• Imię: KarolinaNazwisko:
  • Wiek: 34l.Miejscowość: Starogard Gdański
  • Płeć: KobietaGadu-Gadu:
  • Z nami od: 2014-08-23 04:13:20 Dodał wierszy: 80
  • O sobie: Podobno ciężko mnie zrozumieć może wiersze pomogą :)
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Dziękuję za czytanie i fajny wpis. Dobrej nocy!

  • Autor: halszka Zgłoś Dodany: 18.02.2021, 22:31

Zawsze Najpiękniejszymi są myśli własnej - Duszy ...

  • Autor: Tomasz44 Zgłoś Dodany: 12.11.2020, 20:26

Po przeczytaniu kilku wierszy, stwierdzam że nie tylko awatar ładny:)

  • Autor: Wirus Zgłoś Dodany: 17.08.2020, 20:32

Ładny awatar:)

  • Autor: Wirus Zgłoś Dodany: 17.08.2020, 18:58

Dzieki za komentarz:) pozdrawiam

  • Autor: Markus37 Zgłoś Dodany: 14.06.2016, 03:25

Bardzo, bardzo, bardzo się cieszę z Twojego powrotu. Weny i życzliwości. Darek

widzę, że wracasz, pozdrawiam serdecznie :-)

"szczęście nie jest gdzieś lecz w nas"

ciężko? gadanie....

  • Autor: Szuiram Zgłoś Dodany: 28.02.2016, 09:55

Bardzo mi miło że trafiam w gust , że tak mnie odbierasz.
Wszystkiego najlepszego i spełnienia w życiu!! :)))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 27.02.2016, 13:15

Dziękuję za odwiedziny pod wierszem... Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w nowym roku!! :)))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 09.01.2016, 11:12

W rozpoczynającym się 2016 roku,
wszystkiego co wymarzone,
z serdecznościami, które wyrażone
w utworze „Życzenia pełne uroku”.
Darek Anioł

Pozdrawiam c:

Dziękuję za odwiedziny pod wierszem i powiem tak , zawsze albo często gęsto występuje różnica poglądów między kobietą a mężczyzną aczkolwiek jest to sympatyczna zaczepka prowokująca zbliżenie się do siebie. To oczyszcza atmosferę ku obopulnej korzyści....
Wesołych Świąt i zgody przy stole.... :))))))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 22.12.2015, 07:20

Dzięki za czytanie i życzenia ,pozdrawiam serdecznie :)

  • Autor: farfalla Zgłoś Dodany: 22.12.2015, 06:44

Dziękuję za poczytanie :) zawsze mile widziana :)

Że jeszcze mnie tu nie było....
Trudno Cię zrozumieć...no to widzę, że cecha wspólna :))
Pozdrawiam c:

może nie chcesz pomóc by Ciebie inni zrozumieli...

Dziękuję za wpis.... dla Ciebie będę..dla ludzi którzy mają coś więcej niż tylko bycie... Dziękuję... :)))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 15.12.2015, 15:31

Dziękuje za komentarz

5/ Dziękuję za komentarz.Pozdrawiam.

Twój komentarz oddał wszystko, w naszym kobiecym języku. Dziękuję i pozdrawiam od serca.

Pozdrawiam cieplutko!!! Twoje komentarze są milutkie!!!! :)))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 06.08.2015, 12:02

Dziękuję za miłe słowa
Pozdrawiam serdecznie..

Dziękuje za piękny, ciepły komentarz! :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 29.07.2015, 14:03

Dziękuję serduszko!! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 16.06.2015, 08:23

Pozdrawiam cieplutko. Ładnie piszesz. Rozwijaj się Gwiazdko!! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 16.06.2015, 03:37

Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam ciepło :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 10.06.2015, 08:31

Dzięki piękne
Ale los ma inne zdanie..
Pozdrawiam serdecznie..

ciekawie piszesz

Dziękuję jest mi miło☺moc serdeczności ☺

Ja sprawcą uśmiechu? Nie wiem tylko jak ja to zrobiłem... Dobrej nocki życzę:)

Pokładowego!

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 28.05.2015, 16:11

Hah, dziękuję za komentarz :)

  • Autor: Naiko Zgłoś Dodany: 07.04.2015, 11:08

Dziękuję Ci i pozdrawiam serdecznie...:))

Dziękuję za piękny wpis pod wierszem ::))
Pozdrawiam ::))

  • Autor: rafsp69 Zgłoś Dodany: 07.04.2015, 08:39

Dziekuje (; za przeczytanie bajii Ah i milo, ze Ci sie podoba ((;

uśmiech Twój pod wierszem cenniejszy od piątki,dziękuję))

  • Autor: scribble Zgłoś Dodany: 11.11.2014, 16:14

przestań sliverino łechtać próżność - wdzięczność czasem lepiej wyrazić bez słów jeśli liczy się miłość oczywiście bo czasem niektórzy stawiają cos ponad nią

ustrzeliły mnie Twoje wiersze 5

  • Autor: scribble Zgłoś Dodany: 09.10.2014, 04:43

Niezamaco:)

Pokładowego!

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 08.10.2014, 09:41

dziękuję za poczytanie

  • Autor: Lugano Zgłoś Dodany: 05.10.2014, 14:55

Ładne wiersze piszesz.

  • Autor: smutek90 Zgłoś Dodany: 27.09.2014, 10:01

Cieszy mnie twój komentarz, :) i z przyjemnością piątkę zostawiam.

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 21.09.2014, 09:05

Bóg zapłać za odwiedziny i komentarze:)

Pokładowego!

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 20.09.2014, 09:04

Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam! :)

  • Autor: lawliett Zgłoś Dodany: 12.09.2014, 12:45

Dziękuję za wizytę i 5 zostawiam.

Podobają bardzo:)

Pokładowego!

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 06.09.2014, 10:15

5;);)zostawiam w profilu ;);))

Dziękuje za komentarz ,to prawda jest w wiersz tzw,drugie przesłanie.Pozdrawiam ;);)

Dziękuję i pozdrawiam! :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 02.09.2014, 01:02

Dziękuję :)

Wujek Władek zostawia 5 i życzy natchnienia:)

Pokładowego!

  • Autor: Rozbitek Zgłoś Dodany: 24.08.2014, 15:59

bardzo ładne wiersze, czekam na wiecej - pozdrawiam 5 za wiersze

  • Autor: witek Zgłoś Dodany: 24.08.2014, 14:49

Bardzo mi miło, że udało mi się podnieść kogoś na duchu moim wierszem, to bezcenne! Zostawiam 5 za wstawione wiersze i na zachętę do dalszego tworzenia! :) Pozdrawiam serdecznie!

 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

Barwy zdrady Ocena: 5.00 (2 głosów)

strach
ból

  • Autor: silverina. 166 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 17.05.2024, 20:42

Dyrygent czasu Ocena: 4.60 (5 głosów)

Ach, chciał bym tak
stworzyć czas!

  • Autor: silverina. 310 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 28.01.2021, 18:26

Do Miłości Ocena: 5.00 (3 głosów)

Ach,
jak tę ciszę schwytać?

  • Autor: silverina. 271 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 16.12.2020, 09:18

Ach, Melodio! Ocena: 4.89 (9 głosów)

Ach, Melodio nieuchwytna!
Jak na nowo Ciebie schwytać?

  • Autor: silverina. 263 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 31.10.2020, 20:36