Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Szczęśliwego Nowego 2016 Roku ..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 31.12.2015, 14:52
Pięknie dziękuję i pozdrawiam serdecznie..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.10.2015, 16:16
5 za cudne erotyki.
- Autor: Wino
Dodany: 16.07.2015, 03:34
Podoba mi się Twoje pisanie, zwykły liść zmusza nas do zastanowienia... Życie jest okrutne, bezwzględne i w takim tempie... Pozdrawiam serdecznie!! :))
- Autor: jbw-u
Dodany: 13.07.2015, 01:20
Serdeczne dzięki
Pozdrawiam..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 09.04.2015, 15:13
Wesołych Świąt
Mokrego dyngusa..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 04.04.2015, 08:35
Podoba mi się;)
Jedyna rada nie używaj znaków interpunkcyjnych.
Żadnych dużych liter ,kropek , przecinków.
albo prawidłowo, albo wcale :)
Wiersz pisany od początku do końca bez znaków jest poprawny.Błędy zaś nie.
Pozdrawiam
- Autor: kigra
Dodany: 24.02.2015, 21:59
Ciekawe wiersze, klimatyczne, podobają mi się więc piąteczka i pozdrówko :)
- Autor: kinga.los
Dodany: 18.02.2015, 17:25
Bardzo Ci dziekuje za cieple komentarze
- Autor: [email protected]
Dodany: 16.02.2015, 16:27
We mnie budzi ona lęk i ciekawośc zarazem ..
Dziękuję za wpis :)
- Autor: polana
Dodany: 20.01.2015, 06:03
Bardzo dziękuję za miłe komentarze.Niestety,sprowokowałaś nimi mojego cichego wielbiciela i mógł lub mogła zabłysnąć znowu na moim profilu.Ale to nic.Pozwolę sobie przytoczyć fraszkę mojego ulubionego J.Sz.
"Niejedni marzą:Zrobić jakąś wielką zbrodnię,
A potem żyć solidnie i wygodnie.
Lecz że nie trafia się im wielka zbrodnia,
Małe świństewka popełniają co dnia"
Ot,detaliści...
A Ciebie serdecznie pozdrawiam:)
- Autor: hanka
Dodany: 17.01.2015, 07:57
A tak przy okazji to skąd jesteś dokładnie? Jeśli mogę zapytać? :)
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 15.01.2015, 10:58
Widzę , że lgną do mnie pobratymcy z Lublina :) bardzo mi miło , że moja tak ostro ostatnio krytykowana poezja komuś jednak nad wyraz się podoba. Będę regularnie na Twój profil wchodził :)
- Autor: Simon Tracy
Dodany: 15.01.2015, 10:51
Bardzo interesująco piszesz
Jeżeli to tylko wymysły to gratuluję
wyobrażni na 5-ę..
- Autor: J.S.hromy
Dodany: 11.01.2015, 20:26
Jak obyczaj każe stary,
według ojców naszej wiary,
pragnę złożyć Ci życzenia w dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która świeci tu o zmroku,
doprowadzi do spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku.
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!
- Autor: jaa7
Dodany: 23.12.2014, 12:37
piękne wiersze, nastrój udziela się czytającemu, zachwyca, czasem przeraża
serdeczne pozdrówko :)
- Autor: acha
Dodany: 14.12.2014, 09:46
dziękuję, ano podobnie :)
- Autor: brzoza2015
Dodany: 07.12.2014, 17:01
w szczególności dotyczy to profili
(jaki jest sens oceniania osoby?)
- Autor: Lugano
Dodany: 07.12.2014, 08:55
nie zaznaczam gwiazdek... (nie mają żadnego znaczenia)
a zwyczaj portalowy jest... i raczej nieprędko zaniknie
- Autor: Lugano
Dodany: 07.12.2014, 08:51
Bardzo ładnie piszesz. Podoba mi się .
- Autor: Tania
Dodany: 30.11.2014, 19:14
fajnie piszesz sobie co? i żyjesz i w ogóle? i się nudzisz też czasami?
- Autor: osobliwość
Dodany: 29.11.2014, 21:11
dziękuję za ciepłe słowa, twoje słowa też są piękne w wierszach zaklęte, pozdrawiam:)
- Autor: lalamido
Dodany: 07.11.2014, 08:57
wiersze pełne emocji,z życiem,podobają mi się bardzo))
przepraszam za mędrkowanie w komentach
pozdro cieplutkie :))
- Autor: scribble
Dodany: 19.10.2014, 16:44
Dopiero teraz rozumiem Twój kolejny wiersz 'Kupić życie' ;/ i refleksja, że to nie laurka..
- Autor: Pajączek
Dodany: 19.10.2014, 04:43
dzięki za komentarz, peace from hell /,,/
- Autor: WenaBethovena
Dodany: 11.10.2014, 12:46
Podoba mi się Twoja twórczość. Zostawiam 5:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 01.10.2014, 13:39
Oh naprawdę dziękuję za miłe słowa przychylności :)
- Autor: FerreroRocher
Dodany: 30.09.2014, 11:18
nowy profil, który prezentuje naprawdę niesamowite wiersze :) zasługuje na 5/5
- Autor: oski1016
Dodany: 30.09.2014, 11:08
super wiersze :)
Powodzenia!!!!
- Autor: jaa7
Dodany: 30.09.2014, 06:35
Dobry początek:)Miłej nocy życzę:)
- Autor: mariola77712
Dodany: 29.09.2014, 14:44

FerreroRocher
Paula.s.edzia