pomóc by Ciebie inni zrozumieli...
- Autor: DarekAnioł
Dodany: 20.12.2015, 17:21
Dziękuję za wpis.... dla Ciebie będę..dla ludzi którzy mają coś więcej niż tylko bycie... Dziękuję... :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 15.12.2015, 15:31
Dziękuje za komentarz
- Autor: Nocny poeta
Dodany: 24.08.2015, 23:54
5/ Dziękuję za komentarz.Pozdrawiam.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 21.08.2015, 02:17
Twój komentarz oddał wszystko, w naszym kobiecym języku. Dziękuję i pozdrawiam od serca.
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 20.08.2015, 02:17
Pozdrawiam cieplutko!!! Twoje komentarze są milutkie!!!! :)))
- Autor: jbw-u
Dodany: 06.08.2015, 12:02
Dziękuję za miłe słowa
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.07.2015, 08:19
Dziękuje za piękny, ciepły komentarz! :)
- Autor: polana
Dodany: 29.07.2015, 14:03
Dziękuję serduszko!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.06.2015, 08:23
Pozdrawiam cieplutko. Ładnie piszesz. Rozwijaj się Gwiazdko!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 16.06.2015, 03:37
Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam ciepło :)
- Autor: polana
Dodany: 10.06.2015, 08:31
Dzięki piękne
Ale los ma inne zdanie..
Pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 06.06.2015, 09:09
ciekawie piszesz
- Autor: bartlomiej1
Dodany: 02.06.2015, 05:22
Dziękuję jest mi miło☺moc serdeczności ☺
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 01.06.2015, 11:14
Ja sprawcą uśmiechu? Nie wiem tylko jak ja to zrobiłem... Dobrej nocki życzę:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 28.05.2015, 16:11
Hah, dziękuję za komentarz :)
- Autor: Naiko
Dodany: 07.04.2015, 11:08
Dziękuję Ci i pozdrawiam serdecznie...:))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 07.04.2015, 11:01
Dziękuję za piękny wpis pod wierszem ::))
Pozdrawiam ::))
- Autor: rafsp69
Dodany: 07.04.2015, 08:39
Dziekuje (; za przeczytanie bajii Ah i milo, ze Ci sie podoba ((;
- Autor: skimoloff
Dodany: 12.11.2014, 08:53
uśmiech Twój pod wierszem cenniejszy od piątki,dziękuję))
- Autor: scribble
Dodany: 11.11.2014, 16:14
przestań sliverino łechtać próżność - wdzięczność czasem lepiej wyrazić bez słów jeśli liczy się miłość oczywiście bo czasem niektórzy stawiają cos ponad nią
- Autor: ArchaniołBoga
Dodany: 07.11.2014, 11:18
ustrzeliły mnie Twoje wiersze 5
- Autor: scribble
Dodany: 09.10.2014, 04:43
Niezamaco:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 08.10.2014, 09:41
dziękuję za poczytanie
- Autor: Lugano
Dodany: 05.10.2014, 14:55
Ładne wiersze piszesz.
- Autor: smutek90
Dodany: 27.09.2014, 10:01
Cieszy mnie twój komentarz, :) i z przyjemnością piątkę zostawiam.
- Autor: polana
Dodany: 21.09.2014, 09:05
Bóg zapłać za odwiedziny i komentarze:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 20.09.2014, 09:04
Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam! :)
- Autor: lawliett
Dodany: 12.09.2014, 12:45
Dziękuję za wizytę i 5 zostawiam.
- Autor: wiesz kto
Dodany: 08.09.2014, 01:56
Podobają bardzo:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 06.09.2014, 10:15
5;);)zostawiam w profilu ;);))
- Autor: tancerka78
Dodany: 04.09.2014, 03:03
Dziękuje za komentarz ,to prawda jest w wiersz tzw,drugie przesłanie.Pozdrawiam ;);)
- Autor: tancerka78
Dodany: 04.09.2014, 03:02
Dziękuję i pozdrawiam! :)
- Autor: polana
Dodany: 02.09.2014, 01:02
Dziękuję :)
- Autor: silverina
Dodany: 25.08.2014, 05:05
Wujek Władek zostawia 5 i życzy natchnienia:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 24.08.2014, 15:59
bardzo ładne wiersze, czekam na wiecej - pozdrawiam 5 za wiersze
- Autor: witek
Dodany: 24.08.2014, 14:49
Bardzo mi miło, że udało mi się podnieść kogoś na duchu moim wierszem, to bezcenne! Zostawiam 5 za wstawione wiersze i na zachętę do dalszego tworzenia! :) Pozdrawiam serdecznie!
- Autor: Careless Whisper
Dodany: 24.08.2014, 12:26
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
Barwy zdrady Ocena: 5.00 (2 głosów)
strach
ból
- Autor: silverina. 166 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 17.05.2024, 20:42
Dyrygent czasu Ocena: 4.60 (5 głosów)
Ach, chciał bym tak
stworzyć czas!
- Autor: silverina. 310 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 28.01.2021, 18:26
Do Miłości Ocena: 5.00 (3 głosów)
Ach,
jak tę ciszę schwytać?
- Autor: silverina. 271 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 16.12.2020, 09:18
Ach, Melodio! Ocena: 4.89 (9 głosów)
Ach, Melodio nieuchwytna!
Jak na nowo Ciebie schwytać?
- Autor: silverina. 263 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 31.10.2020, 20:36

silverina
Paula.s.edzia