Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Podoba mi się ten wiersz ..pełen uczucia
i oczekiwania bycia razem..Pozdrawiam serdecznie 5/
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 23.01.2016, 18:10
Witaj ♥
5 za całokształt twórczości młodego serducha do profilu ♥
Pozdrawiam serdecznie i życzę weny oDrZuCoNa
- Autor: oDrZuCoNa
Dodany: 25.02.2015, 19:53
Witaj :-) miałem w końcu cosik czasu by doczytać resztę Twoich wierszy i żale muszę stwierdzić że ledwie zacząłem już mam koniec :-( czekam na następne :-) Pozdrawiam :-)
- Autor: Corven
Dodany: 21.02.2015, 01:19
Muszę powiedzieć, że masz bardzo dojrzałe te wiersze... ja miałem 2 lata więcej niż Ty obecnie gdy zacząłem pisać i moje wiersze od razu nie wyglądały jak te obecnie ani nie poruszały takowych tematyk jak obecne... :-) Gratuluje i życzę dalszego twórczego rozwoju :-)
- Autor: Corven
Dodany: 22.01.2015, 01:16
To ja właśnie najbardziej lubię w wierszach :-) że mimo jednej koncepcji autora w zależności od czytelnika i tego kim jest jako osoba powstaje wiele często równie trafnych recenzji czy też opini na dany temat :-) Pozdrawiam :-) z zapraszam na "Królestwo Niebieskie - Król Jerozolimy" chyba już ostatni wiersz z tej serii :-)
- Autor: Corven
Dodany: 20.01.2015, 12:22
Proponuję też Ci przeczytanie "Czym jest miłość?" Pozdrawiam :-)
- Autor: Corven
Dodany: 18.01.2015, 11:56
Witaj Iga :-) dziękuje za miłe słowa :-) Tak bardzo mi się ta koncepcja podoba :-) i wież mi że ja również doceniam każdy pozytywny odzew bo też nie każdemu moja twórczość podchodzi :-) Pozdrawiam :-)
- Autor: Corven
Dodany: 18.01.2015, 10:24
masz u mnie duży plus, fajnie że jesteś na poeto(szkoda że ja akurat na wylocie, ale zajrzę do Ciebie)
- Autor: acha
Dodany: 16.01.2015, 19:01
Podoba mi się swoboda, z jaką piszesz...
- Autor: rozalka
Dodany: 16.01.2015, 16:41
haha :)
niestety jestem romantyczką typu "single" :)
czyli raczej nie romantyzm zamknięty w kolacjach przy świecach
ale bardziej ten samotny i rzadko dziś praktykowany
czyli np. w poezji czy muzyce :)
- Autor: Carie
Dodany: 16.01.2015, 16:15
Miło spotkać romantyczkę w tych dzisiejszych chorych czasach.. :)
- Autor: PiotRomantyk
Dodany: 16.01.2015, 16:10
Przykładowe wiersze użytkownika [zobacz wszystkie]
kochać kochać (wiecznie) Ocena: 5.00 (2 głosów)
O miły, ty wiesz dlaczego
tyle we mnie strachu,
- Autor: Carie. 535 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 04.12.2016, 22:58
Konanie Ocena: 5.00 (3 głosów)
Miły, ty nawet nie wiesz, jak ja tęsknię za Tobą
Jak z mojej duszy dobywa się jęk niezrozumiały
- Autor: Carie. 559 razy wyświetlony i 2 skomentowany. Dodany: 09.04.2016, 11:34
*** Ocena: 5.00 (3 głosów)
Codzień czekam wieczorami
Czekam, aż wrócisz z pracy
- Autor: Carie. 517 razy wyświetlony i 4 skomentowany. Dodany: 23.01.2016, 20:46
*** Ocena: 5.00 (3 głosów)
Codzień czekam wieczorami
Czekam, aż wrócisz z pracy
- Autor: Carie. 439 razy wyświetlony i 3 skomentowany. Dodany: 23.01.2016, 20:46

Carie
Paula.s.edzia