Oceń użytkownika
Komentarze
Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.
Radosnych Świąt
Spełnienia marzeń w Nowym Roku :)
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 26.12.2018, 09:44
Wesołych Świąt:)****
Dziękuję za życzenia****
- Autor: hera41
Dodany: 23.12.2018, 23:21
Wesołych Świąt i ciekawego Nowego Roku
- Autor: kraina czarów
Dodany: 23.12.2018, 18:46
Wesołych Świąt:)
- Autor: Klaudia@77
Dodany: 22.12.2018, 14:37
Radości i Zdrowia na Święta i po
niech szczęści się Tobie przez cały Nowy Rok :)
- Autor: acha
Dodany: 21.12.2018, 22:02
Święta wesołego
Roku szczęśliwego :)
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 21.12.2018, 18:52
Zdrowych Świąt i wszelkiej pomyślności w 2019 roku
- Autor: Wino
Dodany: 21.12.2018, 17:35
Pozdrawiam
- Autor: Biblioteka
Dodany: 16.12.2018, 02:03
Z podziękowaniem za miłe słowa,
czasem są balsamem, który niesie ukojenie///
Pozdrawiam najcieplej z uśmiechem serdecznym...
- Autor: lucja.haluch
Dodany: 12.12.2018, 14:25
Odkrywamy niezłomnie
na życiowych zakrętach
że najtrudniej jest zapomnieć
o czym nie chce się pamiętać
i odkrywamy ze zdziwieniem
że człowiek zbiera to co sieje
więc warto czyste mieć sumienie
bo wtedy łatwiej o nadzieję
( Buszman)
- Autor: Gej
Dodany: 10.12.2018, 05:42
ja nie chce iść pod wiatr
gdy wieje w dobrą stronę
nie chce biec do gwiazd
niech gwiazdy biegną do mnie
nie chce chwytać dnia
gdy w ręku mam tygodnie
takie miłe
takie to miłe
(Kortez, Podsiadło. Zalewski)
- Autor: Gej
Dodany: 08.12.2018, 13:50
Pradawnym czasom hołd i cześć
Tyle w nich krzepkiej mocy
Miał porwać dziewkę pewien kneź
W godzinę po północy
Więc ubrał się w żelazny szłom
I siadł w kozackie czółno
I na zegarek spojrzał on
A ten wskazywał północ
I dzielnie z nurtem walczył chwat
Aż dnem o piasek szurnął
I spojrzał znów na cyferblat
A tam z nów była północ
Lecz oto drżał w krzakach koń
Ukryty tam przemyślnie
Knel skoczył chwycił cugle w dłoń
I cwałem jak nie pryśnie
I pędził tak przez długi czas
Bo drogę miał okólną
A kiedy wreszcie z konia zlazł
Zegar wskazywał północ
Gdy zaś u zamku stanął bram
By porwać swą dzierlatkę
Nie zastał wcale panny tam
Tylko niedużą kartkę;
Przemarzłam i chce mi się jeść
Znajdz sobie inną durną
Panie spóźnialski ! Buźka, cześć!
Kneź spojrzał – znowu północ
- Autor: Gej
Dodany: 07.12.2018, 05:50
ty jesteś kubowicz..wiem..napisałeś do mnie z drugiego konta żebym ci odpuściła..degeneracie.. Jeszcze o mnie usłyszysz.. Itwoja matka biologiczna.. Wiem kto cię krzywdzil.. Myślę że byłeś ofiarą pedofila..
- Autor: jola56
Dodany: 05.07.2016, 17:21
No pięknie!! Najpierw kubowicz a teraz ty mi nie odpisujesz!! Chyba nie chcezz ze mną wojny!!!!!????
- Autor: jola56
Dodany: 05.07.2016, 16:37
"Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni."
(:
- Autor: Wika Agni
Dodany: 12.06.2015, 13:21
"It's all those little things she does that let you know
That’s the beauty behind the rose." (;
- Autor: Wika Agni
Dodany: 11.06.2015, 08:54
Uwielbiam twoją wypowiedź w rubryczce "o sobie". (:
- Autor: Wika Agni
Dodany: 03.06.2015, 05:54
Dziś, choć już wieczór nastał, życzę ci na dzień dziecka ogrom słodyczy. Przecież każdy ksztyny miłości pragnie więc skromne przyjmij ode mnie życzenia :)
- Autor: piotrex00
Dodany: 01.06.2015, 13:37
dziękuję za odwiedzinki ! ja również zostawiam 5 ( a myślałam, że już dawno dałam Ci piąteczkę) :) pozdrawiam :)
- Autor: Niewidzialna99
Dodany: 21.05.2015, 09:43
Dziękuję za twoją leśną niespodziankę, Dawid! :)
- Autor: polana
Dodany: 19.05.2015, 07:55
Odpowiedziałam :)
- Autor: polana
Dodany: 12.05.2015, 14:46
Ja nikogo nie atakuję pierwsza, to on mnie zaatakował. kilka miesięcy temu i robi to nadal. Żegnam
- Autor: apinianska
Dodany: 07.05.2015, 13:05
Tak zatem wypadało by przytoczyć inne powiedzenie: " Nie ruszaj ...bo śmierdzi", ale pomińmy. Do ciebie pasuje to pierwsze, które napisałam wcześniej, do tego zera antosiowskiego oba. Masz się czym zachwycać. To nie jest żaden poetycki Picasso, ani Wyczółkowski, ani nawet Nikifor( dałam porównania do malarzy, bo poeta maluje słowem) on nawet nie bazgrze. To co robi to czysta błazenada. Nie można samemu tworzyć pseudo gwary, czy też walić byków jako formę artyzmy. Jednak o gustach sie nie dyskutuje, za to można je oceniać. I ja właśnie tak oceniłam twój, że znalazł swój swego. A tak na marginesie, to mnie nie ale tobie na pewno coś się stało w głowę, żeby podziwiać kogoś takiego jak to coś. Pozdrawiam
- Autor: apinianska
Dodany: 07.05.2015, 10:57
5
- Autor: bartlomiej1
Dodany: 06.05.2015, 05:40
znalazł swój swego
- Autor: apinianska
Dodany: 06.05.2015, 04:09
nieobarczona *
- Autor: Muzyk
Dodany: 04.05.2015, 01:53
..skala językowych umięjetności, perfejcyjna sktótowość - poezja odważna ,nieobarczina niepotrzebnym formalizmem- pozdraiwam ###
- Autor: Muzyk
Dodany: 04.05.2015, 01:52
proszę się nie uśmiechać,
pozdrawiam,
zapraszam do mnie
- Autor: KrystynaP
Dodany: 29.04.2015, 04:17
5;)
- Autor: tancerka78
Dodany: 29.04.2015, 03:39
Pozdrowieniami się odwzajemniam ;)
- Autor: tancerka78
Dodany: 29.04.2015, 03:38
heh, dopiero widzę, że nie dorzuciłam Tobie gwiazdek do profilu
czytam sobie Twoje wiersze zupełnie za darmo...
więc masz dziś ode mnie *****
- Autor: yna
Dodany: 25.04.2015, 13:49
fajnie, że wpadłeś... pozdrawiam wieczorkowo:)
- Autor: yna
Dodany: 25.04.2015, 13:41
To miłe, Dawid! I cieszę sie, że sarenka znalazla w odbiciu nieba pocieszenie, - to do mnie podobne. :)
- Autor: polana
Dodany: 23.04.2015, 08:37
pozdrawiam i zapewniam,że czytam.
- Autor: Wino
Dodany: 23.04.2015, 01:20
podoba mi sie prawda , która jest w tobie, twoje podejście do życia, dystans do samego siebie i niebywalą inteligencję - odwaga bycia sobą, walka i zaciętość- jestem dumny, że cie poznałem Dawid, do zobaczenia na wieczorku poezji śpiewanej ###
- Autor: Muzyk
Dodany: 21.04.2015, 06:34
Przyjemnością będzie móc cię gościć Dawid ;-)
Pozdrawiam radośnie
- Autor: piotrex00
Dodany: 21.04.2015, 02:37
Każdy musi się niestety życia uczyć ale niektórzy nie dają sobie rady. Pozdrawiam
- Autor: piotrex00
Dodany: 19.04.2015, 04:08
Za wiersze, które czytałam #5
Podobają mi się.
- Autor: acha
Dodany: 15.04.2015, 06:15
Dziękuję:)
- Autor: acha
Dodany: 15.04.2015, 06:13
5. Oczywiście. 5.
- Autor: Wika Agni
Dodany: 11.04.2015, 16:14
Żeby coś "wyskrobać" ,muszę dostać "kopa":)
A tu wiosna... uładziła mnie trochę :)
Pozdrawiam :)
- Autor: hanka
Dodany: 11.04.2015, 02:03
Świetne motto życiowe :^ nie każdy niestety tak potrafi ... mi na szczęście się udaje , jakoś :) chcę rzec że masz interesujące wiersze :) zawsze do nich wracam :) tak że 5 do profilu leci i uśmiech posyłam :^
- Autor: piotrex00
Dodany: 11.04.2015, 01:49
Były ,czytałeś :)
- Autor: hanka
Dodany: 10.04.2015, 12:19
I ja ciebie, Dawid :)
- Autor: polana
Dodany: 10.04.2015, 08:51
też pozdrawiam słonecznie.
- Autor: Wino
Dodany: 10.04.2015, 07:52
"Mister elegancji", klasy, i inteligencji.Zauważ, że czytaja cie ludzie, którzy tez mają cos co powiedzenia w swojej twórczości..Pozdrawiam ##
- Autor: Muzyk
Dodany: 09.04.2015, 01:49
Miło mi :) Pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 08.04.2015, 11:06
TOASTY ZA WINY
Za winy nasze pijmy whisky
I niech natrętna myśl nie wraca
Że kiedy będzie już po wszystkim
Przez wieczność przyjdzie leczyć kaca.
Za winy nasze pijmy koniak
Lub chociaż brandy - zawsze taniej
Bo w szkle, co nam nie pękło w dłoniach
Jutro łza tylko pozostanie.
A kto się w drodze drogą znużył
I po horyzont nie gnał dalej
Ten nie był warty tej podróży
I tak naprawdę nie żył wcale.
Za winy nasze pijmy wino
I za radości zasmucone
Że drobne szczęścia kiedyś miną
I każde pójdzie w swoją stronę.
I za to właśnie toast wznieśmy
I za to właśnie - pijmy gin
Lecz póki dzisiaj tu jesteśmy
Niech jutro nas obmyje z win.
(Buszman)
- Autor: Muzyk
Dodany: 08.04.2015, 01:58
poprawę błędu z radością przyjmuję
buziaki zatrzymaj
wiesz...
starej daty jestem
panie jedynie całuję
- Autor: Lugano
Dodany: 06.04.2015, 10:36
Wesołych świąt :)
- Autor: Gawroszka
Dodany: 04.04.2015, 12:27
Wesołych i suto zakrapianych (w poniedziałek lany) Świąt Wielkiej Nocy:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 04.04.2015, 11:30
Dzięki za komentarz.:) Wesołych świąt.:)
- Autor: La Tua Cantante
Dodany: 04.04.2015, 08:17
Wesołych, zdrowych i mokrych ###
- Autor: Muzyk
Dodany: 04.04.2015, 06:44
Niech świat będzie lepszy
Wesołych Świąt.
- Autor: Wino
Dodany: 04.04.2015, 06:40
Świątecznym jajkiem nowego życia
dzielę się z wami drodzy poeci
niechaj czas Jezusowego obycia
gronem rodzinnym miłością wznieci
obdarzy łaską spełnionych marzeń
błogosławi ambitne przyszłości plany
męczeńską drogą ku świata wydarzeń
jedności serc utworzy klany
święconą wodą mokrego dyngusa
zmyje wszelkie przewinień zmazy
grzechu daleka umilknie pokusa
męczeńską ofiarą broniąc od skazy
maślanym barankiem zbawczej pamiątki
wędzoną kiełbasą pańskiego stołu
palmowej niedzieli zielone świątki
drogą krzyżową przemierzmy społu
oddanych sług boskiej ofierze
Biały Płomień radości wam życzy
niechaj przy Wielkanocnej mierze
wena pragnieniem duszy krzyczy.
- Autor: Biały Płomień
Dodany: 04.04.2015, 05:56
Tak, po opłakiwaniu, Go jeszcze radośniej powitać! I tobie tego życzę :)
- Autor: polana
Dodany: 04.04.2015, 05:07
Moc świątecznych serdeczności :)
- Autor: hanka
Dodany: 04.04.2015, 04:36
Pogodnych i szczęśliwych Świat, Dawidzie!!! :)))
- Autor: Jan z Czerniewic
Dodany: 04.04.2015, 04:17
Wesołego, smacznego, mokrego, szczęśliwego! (;
- Autor: Wika Agni
Dodany: 04.04.2015, 04:08
Wesołego Alleluja
niechaj serce się rozbuja
niechaj głos wydaje pienia
kiedy ślę Ci pozdrowienia ☺
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 04.04.2015, 03:45
I Tobie wzajemności
Alleluja i wszelkiej radości
WESOŁYCH ŚWIĄT:)
- Autor: literka
Dodany: 04.04.2015, 03:35
Widocznie nie jestem z tego świata, a z zupełnie innej epoki. Jak się tu znalazłem? To pytanie nurtuje mnie od chwili narodzin. Niemniej dziękuję za wyrażenie własnego zdania. Takich ludzi szanuję i doceniam:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 02.04.2015, 13:11
Witaj! Rzadko spotyka się tak indywidualne i inne zapisywanie swoich myśli , co nazywamy "srebrną poezją"- gratuluję i czekam na więcej ###
- Autor: Muzyk
Dodany: 02.04.2015, 07:25
Może i jest, ale jak widać po moich wierszach - nieskuteczny:)
Pokładowego!
- Autor: Rozbitek
Dodany: 01.04.2015, 16:13
Świetna indywidualna dewiza na życie. Bardzo mądrze:)
- Autor: piotrw
Dodany: 01.04.2015, 15:19
Dziękuję i pozdrawiam :))
- Autor: ZOLEANDER
Dodany: 01.04.2015, 12:51

Paula.s.edzia