Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Dzięki za odwiedziny , czytanie i wpisy, nie zawsze zrozumiałe ale liczą się chęci.
Pozdrawiam
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 09.05.2026, 17:10
I bardzo dobrze że nie pozdawiasz pijackiego bełkotu! - tyy7
- Autor: ghost
Dodany: 06.05.2026, 20:53
I bardzo dobrze że nie pozdawiasz pijackiego bełkotu! - tyy7
- Autor: ghost
Dodany: 06.05.2026, 20:53
Nie pozdrawiam ....
- Autor: jaa7
Dodany: 04.05.2026, 19:25
To znaczy że my wszyscy jesteśmy cepami ? Pozdrawiam.
- Autor: zdraszkowska
Dodany: 13.01.2026, 09:24
Psychiatra już sobie nie radzi z tobą pajacu?
- Autor: amelia.aniol
Dodany: 07.12.2025, 22:19
Raz dobrze raz źle z przewagą złego ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;?
- Autor: ghost
Dodany: 29.11.2025, 23:18
Raz dobrze raz źle z przewagą złego ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;?
- Autor: ghost
Dodany: 29.11.2025, 23:18
Czy ty się dobrze czujesz?
- Autor: Onazapomniana
Dodany: 22.11.2025, 19:38
Polityka mnie nie interesuje.
- Autor: Obca 444
Dodany: 13.11.2025, 15:08
Gdyby tak bez przekleństw, to zrozumiem ;)
- Autor: Obca 444
Dodany: 13.11.2025, 13:24
A może , tak bardziej na polski,bo chyba nie rozumiem komentarza.
Pozdrawiam
- Autor: Obca 444
Dodany: 13.11.2025, 12:27
jeśli chodzi o słońce chodziło mi o uczucia. Pozdrawiam.
- Autor: zdraszkowska
Dodany: 18.09.2025, 08:56
Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam cieplutko. A swoją drogą, to trochę tu tajrmniczo.
- Autor: jestestwo
Dodany: 04.08.2025, 16:22
Czyli Nikt...
- Autor: konradosma
Dodany: 09.07.2025, 18:02
Pozdrawiam wiosennie i czekam na Twoje wiersze...
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 18.04.2025, 15:35
Dziękuję za komentarz do wiersza :)
- Autor: AnneViolette
Dodany: 14.02.2025, 15:43
Niech, teraz nadzieja potrzebna...
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 01.03.2022, 23:33
Piszesz, jakbym Cię już znała w Twoich wierszach, przypominasz mi kogoś w nich...
- Autor: asper
Dodany: 21.02.2017, 11:37
Pozdrawiam;D
- Autor: asper
Dodany: 21.02.2017, 11:34
5 krótko zwięźle i na temat :) pozdrawiam
- Autor: dariaka1986
Dodany: 10.02.2017, 16:50
Wesolych Świat duszku :))
- Autor: antosiekszyszka
Dodany: 23.12.2016, 06:11
Wirtualny świat łatwo zresetować- wymaga tylko prądu
zresetować realny? - napędzany ludźmi?...
Dzięki za czytanie i komentarz
zostawiam5
- Autor: jotte24
Dodany: 21.11.2016, 15:25
Życzę dużo pokoju we wszystkim. :0
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 14.09.2016, 12:27
..a przecież życie ma też i dobre chwile...
wyszperaj takie i rozsiej..Pozdrawiam..
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 14.09.2016, 10:24
cywilizacji zamkniętej w wirtualnej jaźni miliona myśli
prowadzących donikąd...
- Autor: Szuiram
Dodany: 14.09.2016, 06:38
Dla kogo mam żyć?
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 13.09.2016, 13:35
Miałam na myśli przemijanie i nawet gdy były to cudowne chwile, to godzimy sie z tym, bo wiemy, ufamy że przyjdą nowe ..
Pozdrawiam :)
- Autor: polana
Dodany: 28.02.2015, 15:29
Tylko miłość zabija demony nigdy egzekucja.Dzięki za odwiedziny i komentarz.Pozdrawiam.:))
- Autor: błękitny ptak
Dodany: 24.10.2014, 05:01
Halo, wiesz.. to dość gówniana sprawa - usunąłem niby tylko głupie konto na FB, ale byłem z Tą Kobietą 10 lat i obiecałem Jej, że tego nie zrobię. A musiałam to zrobić a może i chciałem, bo tam wszystko mi Ją przypominało. Bezsens. PZDR
- Autor: Majkowski
Dodany: 18.10.2014, 05:06
Podoba mi się tu u ciebie :) Daję 5 i zapraszam do siebie :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 13.10.2014, 08:42
Wzruszyłam się :) mam już swój ulubiony :)
Zostawiam 5 i składam ukłony :)
- Autor: silverina
Dodany: 11.10.2014, 09:49
ciekawe pisanie,oceniam piątką przy wierszach i na profilu 5
- Autor: scribble
Dodany: 10.10.2014, 18:30

ghost
Paula.s.edzia