List

Czas mi podarował osobę jakiej nikt inny nie ma na tym świecie!
Słyszysz to Ola? Kocham Cię i Ty musisz o tym wiedzieć.
Niezliczona ilość osób zamieszkuje tutaj w tym mieście.
Z trudem znaleźć i mieć kogoś, kto do serca niesie Ci szczęście.
Ja kogoś takiego mam, zrozumiałem to wreszcie!
To jesteś Ty! Proszę, dalej bądź przez całą życia resztę.
Wiem na pewno, wszystko w życiu będzie po prostu świetne.
Jeżeli tylko... Jeśli wytrwasz, przy mnie być wciąż zechcesz.
Wiesz? Ty podźwignąłaś, poruszyłaś w piersi mej bijące serce.
Wdzięczny jestem za to, mówię o tym całkiem szczerze.
Ja i Ty, Ty i ja, tutaj będzie tylko lepiej, całym sobą w to wierzę!
Wiem na pewno! Tego co zbudowaliśmy, co mamy! Nikt nam nigdy nie odbierze.

Autor: Szprey Kategoria: Różne

 

Oceń wiersz

 

Komentarze

Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować.


5