PiotRomantyk
[ Dodane wiersze ] [ Dodaj do ulubionych ]

  • Imię: PiotrNazwisko: Ż...
  • Wiek: 30l.Miejscowość:
  • Płeć: MężczyznaGadu-Gadu: 8910347
  • Z nami od: 2015-01-06 14:44:05 Dodał wierszy: 104
  • O sobie: Jestem człowiekiem wrażliwym, czułym, melancholijnym i romantycznym. Wiersze piszę od 2013 roku. Nie są zbyt górnolotne, ale to, co napiszę staram się umieszczać na portal. Zapraszam do czytania.

    http://pocalunekaniola.blogspot.com/ - opowiadania, które polecam
  • Wiadomość: napisz Zgłoś: zgłoś
 

Oceń użytkownika

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


Pozdrawiam serdecznie.Podoba się jak piszesz...

,,NOWY,,

Szybkim krokiem, ten gość idzie
Nowinę wyczekiwaną nam niesie
Zagładę niosąc smutkom i krzywdzie
Postanowienia, zrealizuje wreszcie

Plany będą spełnione
Marzenia się ziszczą
Znajdziesz w nim to co upragnione
A niepowodzenia znikną

Wiec życzę Ci radości
Na ten Nowy 2018 Rok
Zdrowia, spełnienia i ludzkiej czułości
Niech Ci szczęście towarzyszy krok w krok

Wszystkiego dobrego..

Zdrowych i Wesołych Świąt Piotrze..

Dziękuję bardzo, miło mi :) Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: leni Zgłoś Dodany: 05.06.2016, 09:47

Również pozdrawiam serdecznie...

Nie zasłużyłam na taki komentarz
Lubię Leśmiana..Pozdrawiam serdecznie..

Dziękuję Piotrze za odwiedzinki:)Pozdrawiam serdecznie:)

  • Autor: Haneczka Zgłoś Dodany: 01.03.2016, 17:08

W żadnym razie panie... Jestem Jurek... Nie rób ze mnie starca.. :)) Piotruś, tutaj bądźmy sobie kumplami
Życzę niekończącej się weny !! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 30.01.2016, 19:01

Przyjemność po mojej stronie :) pozdrawiam

Piękne wiersze ;-)

Nie neguję tego wyjątkowego stanu jakim jest miłość.Miłość jest wielkowymiarowa:)Pozdrawiam serdecznie.

Dziękuję, Piotrze :) Serdecznie pozdrawiam z Czerniewic :)

Piękny wiersz pełen namiętności.Pozdrawiam serdecznie,

Dziękuję za odwiedziny pod wierszem, pozdrawiam serdecznie!! Miłego wekendu!! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 12.09.2015, 14:32

Pisz bo widać,że to kochasz. I pisz dużo,bo robisz to super,a przy okazji dziękuję za komentarz. Pozdrawiam.

Świeżość spojrzenia jakby w głąb Biblii.Pozdrawiam serdecznie

Tu nie ma panów! Ty mnie nie postarzaj! Ja chcę być młodszy!! A tak poważnie mówimy sobie na ty i tak trzymaj!! Pozdrawiam serdecznie!!

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 01.07.2015, 09:22

Ładnie piszesz! Życzę twórczej pracy , powodzenia!! :))

  • Autor: jbw-u Zgłoś Dodany: 29.06.2015, 12:19

Dziękuję, - cieszą i motywuja mnie twoje słowa, Piotrze! Pozdrawiam :)

  • Autor: polana Zgłoś Dodany: 14.05.2015, 12:00

witam witam,i pozdrawiam:)

  • Autor: emiiily Zgłoś Dodany: 18.04.2015, 06:20

Wesołych Świąt
Mokrego dyngusa
Życzę..

Świątecznym jajkiem nowego życia
dzielę się z wami drodzy poeci
niechaj czas Jezusowego obycia
gronem rodzinnym miłością wznieci

obdarzy łaską spełnionych marzeń
błogosławi ambitne przyszłości plany
męczeńską drogą ku świata wydarzeń
jedności serc utworzy klany

święconą wodą mokrego dyngusa
zmyje wszelkie przewinień zmazy
grzechu daleka umilknie pokusa
męczeńską ofiarą broniąc od skazy

maślanym barankiem zbawczej pamiątki
wędzoną kiełbasą pańskiego stołu
palmowej niedzieli zielone świątki
drogą krzyżową przemierzmy społu

oddanych sług boskiej ofierze
Biały Płomień radości wam życzy
niechaj przy Wielkanocnej mierze
wena pragnieniem duszy krzyczy.

Dzięki za wizytę i koment
Pozdrawiam..

odpowiem miłym słowem: miło spotkać romantyka w dzisiejszych czasach ;)

  • Autor: Carie Zgłoś Dodany: 16.01.2015, 16:17

Ślicznie dziękuję i pozdrawiam :))

Witaj na Poeto, powodzenia w dalszej pracy i jak najwięcej natchnienia:)
Pozdrowionka:)

  • Autor: shyswot Zgłoś Dodany: 06.01.2015, 15:51
 

Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]

On śpi Ocena: 5.00 (1 głosów)

Beznadzieją obrosły nadzieje
Cienia szuka smutno dusz rząd

  • Autor: PiotRomantyk. 321 razy wyświetlony i 0 skomentowany. Dodany: 08.11.2019, 22:04

Kołysanka Ocena: 4.33 (6 głosów)

Ramiona dębów wiatr pokładły
Na zieleni ucichłe liście

  • Autor: PiotRomantyk. 357 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 31.05.2019, 18:14

Wieczory Ocena: 5.00 (3 głosów)

Między srebrem a czernią
Przystaję pod zielonym oknem

  • Autor: PiotRomantyk. 333 razy wyświetlony i 1 skomentowany. Dodany: 02.05.2019, 20:37

Ars poetica Ocena: 5.00 (3 głosów)

Nieuchwytnym wiatrem srebrzą się
Skrzydła twoich fantasmagorii

  • Autor: PiotRomantyk. 382 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 22.03.2019, 17:33