• Imię: Nazwisko:
  • Wiek: --l.Miejscowość:
  • Płeć: 0Gadu-Gadu:
  • Z nami od: 2014-10-10 16:57:29 Dodał wierszy: 0
  • O sobie:
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Dzięki za odwiedziny , czytanie i wpisy, nie zawsze zrozumiałe ale liczą się chęci.
Pozdrawiam

I bardzo dobrze że nie pozdawiasz pijackiego bełkotu! - tyy7

  • Autor: ghost Zgłoś Dodany: 06.05.2026, 20:53

I bardzo dobrze że nie pozdawiasz pijackiego bełkotu! - tyy7

  • Autor: ghost Zgłoś Dodany: 06.05.2026, 20:53

Nie pozdrawiam ....

  • Autor: jaa7 Zgłoś Dodany: 04.05.2026, 19:25

To znaczy że my wszyscy jesteśmy cepami ? Pozdrawiam.

Psychiatra już sobie nie radzi z tobą pajacu?

Raz dobrze raz źle z przewagą złego ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;?

  • Autor: ghost Zgłoś Dodany: 29.11.2025, 23:18

Raz dobrze raz źle z przewagą złego ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;?

  • Autor: ghost Zgłoś Dodany: 29.11.2025, 23:18

Czy ty się dobrze czujesz?

Polityka mnie nie interesuje.

  • Autor: Obca 444 Zgłoś Dodany: 13.11.2025, 15:08

Gdyby tak bez przekleństw, to zrozumiem ;)

  • Autor: Obca 444 Zgłoś Dodany: 13.11.2025, 13:24

A może , tak bardziej na polski,bo chyba nie rozumiem komentarza.

Pozdrawiam

  • Autor: Obca 444 Zgłoś Dodany: 13.11.2025, 12:27

jeśli chodzi o słońce chodziło mi o uczucia. Pozdrawiam.

Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam cieplutko. A swoją drogą, to trochę tu tajrmniczo.

Czyli Nikt...

Pozdrawiam wiosennie i czekam na Twoje wiersze...

Dziękuję za komentarz do wiersza :)

Niech, teraz nadzieja potrzebna...

Piszesz, jakbym Cię już znała w Twoich wierszach, przypominasz mi kogoś w nich...

  • Autor: asper Zgłoś Dodany: 21.02.2017, 11:37

Pozdrawiam;D

  • Autor: asper Zgłoś Dodany: 21.02.2017, 11:34

5 krótko zwięźle i na temat :) pozdrawiam

Wesolych Świat duszku :))

Wirtualny świat łatwo zresetować- wymaga tylko prądu
zresetować realny? - napędzany ludźmi?...

Dzięki za czytanie i komentarz
zostawiam5

  • Autor: jotte24 Zgłoś Dodany: 21.11.2016, 15:25

Życzę dużo pokoju we wszystkim. :0

..a przecież życie ma też i dobre chwile...
wyszperaj takie i rozsiej..Pozdrawiam..

cywilizacji zamkniętej w wirtualnej jaźni miliona myśli
prowadzących donikąd...

  • Autor: Szuiram Zgłoś Dodany: 14.09.2016, 06:38

Dla kogo mam żyć?

Miałam na myśli przemijanie i nawet gdy były to cudowne chwile, to godzimy sie z tym, bo wiemy, ufamy że przyjdą nowe ..
Pozdrawiam :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 28.02.2015, 15:29

Tylko miłość zabija demony nigdy egzekucja.Dzięki za odwiedziny i komentarz.Pozdrawiam.:))

Halo, wiesz.. to dość gówniana sprawa - usunąłem niby tylko głupie konto na FB, ale byłem z Tą Kobietą 10 lat i obiecałem Jej, że tego nie zrobię. A musiałam to zrobić a może i chciałem, bo tam wszystko mi Ją przypominało. Bezsens. PZDR

Podoba mi się tu u ciebie :) Daję 5 i zapraszam do siebie :)

Wzruszyłam się :) mam już swój ulubiony :)
Zostawiam 5 i składam ukłony :)

ciekawe pisanie,oceniam piątką przy wierszach i na profilu 5

  • Autor: scribble Zgłoś Dodany: 10.10.2014, 18:30
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]